بهترین ویژگی ها در Android 12 Beta 2 (تاکنون)


تصویر مقاله ای با عنوان بهترین ویژگی ها در Android 12 Beta 2 (تاکنون)

عکس: sdx15 (شاتر استوک)

Android 12 Beta 2 این هفته برای همه بازیکنان بتا راه اندازی می شود و بسته ای از ویژگی ها و تنظیمات جدید برای آن اضافه می شود آزمایش کنندگان برای بازی کردن. اگرچه Android 12 beta هنوز فقط برای دستگاه های Pixel در دسترس است ، اجازه ندهید FOMO به سراغ شما بیاید. اندروید 12 هنوز چند ماه با نسخه پایدار آن فاصله دارد و این جدیدترین نسخه به نظر می رسد باگ باگ ترین تا به حال است.

با این حال ، بسیاری از چیزهای عالی در این به روز رسانی وجود دارد. ما از پایین شروع می کنیم تیاو بزرگترین ترفندهای جدید است در Android 12 Beta 2 ، که هر کاربر Android باید از آن آگاه باشد.

اندروید 12 n را ارائه می دهدنظارت بر حریم خصوصی و ابزارهای مسدود کردن

Android 12 beta 2 با افزایش امنیت سیستم عامل چندین ویژگی حریم خصوصی.

اولین مورد ، داشبورد حریم خصوصی جدید است که به راحتی می توانید مجوزهای سطح بالایی را برای هر برنامه در تلفن خود داشته باشید. الگوی زنگ در بالای صفحه نشان می دهد که دوربین ، داده های مکان ، میکروفون و سایر دستگاه های اساسی اغلب در دستگاه شما قرار دارند. ویژگی ها در 24 ساعت گذشته استفاده شده است. در زیر لیستی از تمام مجوزهای ممکن که ممکن است برنامه ها درخواست کنند وجود دارد. لمس کردن یکی از نمایشگرهای دسته بندی ها لیست برنامه های شخص ثالث که اجازه دارند برای استفاده از این ویژگی ای که مدیریت مجوزها را برای برنامه ها از یک منو آسان می کند. برنامه های سطح سیستم ، مانند برنامه دوربین تلفن شما ، در لیست پیش فرض ظاهر نمی شوند ، اما از قبل.برنامه های نصب شده مانند Google Maps را نصب می کند.

به همین ترتیب ، هنگامی که برنامه ای از دوربین ، میکروفون یا سایر ویژگی های شما استفاده می کند که می تواند یک مسئله حریم خصوصی باشد ، یک نشانگر حریم خصوصی در بالای صفحه دستگاه ظاهر می شود. هنگامی که هشدار برای اولین بار ظاهر می شود ، قبل از به حداقل رساندن ، برای چند دقیقه آیکون هایی را مشاهده می کنید که از آنها استفاده شده است به یک نقطه سبز ساده با لمس نقطه ، منوی تنظیمات سریع باز می شود ، که از قبل دارای کلیدهای مسدود کردن دسترسی به دوربین و میکروفون است.

تغییرات بصری و عناصر رابط جدید در Android 12

یکی از بزرگترین تغییرات در اندروید 12 شامل می شود تعمیر بصری رابط اصلی اندروید. اندروید 12 قبول می کند زیبایی شناسی Google Material Design و Android 12 Beta 2 l را بهبود می بخشدبا مضامین “Material You” که رنگ رابط کاربری ، اعلان ها و سایر عناصر تلفن شما را متناسب با تصویر زمینه تغییر می دهد ، خوب است.

طراحی جدید زیبایی به کنترل های رسانه و نوار لغزنده میزان صدا می رسد ، که اکنون فضای کمتری در صفحه های قفل و صفحه های اعلان شما اشغال می کند و بر اساس موضوع “Material” خود سازگار شوید. به طور مشابه ، ویجت صفحه اصلی برای زمان و تاریخ دارای قلم پررنگ تری است.

اخبارمیانبرهای صفحه کلید در Android 12

گردآوری موارد قابل توجه در Android 12 Beta 12 پر از میانبرهای جدید است –از جمله منوی قدرت جدید و کوچکتر. فشار دادن دکمه روشن / خاموش در اندروید 11 به ارمغان می آورد یک منوی میانبر کوچک برای تنظیمات دستگاه ، کیف پول Google Pay و کنترل های قدرت. در اندروید 12 این در حال حاضر منو شامل دکمه هایی برای خاموش کردن ، راه اندازی مجدد ، تماس اضطراری و قفل است ، در حالی که خود دکمه پاور را نگه دارید با دستیار Google تماس می گیرد. همچنین می توانید از طریق کلید جدید Power Button در تنظیمات سریع به این منو دسترسی پیدا کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان بهترین ویژگی ها در Android 12 Beta 2 (تاکنون)

تصویر: گوگل

برای گزارش منوی جدید Power ، Google آن را دارد کیف پول و کنترل های دستگاه Google Pay را به تنظیمات سریع منتقل کنید (آنها در منوی دکمه پاور Android 11 بودند). یک دکمه اینترنت نیز وجود دارد که می توانید برای جابجایی سریع بین داده های Wi-Fi و تلفن همراه ، مرور و اتصال به شبکه های موجود و تغییر تنظیمات شبکه کامل دستگاه خود از آن استفاده کنید. بلوک های حریم خصوصی ذکر شده در بالا برای دوربین و میکروفون شما نیز در Q نمایش داده می شوند.uick Sمنوی نمایش

نحوه بارگیری و امتحان کردن اندروید 12 بتا 2

Android 12 beta 2 فقط در دسترس است تلفن های هوشمند Pixel 3 ، 3a ، 4 ، 4a و 5 ، از جمله مدل های XL و 5G. هرکسی می تواند دستگاه خود را در برنامه بتا ذخیره کند ، اما ما توصیه می کنیم آن را نصب نکنید تلفن اصلی خود را تا آخرین مرحله – ترجیحا تا زمان انتشار کامل این پاییز. هر مناندازه گیری بتا ویژگی های جدید و ناتمام را با خود به ارمغان می آورد و تاکنون به نظر می رسد که بتا 2 چنین باشد حداقل بتا ثابت تا کنون.

با این وجود ، اگر دستگاه ثانویه Pixel دارید – یا از پس کار کردن با برنامه ها و سایر خطاها بر نمی خورید – می توانید در اینجا به برنامه بتا برای Android 12 بپیوندید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes