[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان از جدیدترین پاداش های کارت اعتباری قبل از سفر استفاده کنید

عکس: بادبادک_بازی (شاتر استوک)

این یک سفر عجیب پس از همه گیری است: شرکت ها هستند افزایش قیمت بلیط هواپیما و هتل ها به دلیل تأخیر تقاضا ، اما آنها همچنین پاداش ثبت نام برای ثبت نام در کارت های وفاداری کارت اعتباری خود را ارائه می دهند. از آنجا که این پاداش ها می توانند هزینه های سفر را جبران کنند ، ممکن است بخواهید قبل از رزرو پرواز یا هتل بعدی خود ، بلیط هواپیما یا کارت اعتباری هتل را در نظر بگیرید. در اینجا نگاهی به برخی از بهترین پیشنهادات خوشامدگویی موجود در حال حاضر است.

دارندگان کارت می توانند برنده شوند 65000 امتیاز (به ارزش 975 دلار ، برای The Points Guy) پس از صرف 2000 دلار برای خرید در مدت سه ماه از دریافت نسخه اولویت ، پرایم یا پلاس کارت (اولویت یک کارت سطح بالا با هزینه سالانه 149 دلار است ، اما دارای پاداش های اضافی مانند چهار) به روز رسانی رایگان صندلی در سال).

این فقط 35000 امتیاز است ، با کسب یک Companion Pass ، که به شما امکان می دهد یک مهماندار هواپیما را به صورت رایگان (بدون مالیات و هزینه) بیاورید و برای بقیه سال تقویم و در طول سال بعد معتبر است.

IHG مخفف International Hotel Group است که شامل Holiday Inn ، Intercontinental ، Crowne Plaza ، Regent Hotels ، و هتل های زنجیره ای کیمپتون. شما می توانید یک جایزه خوش آمد گویی از 150،000 امتیاز (به ارزش 750 دلار ، برای The Points Guy) اگر 3000 دلار برای خرید در سه ماه اول هزینه کنید. علاوه بر این ، هر ساله یک شب رایگان در هتل های IHG دریافت خواهید کرد در سالگرد افتتاح حساب شما. مزیت بزرگ دیگر این کارت این است که شما در مجموع با یک دلار 25 امتیاز می گیرید در هتل های IHG هزینه کرده اید ، بنابراین اگر یک مسافر تجاری منظم هستید ایده آل است.

کسب کنید تا 200000 امتیاز کل (ارزش 1200 دلار ، برای The Points Guy) با صرف 2000 دلار در سه ماه اول (150،000 امتیاز) و سپس 8000 $ هزینه در شش ماه اول (50،000 امتیاز). اگر بیش از 15000 دلار برای یک تقویم هزینه کنید ، یک آخر هفته شب رایگان نیز دریافت می کنید که در هر زمان قابل استفاده است هتل هیلتون (مانند والدورف آستوریا در نیویورک). این کارت 12 دلار هزینه شده برای هتل ها و استراحتگاه های هیلتون کسب می کند و شش امتیاز خوب به ازای هر ضرب دلار برای بنزین و غذا دارد. باز هم ، با کارت های هتل فقط در صورت ثبت نام می خواهید ثبت نام کنید منظم حامی هتل های زنجیره ای. هزینه سالانه 95 دلار است.

کارت Chase Sapphire Preferred جدید است رکورد پیشنهاد خوش آمدید به 80،000 امتیاز (ارزش 1000 دلار ، برای The Points Guy) ، که می تواند برای رزرو بلیط هواپیما و هتل ها از طریق درگاه Ultimate Rewards Chase استفاده شود. برای مناقصه ، باید در سه ماه اول افتتاح حساب 4000 دلار هزینه کنید. این کارت مزایای مختلفی دارد ، از جمله دو دلار صرف سفر و رستوران. هزینه سالانه 95 دلار است.

فقط برای پاداش هایی که می توانید به طور کامل پرداخت کنید ثبت نام کنید

جوایز خوشامدگویی راهی عالی برای به دست آوردن بلیط هواپیما و هتل با تخفیف است ، اما معمولاً توصیه می شود فقط آنچه را که توانایی پرداخت سریع آن را دارید هزینه کنید – در غیر این صورت نرخ بالای سود موجودیهزاران دلار به سرعت جایزه خوش آمد گویی را لغو می کنند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir