[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان از کجا می توان برای آخر هفته 4 جولای غذای ارزان و رایگان تهیه کرد

عکس: جولیا سودنیتسکایا (شاتر استوک)

با گوشه گوشه روز استقلال ، زنجیره های غذایی در تلاشند حواس شما را از کوره پر کنند تخفیف و پیشنهاداتی که می توانید قبل و حتی بعد از آن استفاده کنید 4 جولای. در اینجا نگاهی به برخی از تبلیغات می اندازد که هنگام جشن گرفتن شما کمی سبز می کند قرمز سفید، و آبی:

7-یازده: در حالی که از نظر فنی سالگرد 94 زنجیره را تبلیغ می کنید، 7-یازده است ارائه Slurpees رایگان در طول ماه ژوئیه ، که به نظر من کاملاً میهن دوستانه است. برای مطالبه پرداخت های رایگان خود باید عضو برنامه وفاداری آنها باشید.

دانه های قهوه و چای خرید / رسید را به صورت رایگان ارائه می دهد معامله منجا دادن بنوشیدنی وام می دهد که در اندازه منظم یا بزرگتر از 2 جولای –4 جولای ، ساعت 2 بعد از ظهر ، و فروشگاه بسته می شود.

فلتمن از جزیره کانی، یک شرکت گوشت معروف به آن است هات داگ ، 20٪ تخفیف ازبسته برگر تقویت شده“چه زمانی با استفاده از کد “FELTMANS4TH ،“تا 10 ژوئیه. همچنین کارمندان ارتش و بهداشت از 10٪ تخفیف اضافی برخوردار می شوند.

آتش زمین، یک زنجیره Steakhouse به سبک برزیلی ، است عرضه وعده های غذایی رایگان کودکان در 4 جولای برای ناهار و شام با خرید یک Churrasco بزرگسال با قیمت کامل. فقط برای شام

شکم طلایی ارائه می دهد “سلایق متحد آمریکاتبلیغاتی که با خرید GetInMyBELLY در خرید 50 دلاری شما 15 دلار صرفه جویی می کند. این پیشنهاد فقط برای مشتریان جدید معتبر است و شامل تحویل نمی شود.

پیتزای گریمالدی است عرضه در صورت خرید کارت 50 دلاری ، کارت جایزه برای هدیه 20 دلار. پیشنهاد تا 5 ژوئیه معتبر است.

سلام هنگام سفارش تا 4 ژوئیه 14 وعده غذایی رایگان در پنج جعبه ارائه می دهد ، در یاهو. با کد “HFJULY4TH” معامله را بازخرید کنید و حمل رایگان دریافت کنید.

آشپز خانگی یک معامله با یک مجموعه ناهار خوری نیز وجود دارد ، در یاهو. مشتریان می توانند از چهار تحویل اول خود با پرداخت “DELISHFOURTH90” 90 دلار برای پرداخت درخواست کنند.

جولیبی تبلیغاتی را انجام می دهد که نمونه ای از مرغ سوخاری را ارائه می دهد ، که شامل پیشنهاداتی برای مرغ 3 تکه ، مرغ استخوانی و دو ساندویچ مرغ است با 19.99 دلار ، از طریق 13 جولای

خانه ال میلر است عرضه اعضای ارتش و جانبازان 50٪ تخفیف از شرکت منتخب خود در تاریخ 4 جولای با اثبات خدمت.

نان پانرا تبلیغات ویژه ای را برای 4 جولای اعلام نکرده است ، اما هنوز هم ادامه دارد عرضه نان شیرینی رایگان هر روز همراه با اثبات واکسیناسیون.

رابین قرمز است عرضه 15٪ تخفیف در سفارشات پذیرایی بر 50 دلار یا بیشتر تا 5 ژوئیه هنگام استفاده از کد CATERING15.

برش یک برنامه تحویل پیتزا است که به هزاران پیتزا فروشی مستقل در کشور متصل است ، و آنها نیز هستند عرضه 5 دلار تخفیف برای سفارشات 20 دلار یا بیشتر با کد PIE4JULY از 1 جولای-6 جولای

SteKhouse STK منفروش“خرچنگ قرمز و سفید و آبی و چدار o گراتین” با قیمت 17.76 دلار (می فهمید؟) ، اما yوقتی خرید می کنید می توانید 10 دلار از خریدهای 50 دلار یا بیشتر دریافت کنید سفارش از طریق سایت آنها برای جمع آوری یا تحویل ، از 3 ژوئیه –5 جولای

Teton Waters Ranch، تأمین کننده گوشت گاو با علف ، f پیشنهادات 10٪ از هر سفارش هات داگ ، همبرگر یا سوسیس ، هنگام استفاده از کد TWRDELISHJ4 هنگام پرداخت تا 4 ژوئیه.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir