[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان به جای انتقاد & # 39؛  بیدار شدن ، & # 39؛  منظورت را واقعاً بگو

عکس: النا بوتور (شاتر استوک)

وقت کافی را در اینترنت سپری کنید و شروع به شناختن واژه هایی می کنید که در حال حاضر به معنای درگیری های گسترده اجتماعی است – شاید حتی قبل از اینکه آنها از طریق اخبار کابل و عکس های داغ وارد جریان گسترده شوند. با هر تازه سازی خوراک ، “وحشت اخلاقی” جدیدی بوجود می آید. مفسران در ظهور “عدم لیبرالیسم”؛ هوشیاری به عنوان یک سیستم اعتقادی عمده طبقه بندی می شود که جمعیت را در توییتر تقویت می کند.

اما اگر از طریق شبکه های اجتماعی پیمایش کنید ، متوجه خواهید شد که این کلمات اغلب استفاده می شوند – و برای اشاره به موارد بسیار متنوعی – آنها اغلب معنی همه چیز را متوقف می کنند. واقعیت بسیار پیچیده تر از آن است که خشم نشان می دهد ، بنابراین باید تا حد امکان از استفاده از این نوع عبارات کلیدی خودداری کنید ، مگر اینکه مطمئن باشید از چه چیزی صحبت می کنید.

“هوشیاری” چیست؟

در حال حاضر ، هیچ کلمه ای بیشتر از “بیدار شو” ، اصطلاح مدرنی که تفکر بسیار قدیمی تر را توصیف می کند – یعنی تعهد به عدالت اجتماعی و عدالت نژادی و اقتصادی ، در فضاهای آنلاین خشمگین نمی شود. مخالفان “هوشیاری” او را به عنوان یک شکارچی مدرن معرفی می کنند – a سیستمی از تفکر که تفکر صحیح سیاسی را بر حل مسئله منطقی اولویت می دهد که موفقیت های خطرناکی در ملت کشور ایجاد می کند نظامی، مدارس، سازمانهای خیرخواهانه و نه تنها با قرار دادن م institutionsسساتی که ظاهراً عملکردی در تقاطع گروهی از رزمندگان فرهنگی هستند.

اما اگر این معنای بیدار شدن برای تب خیرترین بدخواهان باشد ، اغلب توسط افراد کمتر مبارز به راحتی استفاده می شود برای توصیف چیزهایی که آنها دوست ندارند این یک نمونه خوب است وبلاگ اخیر توسط اسكات گالووی ، استاد بازاریابی نیویورك ، كه خواهان ورود فارغ التحصیلان اخیر به “ورود به جنگ” و “بیدار نبودن” شد.

برای روشن شدن ، گالووی دقیقاً با جمعیتی که سعی در تبدیل “نظریه انتقادی نژاد” دارد ، مطابقت ندارد در معرض خطر، اما وبلاگ وی یک کلاس کارشناسی ارشد در رابطه با پیوند حمایت از خود در محل کار و “بازی قربانی” بدبینانه ارائه می دهد.

او می نویسد:

نژادپرستی ساختاری واقعی است و اگر نادرست نباشد سیستم اقتصادی ما کج و معوج است. دقیق ترین پیش بینی کننده توانایی های شما هوش یا اخلاق کاری شما نیست ، بلکه مکانی است که در آن متولد شده اید. اما بازی با یک قربانی ، توانایی شما در جنگجو بودن در برابر این بی عدالتی ها را کاهش می دهد. دنبال کردن سیاست هویت شخصی ، تضمین می کند که شما یک فرد بیگانه و تنها خواهید ماند. رزمندگان برای قبیله ایثار می کنند ، اما اعتراف می کنند که آنها بخشی از قبیله هستند. مردم را از ایدئولوژی جدا کنید یا از دسترسی به 50٪ از ارتباطات بالقوه و متحدان خود منصرف شوید.

در عصری که با نابرابری حیرت انگیز اقتصادی تعریف شده است ، راکد دستمزدو تنوع به عنوان یک شرکت تاکتیک های روابط عمومی ، گالووی به کارمندان جوان اصرار نمی کند که از خواب بیدار نشوند – آنها به آنها می گوید که برای خودشان بلند نشوند. آنها البته دو چیز متفاوت هستند ، اما او با پرتاب از دفاع از خود (یا حتی شکایت کردن) به عنوان نشانه ای از بیماری اجتماعی مفروض بیداری ، مقاله خود را از نظر فرهنگی طنین بیشتری می بخشد – با کلیک بیشتر – به قیمت وضوح.

قطعه گالووی مثالی مستقیم از این است که چرا شما همیشه باید به جای بازگشت به عبارات متفرق کلمه ، از کلمات خاص تری استفاده کنید – زیرا این دکمه ها اغلب فقط برای حفظ چرخه خشم موجود در شبکه های اجتماعی عمل می کنند.

در عوض منظور شما را در واقع بگویید

همانطور که گالووی می نویسد مشخص نیست که چند کارمند جوان در سراسر کشور به طور منظم به “جمعیت توییتر که یک مدیر میانی ناراضی را می گیرند” می پیوندند ، اما این مفهوم قطعاً بسیار توهمی است ، خصوصاً برای کسانی که این کار را نمی کنند. کار در مناطق عمومی به نظر می رسد آنچه گالووی در واقع می خواهد بگوید این است كه كارگران تازه نفس باید با ضربات غلت بزنند ، نه در برابر دلسردی دهانه دهان. این به اندازه کافی عادلانه است ، اما تلاش واقعی برای ایجاد یک محیط کار بهتر و عادلانه تر – از طریق ، بگوئید ، وحدت – زیرا هوشیاری بیداری فقط مانع تلاش برای ایجاد یک تغییر مهم نهادی می شود.

خارج از شرایط پیشنهادی مقاله گالووی ، صهمه چيز من از خواب بيدار شدم، صرف نظر از اهداف و اعتقادات شما ، بیشتر و بیشتر آنهایی را که با کلمه نشان می دهید شکل می دهد به عنوان خصمانه یا هیستریک. می توانید مطالبه گرتر باشید در ارزیابی خود – و از مشارکت در آخرین چرخه فرهنگی خشم – اجتناب کنید زبان دقیق

اگر احساس می کنید یک شخص یا یک مهمانی هستید توسط شخص دیگری خاموش یا در برخی ظرفیت ها کاهش می یابدمی توانی بگویی “به نظر می رسد شما سعی می کنید مانع از اشتراک یک نکته منصفانه شوید”؛ اگر فکر می کنید کسی اینگونه است ارتجاعی ، می توانید پیشنهاد دهید “فکر می کنم پذیرفتن بهترین نیت ها در اینجا مفید باشد.” در هر صورت ، این کار را می کنید انجام کارهای بیشتر برای ارتقا درک متقابل از آنچه شما انجام می دهید پرتاب یک کلمه بارگذاری شده مانند “من از خواب بيدار شدم “ در مکالمه

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir