[ad_1]

تصویری از چهره آبی دکتر منهتن از سری HBO Watchmen با عنوان "من از زمین خسته شده ام"

اخبار را شنیدی؟ زمین خراب شدهبه و مگر اینکه یک میلیاردر بی پروا باشید ، به احتمال زیاد هرگز به فضا نخواهید رفت. فقط تعداد انگشت شماری از مردم جرات کرده اند از جو زمین فراتر رفته و زندگی کرده اند تا در مورد آن صحبت کنند ، و هیچ یک از این روح های خوش شانس و بسیار آماده (در اطراف 574 مورد از آنها) یک بار نزدیک به قدم گذاشتن روی سیاره دیگری بود. ناسا می خواهد با اجازه دادن به داوطلبان و کسانی که می خواهند به مدت یک سال در شبیه ساز مریخ زندگی کنند ، چیزی را تغییر دهد.

شما غذاهای خود را در 1/3 گرانش زمین نمی پزید یا با طوفان های شنی مریخی فریبنده مبارزه نمی کنید ، اما اراده برای زندگی در شبیه ترین محیط مریخ ، آژانس فضایی می تواند در مرکز فضایی جانسون خود در هوستون طراحی کند.

نحوه درخواست برای زندگی در شبیه ساز مریخ ناسا

ماموریت نامیده می شود آنالوگ برای مطالعه سلامت و کارایی خدمه، و دقیقاً برای عموم آزاد نیست: متقاضیان باید دارای تجربه ای نسبتاً تخصصی و پیشرفته در زمینه STEM باشند ، مانند مدرک کارشناسی ارشد در “مهندسی ، زیست شناسی ، فیزیک ، علوم کامپیوتر یا ریاضیات” از یک موسسه معتبر. ”

ناسا خاطرنشان می کند که معیارهای انتخاب آن مشابه برنامه فضانوردان است –که در اینجا قابل مشاهده است اگر فکر می کنید که باید در نظر داشته باشید که باید در نظر بگیرید. نیازی به گفتن نیست که شبیه ساز مریخ لزوماً برای عموم آزاد نیست ، اما شهروندان آمریکایی بین 30 تا 55 سال با تجربه لازم در زمینه علم یا فناوری تشویق می شوند که درخواست کنند.

هدف این برنامه ایجاد نزدیکترین به محیط مریخ روی زمین برای مطالعه بهتر شرایط زندگی سیاره سرخ در صورت موفقیت در اعزام فرد به آنجا (قبل از از بین بردن کامل توانایی زمین برای حفظ زندگی ، این است). و اگر این مأموریت به اندازه رویاهای بزرگ میلیاردرها درخشان نباشد که روزی انسانها را به گونه ای کیهانی تبدیل کند ، تلاشهای ناسا همچنان نقش مهمی در مطالعه وسیعتر ما درباره منظومه شمسی ایفا خواهد کرد.

این مأموریت شامل سه اقامت جداگانه و یک ساله در مرکز فضایی جانسون خواهد بود. این آژانس فضایی محل زندگی را توصیف می کند با جزئیات بیشتر ، نوشتن:

زیستگاه پرینت سه بعدی شامل اتاقهای خدمه خصوصی ، آشپزخانه و مناطق ویژه برای فعالیتهای پزشکی ، تفریح ​​، تناسب اندام ، کار و رشد محصول ، و همچنین یک منطقه کار فنی و دو حمام خواهد بود.

ناسا نوشت: این کار شامل “برخورد با عوامل استرس زای محیطی مانند محدودیت منابع ، انزوا ، آسیب به تجهیزات و بارهای قابل توجه” خواهد بود. سایر فعالیتها شامل پیاده روی فضایی شبیه سازی شده با استفاده از واقعیت مجازی ، “ارتباطات ، رشد محصول ، تهیه و مصرف غذا ، ورزش ، فعالیتهای بهداشتی ، کارهای نگهداری ، زمان شخصی ، کار علمی و خواب” خواهد بود. فهرست بندی داده ها برای اطلاع رسانی ماموریت های آینده نیز یک کار اصلی است. این سه ماموریت در سالهای 2022 ، 2024 و 2025 انجام می شود.

الزامات بازبینی بسیار سخت است ، بنابراین ادامه مطلب را بخوانید از طریق معیارهای ناسا قبل از راه اندازی برنامهبه برای هر نامزد ، رویای لعنتی در فضا بدون انفجار واقعی در یک موشک نزدیکتر از همیشه است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir