به مدت 10 ماه بصورت زنده و بدون اجاره در Airbnb اقدام کنید


تصویر برای مقاله ای با عنوان 10 ماه در Airbnb به صورت رایگان درخواست کنید

عکس: خوشنویسی (شاتر استوک)

یکی از موارد زیادی که در طول یک سال گذشته آموخته ایم این است که اکثر مشاغل اداری را می توان تقریباً در هر مکانی با اتصال به اینترنت پایدار انجام داد (مگر اینکه کودکان خردسال داشته باشید ، اما این یک داستان متفاوت است). بنابراین پس از سالها رesسای دفتر به کارمندان گفتند که کار از راه دور یک گزینه نیست ، این یک بحث سخت است که اکنون باید مطرح شود.

اگر فکر کرده اید که به عنوان یک عشایر دیجیتال به جاده برخورد کنید – حداقل به طور موقت – ممکن است به این علاقه داشته باشید. برنامه جدید از Airbnb. این به 12 نفر این فرصت را می دهد که به مدت 10 ماه در Airbnbs در سراسر جهان زندگی کنند به شرط آنکه بخشی از هزینه های سفر و اسکان شما را پوشش دهند. در اینجا آنچه باید بدانید و نحوه درخواست آن است.

این برنامه شامل چه مواردی است؟

ابتکاری به نام “در همه جا در Airbnb زندگی کنید، ”از ژوئیه 2021 آغاز می شود و تا ژوئیه 2022 ادامه دارد. ده ماه از این زمان در جاده صرف می شود. در ازای پوشش اقامت و سفر شما ، 12 نفر انتخاب شده باید بازخورد Airbnb را برای تجربه خود ارائه دهند. به خصوص:

  • تغییرات و منابع محصول که می تواند به بهبود تجربه طولانی مدت کمک کند
  • اقامتگاه های ایده آل برای مسافران یا گروه های انفرادی به عنوان خانواده
  • روابط با اعضای جامعه محلی و تجارت
  • درک بهتر از مزایای مالی میزبانی در هنگام سفر

بین ماه های ژوئیه و سپتامبر ، برندگان این فرصت را خواهند داشت که از یک متخصص Airbnbers ، مانند عشایر ارشدو یک روزنامه نگار مسافرتی ایمانی بشیر“نویسنده سابق ستاد Lifehacker.” سپس ، برای سفر 10 ماهه ، Airbnb موارد زیر را پوشش می دهد:

  • وام اسکان
  • کمک هزینه حمل و نقل
  • پیشنهادات برای لیست
  • تجربه محلی

شرکت کنندگان انتخاب شده می توانند “هر کدام تا سه ماهواره” به آنها بپیوندند.

چگونه درخواست شود

همونطور که می تونی تصور کنی، با چنین برنامه طولانی مدت ، موارد زیادی وجود دارد که باید قبل از درخواست آنها را در نظر بگیرید. برای کمک به شما در این زمینه ، آنها اینجا هستند شرایط انتخاب (از جمله مواردی مانند پرداخت مالیات بر سود خود).

برای درخواست باید 18 سال یا بیشتر داشته باشید تو میتونی اینجا انجامش بدی قبل از 30 ژوئیه ساعت 11:59 PM EST.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes