به گزارش ردیت ، بهترین توصیه برای نوجوانان 21 ساله


به گزارش ردیت ، تصویر مقاله ای با عنوان بهترین نکات برای افراد 21 ساله است

عکس: آقای نیکون (شاتر استوک)

اگر 21 سال دارید و دنیا را با کالج و جاه طلبی برای شروع زندگی خود اداره کرده اید ، ممکن است لازم باشد برای مشاوره به افراد غریبه در اینترنت مراجعه کنید. ما بچه هستیم ، چیزی شبیه … اما تو من میتوانم به عنوان یک لیست بی حوصله ، با Reddit برای تمام دایرکتوری هایی که می خواهید مشورت کنید اخیراً از دانشگاه فارغ التحصیل شده است در یک نخ دندان که ثابت کند نخ دندان به همان اندازه افتتاح RRA IRA مهم است.

موضوع ارسال شده توسط شما / brielleee99، “هک های زندگی” را می خواهد ، اما آنچه او واقعاً به دنبال آن است برخی نکات اساسی در زمینه برنامه ریزی مالی است که سرخپوشان از ارائه آنها خوشحال می شوند. او می گوید که او و دوست پسرش در تلاشند فراتر از نوع “بالا بردن و سنگ زنی” ، یک فرهنگ برجسته که کسی در جای او می تواند پیدا کند ، در حالی که در جستجوی سوال دشوار چگونگی حرکت به جلو است.

او نوشت:

همانطور که عنوان می گوید ، من 21 ساله هستم و به دنبال “هک” هایی هستم که می توانم هم اکنون آنها را در زندگی خود پیاده کنم تا بتوانم برای موفقیت های آینده آماده شوم. من به طور تمام وقت در مراقبت های بهداشتی به عنوان تحلیل گر اطلاعات مبتدی کار می کنم (به معنای واقعی کلمه من تازه در آوریل فارغ التحصیل شدم) و تاکنون آنچه خوانده ام این است که “دیوانه وار” کار کنم ، اما می خواهم بیشتر بدانم. موجودی ، سرمایه گذاری ، اشکال دیگر درآمد منفعل ، برخی از انواع پس انداز (RSP ، TFSA و غیره). من و دوستم به مواردی در مورد املاک و مستغلات علاقه مندیم که می توانیم در آینده انجام دهیم ، زیرا شنیدیم که این می تواند کاملاً موفق باشد. ما هنوز در حال یادگیری هستیم ، بنابراین من توصیه های همه را دوست دارم. با تشکر!

سرخپوشان به برخی از هسته های عالی عقل حمله کرده اند که ارزش شما را دارد اگر جای او باشید.

چگونه می توان قضاوت کرد که آیا خرید چیزی واقعاً ضروری است

جبران کننده U / Tveta یک ورزش دقیق ارائه دهید که می تواند به شما کمک کند از خریدهای گران و غیرضروری جلوگیری کنید.

آنها نوشتند:

برای هر آنچه قصد خرید دارید. تصور کنید اگر 5 برابر گرانتر بود هنوز آن را می خرید. زیرا اگر آن دلار را سرمایه گذاری نکنید در نهایت هزینه آن برای شما بسیار زیاد خواهد بود.

امروز را متمرکز کنید تا بتوانید از فردا لذت ببرید

خیلی درگیر تلاش برای ساختن آینده نباشید – و می توانید این کار را با تمرکز بر چیزهای کوچک موجود انجام دهید. این اساساً همان چیزی است که u / MamaSheeba در تلاش برای عبور است.

آنقدر روی آینده متمرکز نشوید که امروز آن را دوست ندارید. منظور من این نیست که مثل فردا خرج کنم ، بلکه لذت بردن از داشته هایت است ، نه آنچه را که تو ندارید!

سالم بخورید ، ورزش کنید و از استرسی که می توان از آن جلوگیری کرد خودداری کنید

این بیشتر یک رویکرد کل نگر است ، اما تغذیه بدن و ذهن به آنچه برای پاسخگویی به خواسته های زندگی نیاز دارد ، یک چیز خوب برای عادت یک جوان است.

جبران کننده u / alwayssspickingupcrap نوشت:

از استرس قابل اجتناب خودداری کنید.

نوعی ورزش را انجام دهید که روی مفاصل شما ملایم باشد و هر چه باشد به طور منظم انجام دهید.

غذاهای تازه ، مفید و واقعی بخورید.

یک برنامه خواب ثابت داشته باشید که در آن به اندازه کافی بخوابید تا صبح احساس طراوت کنید.

از استرس قابل اجتناب خودداری کنید.

از زمان استراحت استفاده کنید

این فقط یک مروارید است ، اما مهم است: زمانی را که مجاز به آن هستید ، از دست ندهید زیرا می خواهید رئیس را تحت تأثیر قرار دهید یا حرفه خود را پیش ببرید. همانطور که تو / آلفیت نوشت“تمام روزهای خود را مرخصی بگیرید و از این بابت احساس بدی نداشته باشید.”

مهم است! بی توجهی به زمانی که از نظر قانونی برای گذراندن از محل کار خود مجبور هستید ، فایده ای ندارد و پنهان کردن سرزنش در این امر ضرر شما را به همراه خواهد داشت. شغل شما یک ماراتن است ، نه یک دوی سرعت و در مسافت های طولانی به انرژی ذهنی نیاز خواهید داشت.

هنگام سرمایه گذاری ، بازی طولانی را انجام دهید

فکر نکنید که شما یک سرمایه گذار عاقل هستید و توانایی پیش بینی ظهور تک شاخ ها را دارید ، زیرا احتمالاً هرگز آن شخص نخواهید شد. در عوض ، یک IRA Roth ایجاد کنید و تا آنجا که می توانید مشارکت کنید ، و از این زمان تا زمان بازنشستگی خود با سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری کم خطر ، بازی طولانی را انجام دهید.

در اینجا چه است u / Smooth-Cap-6825 ارسال شده در پرونده خود:

Roth IRA خود را امسال و هر سال به حداکثر برسانید …. فقط یک شاخص s & p 500 بخرید و تا 60 سالگی آن را لمس نکنید. این هزینه باید بیش از درآمد مادام العمر شما باشد به دلیل جادوی بهره مرکب. نکته اصلی این است که شما نمی توانید آن را لمس کنید ، به عنوان مثال ، هنگامی که fvck هستید [sic] آن را با وحشت در فروش در دوران رکود اقتصادی یا پس گرفتن آن برای پرداخت پیش پرداخت خانه ای که توانایی پرداخت آن را ندارید ، افزایش دهید.

روزانه مسواک بزنید و مسواک بزنید

U / Sandome بیشترین رای را برای تقطیر شاید ساده ترین توصیه به دست آورد: “در واقع دندان های خود را مسواک بزنید و نخ دندان بکشید.”

این مهم نه تنها برای بهداشت دندان و سلامت استخوان های دهان ، بلکه به عنوان استعاره ای برای شکل وسیع زندگی شما مهم است. از چیزهای کوچک غافل نشوید و جاه طلبی را به عنوان جایگزینی برای مراقبت از خود استفاده نکنید. چه ارزشی دارد ، شما / brielleee99، پاسخ داد که او از نخ و قلم مو “2 بار در روز!” استفاده می کند که نشانه خوبی است برای اینکه او در مسیر درست قرار دارد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes