[ad_1]

به گزارش ساینس ، تصویر مقاله ای با عنوان چرا باید برهنه بخوابید

عکس: الکس گودوف (شاتر استوک)

مطالعه 2021 توسط جادوگر تشک متوجه شد که 50٪ از شرکت کنندگان از خوابیدن برهنه لذت می برند ، بیش از نیمی از افراد خواب برهنه می گویند که راحت تر است ، همراه با دیگران که می گویند این به آنها کمک می کند خواب بهتری داشته باشند. جدا از کنترل دما و راحتی کلی ، دلایل دیگری نیز وجود دارد که خواب برهنه نیز می تواند عالی باشد ، از جمله برخی از مزایای غیر منتظره بهداشت باروری. در اینجا چگونگی خواب برهنه می تواند ایده خوبی برای مناطق پایین شما باشد.

خواب برهنه می تواند به کاهش عفونت های مخمری کمک کند

من صحبت کردم با دکتر ناویا میسور ، دکترمتخصص در بهداشت باروری در یک پزشکی و اشاره می کند که جریان هوای کافی در هنگام خواب در واقع به سلامت واژن کمک می کند. وی توضیح می دهد: “مخمر یک محیط بسته ، تاریک و متراکم را دوست دارد که انواع عفونت های قارچی را گسترش می دهد.” دکتر میسور می گوید: برای هر کسی که به عفونت قارچی مزمن مبتلا باشد و روش های مختلفی برای حل آن را امتحان کرده باشد ، خواب برهنه ارزش امتحان را دارد.

خواب برهنه می تواند به حفظ سلامت اسپرم کمک کند

خواب آرام ارتباط زیادی با کنترل دما دارد و دکتر میسور اشاره کرد که دمای مناسب اتاق برای خواب راحت بین 66 تا 76 درجه است. همانطور که مشخص شد ، درجه حرارت پایین نیز برای سلامت کیسه بیضه مهم است. دکتر میسور توضیح می دهد: “دمای گرمتر تحرک اسپرم را کاهش می دهد یا می تواند کیفیت اسپرم را کاهش دهد.” “نگه داشتن بیضه ها در یک محیط خنک تر می تواند به کیفیت و تحرک اسپرم کمک کند.”

خواب برهنه می تواند به افزایش صمیمیت کمک کند (بدیهی است)

در همان مطالعه خواب ، 54٪ از خواب های برهنه گزارش کردند که همسر آنها نیز برهنه می خوابد ، این به معنای تماس بسیار طبیعی پوست با پوست است. “پوست به پوست [contact] اکسی توسین آزاد می کند و وقتی اکسی توسین آزاد می کند ، این استرس را کاهش می دهد. “خواب برهنه با شرکا می تواند ترشح این هورمون های خوب را ترغیب کند و بدیهی است که رابطه صمیمی تری ایجاد می کند.

شما این کار را نمی کنید باید گرچه برهنه بخوابم

همانطور که گفته شد ، ترجیحات شخصی هنگام خواب خوب از اهمیت بیشتری برخوردار است. داشتن یک محیط خنک با جریان هوای بیشتر می تواند به برخی موارد کمک کند ، اما به خصوص اگر شما از آن دسته افرادی باشید که دوست دارید چیزی برای راحتی آن داشته باشید ، کمکی نخواهد کرد. اگر لباس می پوشید ، دکتر مایزر توصیه می کند این لباس “نخی ، تنفسی و گشاد” باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir