به گزارش Reddit ، قوانین نانوشته دویدن


به گزارش Reddit ، تصویر مقاله ای با عنوان قوانین نانوشته دویدن

عکس: شوک نقطه ای (Shutterstock)

همه چیز در زندگی دارای مجموعه ای از قوانین آداب است و دویدن نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما اگر معمولاً تنها می دوید ، قوانین ممکن است کمی غیرقابل درک باشد. اینجا، با تشکر از r / اجرا Reddit، برخی از این “قوانین نانوشته” هستند که ممکن است تا زمانی که آنها را زیر پا نگذارید آنها را ندانید.

چه موقع و چگونه از کسی بگذریم

چه در حال مسابقه هستید و چه فقط در یک پارک شلوغ می دوید ، بسیار معمول است که فردی را پیدا کنید که کمی کندتر از شما می دوید.

یک نقطه دوگانه می گوید: “دو یا سه قدم پشت سر کسی که به تازگی با آن روبرو شده اید فرار نکنید.” اگر می خواهید آنها را تصویب کنید ، این تصمیم را بگیرید و در واقع آنها را تصویب کنید.

از طرف دیگر ، اگر آنها سریعتر از شما می دوند و از آنها به عنوان انگیزه استفاده می کنند (این ترفند قدیمی “وانمود کنید یک طناب نامرئی وجود دارد و آنها جلو می روند”) ، نگه دارید و این کار را از فاصله ای محترمانه انجام دهید.

چه موقع موشک را از چپچه پرتاب کنید

Renago47 توصیه می کند: “قبل از تف کردن یا زمین خوردن موشک ، کنار گروه آرام شوید یا عقب نشینی کنید.” فقط از وسط بسته استفراغ مایعات بدن را شروع نکنید.

بدانید در کدام طرف جاده باید دوید

اگر در جاده ای بدون پیاده رو هستید ، به چپ (در ایالات متحده) بپیچید تا با ترافیک روبرو شوید. این بدان معناست که شما اتومبیل هایی را مشاهده می کنید که به سمت شما می آیند ، به جای اینکه آنها را از پشت به شما پنهان کنند. استثنا این است که در صورت مشاهده بهتر در اطراف منحنی کور ، می توانید به طرف دیگر حرکت کنید. ایمنی حرف اول را می زند.

texas1hunter با اشاره به این واقعیت که اغلب این قانون است ، می گوید: “من فکر می کنم این می تواند یک قانون مکتوب باشد.” از طرف دیگر دوچرخه ، شما باید در سمت راست جاده رانندگی کنید زیرا آنها ترافیک خودرو محسوب می شوند.

بدانید چقدر با دوستانی که فرار نمی کنند (که اغلب بسیار کم است) به اشتراک بگذارید

تنها چیزی که در بلندمدت از گوش دادن به نمایشنامه در تعطیلات آخر هفته بدتر است این است که به کسی گوش دهید که رویای بی معنی شب گذشته خود را بگوید.

Dolphintrout می گوید: “قبول کنید که افراد دونده ممکن است علاقه چندانی به دویدن شما نداشته باشند.” LewdDudeNoob افزود: “اگر یک نفر دونده در مورد نحوه مسابقه سوال کرد ، اجازه دهید س questionsالات بیشتری بپرسد. اگر داوطلبانه اطلاعات بیش از حد ارائه دهید ، چشم آنها برق می زند. “

ساعات اختصاص داده شده خود و یا قسمت هایی از بدن شما را آشکار نکنید مگر اینکه طرف صحبت کننده شما به طور خاص آن را درخواست کند. (اگر چنین کنند ، احتمالاً خودشان دونده هستند.) بهترین پاسخ به “فرار شما چگونه بود؟” آیا چیزی است که می توانید در یک جمله جا دهید. سپس بس کنید.

چه موقع فضا آزاد کنید

اگر با گروهی در حال اجرا هستید ، هنوز باید مسیر را به اشتراک بگذارید. فضای کافی برای دوندگان یا واکرهای دیگر بگذارید تا بتوانند از شما عبور کنند ، حتی اگر به معنی انداختن یک فایل روی پیاده رو باشد.

گلنگلاس می گوید: “به تقسیم نوار توجه کنید.” “[Y]شما نمی خواهید مزخرف باشید که باعث می شود یک اسکیت سوار از ضمانت سختی برخوردار شود زیرا شما انتخاب کرده اید که تابلوها را قبل از ورود به مسیر دوچرخه / تیغه / تخته نخوانید و 5 مسیر را طی کنید. “

چرا باید سر و صدا کنید

اگر از طرف کسی برنده شدید (مخصوصاً هر کسی که راه می رود یا ایستاده است – سریعتر از آنچه می توانید تصور کنید) خود را اعلام کنید. TalkToPlantsNotCops گفت: “افراد زیادی به دنبال من می آیند و مرا می ترسانند.” آنها دوست دارند فریاد بزنند “چپ!” اما یکی دیگر از redditor ها خاطرنشان می کند که مردم اغلب مطمئن نیستند خواهی کرد رها شود یا اگر آنها شما باید به سمت چپ حرکت کنید (تصمیم من این است که چیزی مانند “سلام” یا “صبح بخیر” بگویم که هنوز مردم را شوکه می کند ، اما نه چندان زیاد.)

اگر از این بابت خجالتی هستید ، mickja1 یک پیشنهاد دیگر نیز دارد: “وقتی 15-20 ساله می شوم کفش خود را روی زمین می مالم” تا صدای آمدن من را بشنود. “

زمان پوشیدن پیراهن مسابقه

runwithlibrarians می گوید: “پوشیدن پیراهن مسابقه در حین مسابقه بدشانسی است.” پس از اتمام کار ، این پیراهن یادگاری است. استثنا این است که همیشه پوشیدن آن خنک است سالهای گذشته اگر قبلاً مسابقه را برگزار کرده اید ، یا همیشه می توانید پیراهن مسابقه دیگری را بپوشید.

محل اجرا در پیست

JPMmiles می گوید: “تا زمانی که کار سریع انجام نمی دهید ، از اولین خط دور بمانید.” این مورد دیگری است که اغلب نوشته می شود. علامتی با قوانین در مسیر محلی را بررسی کنید.

“اولین خط” داخلی ترین خط پیست است و سریع ترین افراد باید در آنجا باشند. شما می توانید در اولین باند بپرید تا از شخصی عبور كنید یا در حین دور زدن مسافتی را حفظ كنید ، اما برای دورهای كامل بیرون نروید مگر اینكه آنقدر تند راه بروید كه واقعاً انتظار نداشته باشید كسی از شما عبور كند.

چه موقع برای دوندگان دیگر تکان دهید

این احتمالاً در مکان های مختلف متفاوت خواهد بود ، اما ما نظراتی در مورد زمان و تشخیص سایر دوندگان داریم.

bigherb33 در مورد آنچه “موج دونده” می نامند می گوید: “این یک الزام است”. پاسخها توضیح می دهند که موج می تواند یک دست کوتاه بلند باشد یا فقط یک سر تکان دادن و یک لبخند باشد. adrianmonk می گوید ، استثنائات در طول مسابقات یا در تردمیل یا جاده ای است که آنقدر شلوغ است که شما دائماً آن را حذف می کنید.

و اگر کسی دست تکان دهد چه؟ شما؟ do_NOT_pm_ur_titties (البته متخصص آداب معاشرت) می گوید: “حداقل سر تکان دهید ، شما هیولاها لعنتی”. اگر کسی لبخند می زند یا دست تکان می دهد ، باید این کار را انجام دهید چیزی مبهم مودب در پاسخ


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes