[ad_1]

طبق توئیتر ، تصویرگری برای مقاله ای با عنوان 30 فیلم که نمی تواند بیش از دهه 90 باشد

عکس صفحه: شبکه / کلمبیا

شاید شما از دهه 90 زنده مانده اید. در این حالت: Cبرای زنده ماندن در یک دوره از آن تبریک می گویم که پیراهن های فلانلی را می توان ترکیب کرد روزای مربا و کسی پلک نمی زند. شما در حال حاضر اینجا هستید و این مهم است. دیگران فقط می توانند روی زانوی پدربزرگ و مادربزرگ خود بنشینند و روزهایی را که کامپیوترها برای دسترسی به اینترنت به تلفن ثابت نیاز داشتند ، به خاطر بسپارند. کیانو ریوز بزرگترین ستاره ما در گیشه بود. (چه اتفاقی برای او افتاده است؟)

ناگهان به نظر می رسد بعد از ما است چند سال گذشته را گذراند مال خودم کک دهه 80 برای همه چیز آنها ارزش دارند (همانطور که می گویند ، چیزهای عجیب اتفاق افتاد)، دلتنگی برای بیشترین احساسات در تمام دهه ها این هرگز بارزتر نشده است – شاید به این دلیل که این دهه اخیر است ، که به نظر می رسد احساس یک دوره آخر است. (ایآیا من تنها کسی هستم که احساس می کنم همه چیز بعد از آیفون فقط یک خرابکاری بی پایان و بدتر است؟)

جاستین پرز اسمیت ، کاربر توییتر ، اخیراً از دنبال کنندگان لیست نهایی فیلم هایی را که از آنها خواسته شده ، خواسته است виک دهه 1990:

توییتر به شدت پاسخ داد. چی آمد و نشان می دهد که مفرطتجربه دهه 90 در اوایل دهه 20 در اوایل دهه بود – یا شاید حتی یک غارنشین ، یک یک کارمند فروشگاه با دهان جعلی ، الف یک دو نفره هیپ هاپ که سعی در جذب یکی از شما یا حتی یک کلاغ واقعی دارد. اگرچه مضامین مشترکی وجود دارد که می توان آنها را یافت، این فیلم ها را پوشش می دهد کاملا زمین کم و اگر به یاد داشته باشید مورد علاقه شما در میان آنها نیست ، این لیست وجود دارد طبق توئیتر. شکایات خود را بر این اساس و فراتر از آن هدف قرار دهید عکسهای خود را بگذارید در نظرات

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir