به گفته کورت وونگات ، چرا خوب است که در چیزهایی که دوست دارید بد باشید


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: کاترین مک گان / تصاویر گتی (گتی ایماژ)

یک نقل قول مرموز وجود دارد که منشاء آن تا حد زیادی ناشناخته است ، اما این اغلب به نماد ادبی متأخر کرت ونه گات نسبت داده می شود. بنابراین یک افسانه تا حد زیادی تأیید نشده می گوید: هنگامی که وونگات نوجوان بود ، به نکته مهمی پی برد. او 15 ساله بود و مشغول حفاری های باستان شناسی بود که یکی از آنها باستان شناسان از او پرسید که دوست دارد علاوه بر کشف فسیل ها ، چه کار کند.

Vonnegut با تعدادی از برنامه های فوق برنامه – ویولن ، گروه کر ، تئاتر ، اما بدون ورزش – پاسخ داد که باستان شناس را تحت تأثیر قرار داد. نوجوان خاطرنشان کرد: مشکل همه اینها این بود که در هیچ یک از آنها خوب نیست. سپس باستان شناس چند جمله را بیان کرد که نحوه نگرش وونگات در نهایت به زندگی را تغییر داد.

به این ترتیب جلسه مطابق با آن توسعه یافت خاطرات نویسنده سالها بعد:

سپس او چیزی گفت که هرگز فراموش نخواهم کرد و فقط ذهنم را درگیر کرد ، زیرا هیچ کس قبلاً چنین چیزی را به من نگفته بود: “من فکر نمی کنم خوب بودن در کارها انجام آنها است. من فکر می کنم شما همه این تجربیات فوق العاده را با مهارت های مختلف دارید و همه چیز به شما می آموزد و از شما یک فرد جالب می سازد ، مهم نیست که چقدر خوب آنها را انجام می دهید.

این داستان در نهایت افسانه است یا نه ، اما هنوز بوی مشخصی از بوی وونگوت می دهد نویسنده احساس مشابهی را بعداً در زندگی ابراز کرد. و این چیزی است که باید برای هرکسی که در خارج از حوزه راحتی شخصی فعالیت می کند ، اعمال شود. این ایده که بد نیست – و احتمالاً حتی یک چیز خوب – این است که از چیزی برتر نباشید ، می تواند این تصور را که هر گونه پیگیری باید وسیله ای برای رسیدن به هدف باشد ، از بین ببرد.

چرا ما دائماً نیاز به دستیابی را احساس می کنیم؟

این یک س simpleال ساده است که مستلزم کنترل کاملی است ، اما یک پاسخ آسان این است که این دستاورد ، چه شخصی ، چه مربوط به حرفه ، ورزشی یا غیره ، در رسانه ها مورد تقدیر و تجلیل قرار می گیرد. LinkedIn مملو از کاربرانی است که سعی می کنند این کار را انجام دهند با مشاغل مهم خود ظهور کنند؛ ورزشکاران شیر هستندzed همراه با مدیران راک استار؛ مجله توزیع tout tداستانهای موفقیت سریع را برجسته می کند رهبران شرکت های فردا

این نوع ستایش برای تعالی می تواند به نحوه برخورد مردم عادی با سرگرمی ها منجر شود. وجود دارد چیزی شبیه اپیدمی کمال گرایی در ایالات متحده، به این معنی که یک بازیکن گلف باز معمولاً به یک دوره آموزشی آرام نمی رود – آنها یاد می گیرند ، تمرین می کنند و مشتاق هستند تا تکنیک خود را بهبود بخشند و بهترین شوند.

تیم وو نویسنده در سال 2018 به اصل موضوع پرداخت و اشاره کرد که بسیاری از مردم از دنبال کردن سرگرمی ها می ترسند ، عمدتا به این دلیل که آنها یادگیری موانع را یک شکست می دانند. او در مورد نوشت نیویورک تایمز:

اما من یک دلیل عمیق تر دارم ، فکر می کنم بسیاری از مردم سرگرمی ندارند: ما می ترسیم با آنها بد رفتار نکنیم. یا بهتر بگوییم ، ما از این انتظار – که به خودی خود ویژگی بارز عصر عمومی و پربار ماست – می ترسیم که ما واقعاً باید در کارهایی که در اوقات فراغت انجام می دهیم ماهر باشیم.

خوشبختانه لازم نیست اینطور باشد. وقتی دلسرد می شوید که در یک سرگرمی کاملاً درخشان نیستید ، می توانید به وونگات مراجعه کنید یا حداقل به بصیرت نوجوان او مراجعه کنید.

چرا خوب است که در کارها بد باشیم

قطعاً در پیگیری شایستگی وجود دارد. این خوب است که احساس کنید کاری را به انجام رسانده اید ، و زحمتی که کشیده اید در قالب مهارت یا حتی تسلط نتیجه می دهد.

روایت شده توسط Per Vonnegut با این حال ، کنار گذاشتن انتظار تسلط می تواند بسیار آزاد کننده باشد. خلق به نام آفرینش ، نوشتن به نام نوشتن و تجربه به نام تجربه همه برای آسیاب معنوی ارزشمند است.

تمرین هنر ، چه خوب و چه بد ، راهی برای رشد روح شماست ، به خاطر خدا. زیر دوش بنوشید. رقص در رادیو. من قصه می گویم برای دوست خود یک شعر بنویسید ، حتی یک شعر بد. تا جایی که می توانید این کار را انجام دهید. پاداش بزرگی دریافت خواهید کرد. شما چیزی ایجاد کرده اید.

برای هرکسی که از شروع کار جدید و یا دستان خود با ناامیدی تردید دارد ، زیرا نقاشی ، بافتنی یا نحوه نواختن مقیاس راک پنتاتونیک را فرا نگرفته است ، این مهم است که درک کند که متوسط ​​بودن در کاری که برایش اهمیت دارد خوب است. مربوط به. چرا؟ زیرا این نشان دهنده تعهد شما به لذت است – و درک اینکه شما سزاوار انعطاف پذیری برای اداره آسان خود هستید.

بنابراین به جای ناامیدی از ناتوانی خود در تسلط بر یک صنعت ، به این فکر کنید که چرا اصلاً به دنبال آن بودید. انگیزه ای که زمینه ساز تمایل همه برای سرگرمی جدید است ، کنجکاوی و فرصت تفریح ​​است. و اگر واقعاً از چیزی لذت می برید ، خوب بودن در آن مهم نیست.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes