[ad_1]

تصویری از مقاله ای تحت عنوان تابستان امسال ، آمتراک مک ریب را به معاملات سفر بازمی گرداند

عکس: عکس از ایان دور (شاتر استوک)

Amtrak چندین معاملات خوب را در طول سال انجام می دهد ، اما ممکن است بهترین گزینه تاکنون باشد: خدمات ریلی این است US Rail Pass را با قیمت 299 دلار برگردانید، که 40٪ کمتر از قیمت معمول آنها است – و این گزینه را به گزینه ارزان تری برای سفر با هواپیما یا ماشین تبدیل می کند. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

گذرگاه ریلی ایالات متحده آمریکا چیست؟

صفحهass یک بلیط اتوبوس چند منظوره است که به مسافران امکان می دهد ده قسمت سفر را به مدت 30 روز رزرو کنند ، معتبر برای سفرهای هاپ ، هاپ آف از 500 مقصد Amtrak (“بخش “ زمانی است که برای ادامه سفر نیاز به تغییر قطار داریددر مسیر خود ادامه دهید). هنگام خرید ، گذرگاه برای 120 روز اول خرید معتبر است ، اگرچه پس از سفر اول ، بخشهای باقیمانده باید ظرف 30 روز استفاده شوند. خوشبختانه هیچ محدودیتی در تاریخ یا زمان گرفتگی وجود ندارد. می توانید خرید کنید گذرگاه اینجا.

بلیط قطار ریلی ایالات متحده ارزان تر از سفر با هواپیما یا ماشین است

با تخفیف ، هزینه هر قطعه از سفر کمتر از خواهد بود هر کدام 30 دلارکه باعث می شود Amtrak گزینه ارزان تری نسبت به قیمت سفر باشدبا ماشین یا هواپیما به مقصد زیادی سفر کنید (اگرچه سفر طولانی تر خواهد شد – هنوز قطار است ، بعد از همه چيز). به عنوان مثال ، بیایید به سفر بین نیویورک به نیواورلئان نگاهی بیندازیم:

  • بدون تخفیف ، می توانید بلیط قطار یک طرفه پیدا کنید 150 دلار
  • بلیط هواپیما (به استثنای چمدان) را می توانید تقریباً پیدا کنید 80 دلار
  • اگر مسافرت هستیدقیمت بنزین است تقریباً 150 دلار

USA Rail Pass با محدودیت هایی همراه است

گذرگاه فقط برای Saver Fares یا Value Fares معتبر است (به این معنی که هیچ اتاق خصوصی ، کلاس تجاری ، یا قیمت انعطاف پذیر) و برای Acela ، Auto Train ، Maple Leaf ، و اتوبوس Thruway سری 7000 تا 7999.

همچنین ، این گذرگاه برای سفرهای بزرگ در حال اجرا بیشتر از سفرهای منطقه ای مناسب است ، زیرا گذرگاه شما فقط به دو سفر برگشت بین همان دو ایستگاه محدود می شود (در نظر بگیرید برای بسیاری از سفرها عبور کنید اگر سفر می کنیداغلب بین همان مقصد باقی بمانند).

همچنین به غیر از خوردن و آشامیدن ، باید از دستورالعمل های فاصله اجتماعی استفاده کنید و ماسک بزنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir