تا جلسه مجازی بعدی خود را به عنوان قهرمان پیکسار نشان دهید


ببینید: پیکسار امیلی.

ببینید: پیکسار امیلی.
عکس صفحه: امیلی لانگ

گوش کنید ، همه ما در یک سال گذشته به بیش از حد وقت صرف برقراری تماس ویدیویی کرده ایم ، اما در حال انجام کارهایی هستیم که می توانیم زمان خود را در Zoom (یا تیم ها یا Google Meet) تحمل کنیم ، اگرچه کمی سرگرم کننده نیست . با افزایش نسخه دلتا، بدیهی است که زمان تبدیل شدن به یک شخصیت کارتونی رسیده است.

ما تحت پوشش a یک مشت بر هک بکار گرفتن فیلترها و اثرات به سیستم عامل های مختلف چت تصویری ، و آخرین چیزی که باید امتحان کنید فیلتر سبک انیمیشن Snap Camera است که مستقیماً از یک فیلم Dreamworks یا Pixar چهره شما را به یک شخصیت معمولی تبدیل می کند (h / t The Verge)

به طور کلی ، این لنز از یک هد انیمیشن انسانی استفاده می کند ، که یادآور آن است راتاتوییآلفردو لینگوینی یا السا از است منجمد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه دسکتاپ Snapchat Snap Camera را بارگیری کرده و تنظیمات دوربین را برای پلت فرم جلسات مجازی خود تغییر دهید و کار شما تمام شده است. در اینجا مراحل وجود دارد.

نحوه افزودن فیلتر Cartoon Style به برنامه چت تصویری

تصویر مقاله ای با عنوان Show Up to Your Next Virtual Meeting as a Pixar Character

عکس صفحه: امیلی لانگ

  1. برنامه های چت تصویری رومیزی را ببندید (Zoom ، Meet ، Teams و غیره).
  2. Snap Camera را بارگیری و نصب کنید.
  3. با موافقت با پنجره های بازشو ، به برنامه اجازه دسترسی به دوربین و میکروفون خود را بدهید.
  4. انتخاب کنید Snap Camera را باز کنید هنگام درخواست یا باز کردن برنامه از روی دسکتاپ.
  5. “Cartoon Style” را در نوار جستجو وارد کرده و این فیلتر را فعال کنید. همچنین می توانید فیلترهای دیگر را برای Snap Camera (مانند چهره گربه رسوا)
  6. برنامه گپ ویدیویی خود را دوباره باز کنید.
  7. در تنظیمات برنامه ، دوربین خود را به “Snap Camera” تغییر دهید. اگر در این مرحله به کمک نیاز دارید ، روی آن کلیک کنید “به من نشان بده چگونه” اتصال در Snap Camera تحت “شروع مستقیم با این دوربین”.
  8. برای بازگشت به حالت طبیعی خود ، یا لنز را در Snap Camera غیرفعال کنید ، یا تنظیمات ورودی برنامه ویدئو را تغییر دهید تا از دوربین عادی استفاده کنید. همچنین می توانید میانبرهای صفحه کلید را در Snap Camera تنظیم کنید تا لنزها روشن و خاموش شوند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes