[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان شما تا زمانی که این کارها را انجام ندهید نباید از کارت اعتباری جدید خود استفاده کنید

عکس: PKpix (شاتر استوک)

امتحان کارت اعتباری جدید مانند رانندگی با اتومبیل جدید برای اولین بار است: به همان روشی که می توانید صندلی و آینه ها را تنظیم کنید ، با کنترل های تهویه مطبوع ترمز اضطراری یا خرابکاری پیدا کنید ، می خواهید تنظیمات را تنظیم کنید برای کارت جدید خود قبل از شروع هزینه در اینجا لیستی از کارهایی که می توانید هنگام دریافت کارت اعتباری جدید انجام دهید وجود دارد.

کارت خود را فعال کنید

به نظر واضح است ، اینطور نیست؟ خوب ، نه برای همه: من اشتباه کردم که پاکت کارت جدید را پاره کردم ، برای خرید چیزی فرار کردم و کارت خود را درست در پیشخوان رد کردم. قبلاً برای فعال کردن کارتها از طریق تلفن با نماینده خدمات مشتری یک دردسر بزرگ بود ، اما اکنون این فرآیند به صورت خودکار انجام می شود و فقط چند دقیقه از طریق تلفن یا ثبت نام آنلاین طول می کشد (باید یک آدرس اینترنتی برچسب یا یک نامه همراه با اعتبار داشته باشد) کارت)

پس از فعال شدن کارت جدید ، کارت قدیمی خود را از بین ببرید

اگر کارت جدید شما جایگزین کارت قدیمی است ، می توانید بلافاصله پس از فعال کردن کارت جدید ، کارت اعتباری قدیمی را برش دهید تا از سرقت هویت جلوگیری کنید. مطمئن شوید که کارت ، از جمله نوار مغناطیسی و تراشه را قطع کرده اید ، زیرا سارقان می توانند اطلاعات هر دو را بدزدند.

بانکداری تلفن همراه را تنظیم کنید

تا زمانی که دستورالعمل های وام دهنده خود را در مورد نحوه بارگیری برنامه وی دنبال کنید ، باید به اندازه مرور سایت در مرورگر ایمن باشد. مزیت اصلی برنامه های تلفن همراه راحتی است (من اغلب کارت اعتباری خود را به محض خرید پرداخت می کنم تا فراموش نکنم) ، اما امنیت اضافی اعلامیه های فشار که می تواند به شما بگوید چه زمانی از کارت خود استفاده می کنید بدون اجازه نیز عالی است. علاوه بر این ، به احتمال زیاد بطور منظم مانده حساب خود را بررسی می کنید.

برای تأیید شرایط جایزه کارت و تنظیم چرخه صورتحساب خود ، با خدمات مشتری تماس بگیرید

بسیاری از کارت ها برای صرف مقدار مشخصی پول در طی چند ماه پاداش بازپرداخت ارائه می دهند. مشکلی که در این مورد وجود دارد این است که پیام های پاداش بانک با دریافت کارت همیشه به طور واضح مشخص نیست. وقتی برای یک کارت پاداش نقدی بانک آمریکا ثبت نام کردم ، چیزی در سایت یا برنامه نبود که بگوید: “سلام ، پاداش فعال است ، شما خیلی وقت دارید و روزهای زیادی برای انجام آن”. هدف ، پاداش پولی اغلب کند می شود ، که می تواند شما را کمی هذیان فکر کند که به نوعی هدف هزینه را از دست داده اید.

بنابراین ، قبل از اینکه هزاران دلار برای تعویض پاداش هزینه کنید ، با نماینده خدمات مشتری تماس بگیرید تا مبلغ پاداش ، هدف هزینه و تاریخ شروع پیشنهاد را تأیید کنید (این باید تاریخ فعال سازی باشد). اما این همیشه صدق نمیکند)

سرانجام ، ممکن است بخواهید فاکتور را برای تاریخی که برای شما مناسب تر است تراز کنید. یک ترفند برای کمک به رتبه بندی اعتباری شما این است تاریخ انقضا کارت اعتباری خود را تأیید کنیدوقتی موجودی شما به دفاتر اعتباری گزارش شود. با دانستن این تاریخ ، می توانید زمان پرداخت های خود را تعیین کنید تا موجودی گزارش شده در کمترین حد ممکن باشد (برای من این بعد از روز پرداخت است ، در اواسط ماه). به این ترتیب شما تا آنجا که ممکن است از بدهی کمتری استفاده می کنید ، که خوب است ، مانند میزان اعتبار موجود انجام ندهید میزان استفاده 30٪ از اعتبار شما را نشان می دهد.

پرداخت های خودکار را تنظیم کنید

نکته منفی کارت های اعتباری این است که کارت های مجازات معوقه و نرخ بهره مضحک دارند ، بنابراین شما می خواهید پرداخت های مداوم و به موقع در مورد مانده مانده بدهی خود را پرداخت کنید (بعلاوه ، این به شما کمک می کند تا اعتبار خود را برای انجام این کار انجام دهید) .

از آنجا که فراموش کردن و از دست دادن پرداخت آسان است ، پرداخت های خودکار را از طریق حساب جاری خود در برنامه بانک یا در وب سایت آن تنظیم کنید. حتی می توانید این پرداخت ها را طوری تنظیم کنید که مانده ماهانه را پرداخت کنید – هر زمان که باشد. تنها خطر پرداخت های خودکار هزینه های اضافه برداشت است ، بنابراین همچنان باید هر ماه با مانده حساب جاری خود به روز باشید.

جوایز خود را فعال کنید

کارت های بازپرداخت معمولاً بر اساس دسته بندی های مختلف هزینه ، پاداش ها را افزایش می دهند ، 3٪ پول نقد برای خرید آنلاین در مقابل 1٪ برای سایر هزینه ها. از آنجا که کارت های پاداش غالباً دارای چندین دسته هستند که دارای جوایز چند سطح هستند ، شما می خواهید وارد برنامه یا سایت کارت خود شوید و آن دسته ها را متناسب با عادت های هزینه خود تنظیم کنید. کارت شما ممکن است پاداشهای دیگری مانند اعتبار اسناد یا کوپن های کوتاه مدت داشته باشد که باید قبل از مطالبه آنها فعال شوند (به دنبال بخش “پاداش ها” در برنامه یا وب سایت وام دهنده خود باشید).

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir