این فروشگاه با سابقه حدود ۵ ساله مشغول به فروش اقلام سیسمونی و لوازم کودک و حتی پوشاک نوزاد و کودک در برند های ایرانی و خارجی را دارد. فروش سیسمونی ارزان قیمت از نی نی بابا با قیمت های باور نکردنی و محصولات باکیفیت همانطور که شما عزیزان انتظار دارید صورت می گیرد. این وسیله هم گران قیمت است هم غیرضروری و فضای زیادی هم اشغال می کند.

معمولا این مدل از سرویس خوابها از حداقل ۳ تکه یا ۶ تکه شروع میشوند و تا ۱۷ یا ۲۰ تکه هم ادامه پیدا میکنند. مادران در این شهر از زمان بارداری شروع به خرید اقلام سیسمونی می کند. در سیسمونی نوزاد یکی از بخش های آن خرید وسایل تغذیه کودک است. لباس های موجود عبارت می باشد از انواع کاپشن های نوزادی – سویشرت – رامپر نوزاد و کودک – .

فروشگاه کارن مشغول به فروش لباس های نوزادی از بدو تولد تا حدود ۳ سالگی ( اکثرا تا دو سالگی ) می سیسمونی ک باشد. در این فروشگاه علاوه بر پوشاک مجموعه کاملی از کالسکه – صندلی ماشین کودک – صندلی غذای کودک – ساک لوازم – ست روتختی نوزاد و کودک – ظروف کودک – تشک بازی – شیشه شیر – پستانک – ست بهداشتی – پاپوش و کفش نوزادی – وان و لوازم شستشوی نوزاد و… این مدل صندلیها قابلیت بیشتری نسبت به سایر مدلها دارند و علاوه بر کاربرد آنها برای غذا خوردن، میتوانید به عنوان میز و صندلی مخصوص کودک برای بازی یا نقاشی هم از آن استفاده کنید.

صندلی غذاخوری لذت غذا خوردن را برای بچهها چندین برابر میکند و برای کودکان بد غذا بسیار مناسب است. تنوع طرحها در وب سایتها بسیار بیشتر از فروشگاهها است. رنگ زرد نیز رنگ دیگری است که بسیار شیک و زیبا در کنار رنگ قهوه ای برای شما به نمایش گذاشته می شود. و مشتریان خاصی نیز در دیگر نقاط ایران را دارد. نی نی لای لای نونا nuna در واقع یک راحتی کودک نیز محسوب می شود. تخصص اعضای این شرکت به حوزه محصولات نوزاد وسیسمونی و تجربه آنها در تامین بیش از بیست هزار سفارش برای فروشگاه های متعدد موجب شد تا در سال 97 اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی نی نی بابا به منظور عرضه سریع و مقرون به صرفه تر این محصولات به مصرف کنندگان نمایند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد سیسمونی قصر کودک لطفا به بازدید از وب سایت ما.