تجربه رایگان Amazon Explore را تجربه کنید


تصویر مقاله ای تحت عنوان Get Free & # 39؛  تحقیق & # 39؛  تجربه از آمازون

عکس: وادیم پاستوخ (شاتر استوک)

اگر تا به حال نامش را نشنیده اید آمازون اکسپلورشما تنها نیستید – این یک سرویس نسبتاً جدید است که شما را به یک تعاملی متصل می کند ، تجربیات مجازی فردی در سراسر جهان ، چه باشد آ جلسه بازار، آ درس آشپزی، یا “پیاده روی “ تور. در حین همه گیر شدن همه گیر ، Explore یک درخواست از آمازون است ،به جای جایگزینی موارد سنتی ، مکمل مسافرت رفتن، “روی پیامی از تیم روابط عمومی شرکت به نقل از نیویورک تایمز.

اگر هنوز این کار را نکرده اید فروخته شده در چشم انداز پدر حال گذراندن بنشین جلوی رایانه کمی بیشتر بروید بجای بیرون رفتن ، در واقع کاری بکنید، آمازون اولین جلسه اعضای Prime واجد شرایط را ارائه می دهد رایگان (برای “تجربه ”زیر 50 دلار). در اینجا نحوه کار آن آورده شده است.

Amazon Explore چگونه کار می کند؟

Amazon Explore انواع تجربیات مجازی را ارائه می دهد که می توانید با یک میزبان یا درایور تعامل داشته باشید. این یک تجربه زنده بین شما و میزبان است ، با یک ویدیوی یک طرفه (شما می توانید میزبان را ببینید ، اما میزبان نمی تواند شما را ببیند) و صدای دو طرفه وجود دارد ، بنابراین هنگام ورود به جلسه به یک میکروفون فعال نیاز خواهید داشت.

از جانب همه چيز حساب ها، کیفیت جریان کاملاً خوب و کیفیت کلی خروجی است کاملا لغزنده است و شامل می شود پوشش های گرافیکی ، نقشه ها و برچسب های صفحه نمایش. ao وجود دارددکمه ne-touch برای گرفتن عکسهای صفحه و یک ویژگی مگافونی که اجازه می دهد مستقیماً با افراد نزدیک راهنمای خود صحبت کنید. و باز آنجا که این آمازون است ، شما اغلب یکی نیز خواهید داشت توانایی خرید (به دنبال جلساتی با عنوان “خرید در جلسه” باشید).

نمونه هایی از انواع تجربیات که می توانید بصورت رایگان امتحان کنید عبارتند از:

خوب ، چگونه می توانم یک جلسه رایگان بگیرم؟

اعضای اصلی می توانند اولین جلسه خود را زیر 50 دلار به صورت رایگان دریافت کنند. صفحه آمازون کاوش کنید به شما اجازه می دهد تمام تجربیات زیر 50 دلار ؛ یکی را انتخاب کن دکمه آبی “رزرو جلسه خود” را برای انتخاب تاریخ و زمان تغییر دهید ، و کد را ضمیمه کنید رایگان هنگام پرداخت ، باید مبلغ کل را به 0 دلار کاهش دهید.

برخی محدودیت ها اعمال می شود: شما باید یک عضو اصلی باشید ، این باید اولین جلسه شما باشد (حتی اگر هنوز از کد تخفیف استفاده نکرده اید) و tاین سرویس فقط در U.اس و اگر انجام تورها و کلاسهای مجازی به نظر سرگرم کننده می آید ، تو می توانی درخواست اینجا برای کار با آمازون به عنوان میزبان – هر چند البته این شرکت از درآمد شما کمیسیون می گیرد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes