ترسوها مستقیماً روی ذغال داغ کباب کنید


تصویر برای مقاله ای با عنوان گریل مستقیم روی ذغال داغ ، ترسوها

عکس: کاخ های سامانتا

این ممکن است یک عقیده کاملاً غیرمخاطره باشد ، اما پخت و پز در کوره گاز یک کلاهبرداری است. چیزی هم اصلی و هم فروتنانه در مورد آشپزی روی شعله باز وجود دارد شما آغاز شده خودماما شما باید قسمت کوچکی از نفس خود را رها کنید و بپذیرید که آتش کسی است که قوانین را در اینجا تنظیم می کند. (بیایید این را بپذیریم – کنار گذاشتن کنترل تقریباً سخت ترین کار تقریباً در هر سناریویی است.)

برخلاف اجاق های گاز و اجاق گاز ، که می توانیم به میل خود آتش بزنیم ، موارد بسیار کمی وجود دارد که بتوانیم آتش سوزی را کنترل کنیم. ممکن است باد در جریان هوای شما تکان بخورد یا چوب شما رطوبت بیش از آنچه که می خواهید داشته باشد. هرچه که باشد ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید مشاهده و واکنش است. اما پاداش کاملاً ارزشش را دارد.

بنابراین اکنون از شما التماس می کنم: غذای خود را در آتش بیندازید و ببینید که چگونه آن را می سوزاند.

مهمانی آتش در تمام دنیا ریشه دارد ، بنابراین مطمئناً من اولین آشپز خانگی نیستم که با آتش سوزی وسوسه می کنم و مواد کاملی را درون ذغال داغ می ریزم. دویت دی. آیزنهاور این کار را با استیک خود انجام داد – به نام مناسب استیک آیزنهاور. لنوکس هاستی ، سرآشپز و صاحب شرکت فیردور در سیدنی ، استرالیا ، در بسیاری از دستور العمل های خارج از خانه این امر را درخواست می کند. بیشتر و بیشتر کتاب های آشپزی منتشر می شوند و خواستار این سبک غارنشین گریل هستند. با محاصره در آرژانتین و اروگوئه ، گریگلیاتا در ایتالیا ، churasko در برزیل ، barbacoa در مکزیک و کباب کم و آهسته در ایالات متحده ، شما می توانید استادان کباب کردن را تقریبا در هر قاره با استفاده از این روش پیدا کنید تا طعم های کاملا منحصر به فرد را آزاد کند.

پس از غلبه بر تردید اولیه ، دچار وسواس می شوید ، زیرا این سبک کوره ای وحشتناک سریع به سرعت طعم های هر ماده ای را که به درون گودال می ریزید تغییر می دهد و آزاد می کند. و نه ، نتیجه مشابهی را در اثر شعله روی صفحه داغ یا گوشت گوشتی نخواهید گرفت. چوب سخت دارای قند است که از سطح بالاتری از آن ناشی می شود همی سلولز، و دودی که از این جنگل های سخت برمی خیزد ، تقریباً هر آنچه را که روی ذغال سنگ های بسیار داغ قرار دارد ، دود شیرین را تزریق می کند. شما می توانید شکر آزاد شده از مغز ذرت را استشمام کنید ، در عرض چند ثانیه شکل پوسته استیک را تماشا کنید و نحوه رنگ آمیزی عناصر داغ بیضی عالی روی سبزیجات را تحسین کنید. این لایه بردارها را سوراخ کنید و دودی ترین و لطیف ترین نوع هر ماده را پیدا خواهید کرد. تمام آنچه شما نیاز دارید آتش ، مواد اولیه خوب و حداقل ابزار است.

طرز تهیه برای شکوه پخته شده

شما برای این سبک گریل چیز زیادی لازم ندارید ، اما چند موردی که نیاز دارید بسیار مهم است:

  • کوره یا کوره ذغال سنگ
  • یک تکه ذغال یا چوب سخت
  • دستکش گریل (من در مورد دستکش اجاق گاز صحبت نمی کنم. این گرما است داغ به عنوان “گرم از 400 تا 1000 ℉” گرم.)
  • گیره های دسته دار
  • به صورت اختیاری: استارت دودکش

چی انجام ندهید آنها باید بریکت باشند. خوب است که با آنها روی کوره بپزید ، اما پخت مستقیم روی آنها غذای شما را با طعم شیمیایی مصنوعی برجسته تزریق می کند.

نوع دیگری از آتش بسازید

یکی از رایج ترین اشتباهات در کباب کردن با فشار دادن یک همبرگر ، یک پوکر سوسیس که با تمام فشار دادن و فشار دادن شما باعث تشویق انفجار می شود ، مرتکب می شود. شما نمی خواهید غذای خود را در یک شعله قوی و لیسنده بپزید. شما می خواهید به صورت خطرناک ، زغال های گرم و براق داشته باشید که به زنجیره های کربن و قند خالص تبدیل شوند. اینها زیبایی هایی هستند که گرمای تمیز و ثابت را فراهم می کنند ما میخواهیم.

اگر شما با استفاده از توده های ذغال سنگ ، ذغال را در دو دودکش پر کنید و مشتعل کنید ، و اجازه دهید تا گرم شوند تا سفید شود. اگر از چوب سخت استفاده می کنید ، بگذارید آتش سوخته و سفید شودذغال داغ در صورت لزوم آنها را با پوکر آتش بشکنید. ذغال را روی شبکه پایین خود به صورت یک لایه پخش کنید.

اگر در زغال سنگ شما دوده یا خاکستر وجود دارد ، اکنون زمان آن است که آنها را باد کرده و گرد و غباری را که ممکن است به غذایتان بچسبد بیرون دهید ، اما نیازی به دقت ندارید. گرمای زغال سنگ باعث ایجاد پوسته محافظ از آگار خوشمزه روی غذای شما می شود و خاکستر کمی که ممکن است باقی بماند قابل حذف است.

هنگامی که آتش را آماده کردید ، آماده طبخ هستید. در اینجا فقط هفت ماده اصلی مورد علاقه من برای شروع وجود دارد.

چغندر سوخته

تصویر یک مقاله با عنوان کوره مستقیم روی ذغال داغ ، ترسوها

عکس: کاخ های سامانتا

اگر تازه سفر خود را به تفت دادن ذغال سنگ آغاز می کنید ، چغندر یک نقطه شروع عالی است. پوست محافظ باید سیاه و ذغال شده باشد و این باعث می شود زود پخت نشود.

چغندرهای خود را با مالش تمیز و ساقه و برگها برش دهید. آنها را درون ذغال سنگ قرار دهید ، اغلب بچرخانید تا زمانی که به طور مساوی لخته شوند. زمان تمام شدن آنها به اندازه چغندر و حرارت ذغال شما بستگی دارد ، اما متوسط ​​چغندر چغندر شما حدود 20-30 دقیقه طول می کشد تا بخارهای داغ درخشان داشته باشید. (در صورت پخت بیش از یک چیز در ابتدای کار عالی هستند.) هنگامی که می توانید به راحتی با چنگال آنها را سوراخ کنید ، آنها را بیرون بیاورید و بگذارید حداقل ده دقیقه قبل از برش آنها استراحت کنند تا گوشت شیرین دودی پیدا شود. برخی پوست را جدا می کنند ، اما فکر می کنم ظاهر شیرین و ذغال شده بهترین قسمت آن است.

ذرت روی لپه (در پوسته)

صحبت از سبزیجاتی که اشتباه گرفتن آنها سخت است: پختن ذرت در پوسته باعث می شود هر دانه زود از بین نرود و مانعی برای تهیه یک حمام بخار طبیعی برای آنها باشد. نتیجه به خصوص ذرت دودی و شیرین در لپه است.

تصویر یک مقاله با عنوان کوره مستقیم روی ذغال داغ ، ترسوها

عکس: کاخ های سامانتا

برای اطمینان از سوختن سریع پوسته هایتان و تأمین رطوبت اضافی بخار ، آنها را از قبل خیس کرده و ابریشم اضافی را مرتب کنید. آنها را به طور یکنواخت روی ذغال ها قرار دهید ، اغلب بچرخانید تا همه طرف ها به طور مساوی ذغالی شوند. اگر می خواهید خود آجیل ها شخم خوبی بزنند ، حتی می توانید اجازه دهید به مدت کافی کار کنند که فلس ها شروع به سوختن می کنند. ده دقیقه استراحت کنید (ذرت حتی از روی آتش نیز تبخیر می شود) و پوسته ها را برای ذرت کامل که با زغال چوب خورده است جدا کنید.

فلفل کبابی

گرمای زیاد این جگرها شیرینی ذاتی عمیق شما را افزایش می دهد فلفل. آنها را روی زغال سنگ قرار داده و مرتباً بچرخانید. آنها به سرعت آشپزی می کنند ، بنابراین آنها را تماشا کنید. هنگامی که به طور مساوی سیاه شدند و پوست شروع به ایجاد تاول کرد ، آنها را بیرون بکشید ، و بگذارید استراحت کنند. پوست را بردارید اگر گوشت را در سالادها ، سس ها و خورشت ها می خورید یا بخشی از پوست را ترک می کنید ، اگر آنها را در آتش مخلوط کنید –سالسای بو داده

تره در حباب

تره فرنگی غالباً فرزند ناتنی خانواده پیاز است. من یکی از کسانی بودم که حاضر نبودم با آنها غذا بپزم –تا اینکه آنها را پختم. حالا فهمیدم که قبلاً تره فرنگی پخته شده درست و حسابی نخورده ام.

تره فرنگی ناپسند کثیف است ، اما هدف در اینجا این است که آن را کامل نگه دارید تا لایه های بیرونی قسمت عمده ای از زغال سنگ را در هنگام بخارپز شدن داخلی بدست آورند. برای تمیز کردن آنها بدون بریدن آنها ، کافی است ریشه اضافی را بریده ، لایه خارجی خاک و ماسه را بشویید و سپس از طریق یک سوم بالایی تره فرنگی برشی ایجاد کنید. تره فرنگی را به مدت 30-20 دقیقه در آب خیس کنید ، این باعث می شود هرگونه آلودگی اضافی در داخل آن به پایین بیفتد.

تره فرنگی کاملاً شبیه ذرت موجود در پوسته پخته می شود ، بنابراین دریغ نکنید که یک باره آنها را بگیرید. درست مثل ذرت ، تره فرنگی ها را از قبل خیس کنید تا خشک نشوند. آنها را روی اشتعال داغ مرتب کنید ، غالباً بچرخانید تا کاملاً سیاه شود و شروع به تار شدن کند – نشانه این که قلب لطیف دقیقاً همان چیزی است که ما می خواهیم. آنها را از گریل خارج کنید و بگذارید 10-20 دقیقه در فویل یا روزنامه پیچیده بمانند. پس از پخت کامل ، ریشه ها را برش داده ، قسمت خارجی آن را از روی پوست جدا کرده و از طول برش دهید تا به گوشت داخلی روغنی برسد.

سیب زمینی پخته شده روی ذغال سنگ

نکته آسان دیگر برای تفت دادن زغال ، پخت سیب زمینی کامل است. آنها را با کمی نمک ، فلفل و روغن یا روغن زیتون در فویل بپیچید ، یا فقط آنها را برهنه بریزید و هر پنج دقیقه یا تقریباً آنها را بچرخانید تا به راحتی با چنگال یا سیخ سوراخ شوند. از بین تمام غذاهایی که به آتش ریخته ام ، سیب زمینی بیشترین زمان را می گیرد. اگر با اشتعال گرم و درخشان کار کنید ، حدود 45-35 دقیقه طول می کشد. برای پخت آهسته تر ، صبر کنید تا مواد خاکستر حتی بیشتر خاکستر شوند و اجازه دهید آنها اغلب به مدت یک ساعت تا یک ساعت و نیم بچرخند. قبل از برش دادن آنها در داخل حبابهای کرکی ، اجازه دهید تا خنک شوند.

صدف بو داده

تصویر برای مقاله ای با عنوان گریل مستقیم روی ذغال داغ ، ترسوها

عکس: کاخ های سامانتا

در حقیقت ، صدف می تواند آسان ترین راه برای پختن زغال باشد زیرا آنها به معنای واقعی کلمه دهان خود را باز می کنند تا به شما بگویند که چه زمانی آماده هستند. جگرهایتان را به طور یکنواخت تراز کنید و صدف ها را در میان ذغال ها قرار دهید. اگر کمی باز می شوند و کمی در دهان شما کف می کنند ، نترسید ، اما سعی کنید که مقدار زیادی آب نمک به بیرون نشت نکند. آنها تا زمانی که کاملاً باز نشوند آماده نیستند. اگر صدف از باز شدن خودداری کند ، شما با یک صدف مرده کار می کنید. این صدف را نخورید.

بلافاصله با سس مورد علاقه خود بر روی آنها بریزید و سرو کنید ، یا آنها را مستقیم از پوسته بخورید تا آب نمک دودی را بچشید.

استیک آیزنهاور

تصویر برای مقاله ای با عنوان گریل مستقیم روی ذغال داغ ، ترسوها

عکس: کاخ های سامانتا

استیک نواری نیویورک نامزد مناسبی برای کباب کردن است ، زیرا تقریباً برش ضخیم تر تقریباً چربی ندارد ، بنابراین کاملاً یکنواخت است ، اما اگر احساس راحتی کردید ، از امتحان کردن آن با باربر یا دنده نترسید. یک مالش ساده یا حتی ماریناد به شما کمک می کند پوسته ای زیبا و محافظ با لبه های ذغالی به این استیک ارائه دهید. به همین ترتیب ، استیک های شما پس از سوختن از یک تابه چدنی یا رنده کوره ای برداشته می شوند ، در مورد عناصر داغ سفید نیز همین طور است. هر نوع زغال سنگی که می چسبد به راحتی از بین می رود. برخی از شعله های آتش را می توانید در اینجا و آنجا مشاهده کنید در حالی که چربی از بین می رود ، اما بدون فضای هوا بین گوشت و ذغال سنگ دیگر جایی برای سوختگی یا انفجار وجود ندارد.

در مورد هوا ، تنها چیزی که می توانم بگویم این است که این استیک سریعتر از آنچه فکر می کنید طبخ می شود. من به سراغ متوسط ​​نادر رفتم و با یک استیک متوسط ​​، حتی فقط سه دقیقه در هر طرف ، کار را تمام کردم ، اما همه چیز به ضخامت برش و درجه حرارت ذغال سنگ شما بستگی دارد. سریعترین راه برای اندازه گیری دما بدون دماسنج با است تست دست. دست خود را 12 اینچ بالاتر از زغال سنگ قرار دهید. اگر بتوانید دست خود را به مدت 2-4 ثانیه در آنجا نگه دارید ، احتمالاً با حرارت 450-550 کار می کنید ، اما به خاطر داشته باشید که با این سبک پخت و پز ، منقل شما می تواند بیش از 1500 باشد. با تست دستی حدود یک ثانیه طول کشیدم و دمای هوا آن را روی 800 خواندم. با این نوع گرما ، دو و نیم دقیقه در هر طرف باید شما را به نادر برساند ، اما بهترین راه برای فهمیدن این است که از دماسنج با قرائت فوری استفاده کنید و دمای داخلی 125-130 را هدف قرار دهید. مثل همیشه ، بگذارید ده دقیقه قبل از برش در پوسته استراحت کند تا فضای داخلی زیبا و یکنواخت آماده شود.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes