[ad_1]

تصویر برای مقاله ای با عنوان

عکس: براق ساز (شاتر استوک)

طرفداران دختران طلایی باید با نوع مبلمان طبیعی و بافته شده در عکس بالا آشنا باشد. اما چه نامیده می شود؟ دختران آن را “حصیری” صدا می کنند اما این بسیار شبیه مبلمان چوبی خیزران است که اخیراً بسیار دیده ایم. آیا “چوب خیزران” فقط یک روش پیچیده تر برای گفتن “حصیری” است ، یا تفاوت بزرگتری وجود دارد؟ ساوانا شر آن را برای ما می شکند مقاله در BobVila.com. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

تفاوت حصیری و حصیری

با توجه به انفجار محبوبیت مبلمان حصیری و حصیری در چند سال گذشته ، فکر می کنید که ما قبلاً از این تفاوت آگاه بوده ایم ، اما به همین آسانی که فکر می کنید نیست. این بدان دلیل است که بیشتر اوقات این دو کلمه به جای یکدیگر استفاده می شوند ، گرچه همیشه به این شکل عمل نمی کنند. در اینجا مواردی است که باید به خاطر داشته باشید.

حصیر یک سبک است ، چوب خیزران یک ماده است

بنابراین تمایز اصلی در آنجاست. گرچه می توانیم حصیر را ماده ای بدانیم ، اما در واقع این پارچه پارچه ای است که در ساخت وسایل بافتنی مانند مبلمان و سبد استفاده می شود. از طرف دیگر ، خیزران ماده استو از انواع خاصی از درختان خرما ناشی می شود. (و این گزینه ای ایده آل برای چهار زن بالغ ساکن میامی است).

در حالی که مبلمان حصیری مطمئناً می تواند از چوب خیزران ساخته شود ، در این مرحله “حصیر” به اصطلاح رایجی برای بیشتر انواع مبلمان بافته شده تبدیل شده است. بنابراین ، علاوه بر خیزران ، مبلمان و محصولات حصیری را می توان از بامبو ، نی و مواد مصنوعی مانند رزین تهیه کرد.

نگاهی دقیق به چوب خیزران

صحبت از بامبو ، تفاوت بین بامبو و چوب خیزران چیست؟ اگرچه هنگام استفاده در مبلمان به نظر می رسد ، بامبو در وسط توخالی است ، در حالی که خیزران سخت است. هر دو ماده کاملاً سبک بوده و جابجایی آنها را نسبت به مبلمان سنتی بسیار آسان می کند.

و اگر متوجه شده اید که مبلمان چوب خیزران هم قطعات چوبی جامد دارد و هم بندهای نازک تری ، آنها در واقع از همان مواد ساخته شده اند (چوب خیزران). عصا (قسمت نازک) لایه خارجی چوب خیزران است و به دلیل دوام و انعطاف پذیری معمولاً از آن برای ساخت صندلی استفاده می شود.

چه زمانی از حصیری در برابر حصیر استفاده شود

همه چیز به جایی و نحوه استفاده از مبلمان برمی گردد. تمام مبلمان یا دکورهایی که در فضای باز زندگی می کنند باید از مواد مصنوعی ساخته شده باشند. چوب خیزران طبیعی (یا بامبو ، نی و غیره) اگر در بیرون بماند ، می تواند توسط آب آسیب ببیند. در عوض ، این قطعات را در خانه نگه دارید. به همین دلیل ، در اتاق هایی که اغلب از آب استفاده می شود ، مانند آشپزخانه و حمام ، باید مراقب خیزران طبیعی باشید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir