تفاوت رنگ شیر و گچ و کاربرد آنها


تصویر مقاله ای با عنوان تفاوت بین رنگ شیر و رنگ گچ و زمان استفاده از هر کدام

عکس: منهتن 1001 (Shutterstock)

حتی قبل از اینکه تا به حال نام شیر یا رنگ گچ را نشنیده باشید ، قطعاً آن را دیده اید. جز، رنگ گچی که ما در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم رنگ تیره ای نیست که می توانید از آن برای تبدیل هر سطحی به تخته خود استفاده کنید. این چیز دیگری است.

رنگ شیر و رنگ گچی که ما در مورد آن صحبت می کنیم ، پوشش های تزئینی هستند ، بیشتر از رنگ های سنتی. هر دو محصول مورد علاقه خود را تولید می کنند ، پتینه عتیقه ، اما فوراً آن را می خواهند ، به جای اینکه ده ها سال منتظر بمانند تا مبلمان آنها قدیمی شود.

در واقع ، آنها از جهات دیگر مشابه هستند ، که فقط بر سردرگمی می افزاید. در اینجا آنچه باید در مورد تفاوت بین رنگ شیر و رنگ گچ و زمان استفاده از هر کدام بدانید ، با احترام است مقاله ای که لی واندر در مورد صنوبر نوشتبه

رنگ شیر در برابر رنگ گچ

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا ، شباهت های دیگری نیز بین رنگ شیر و گچ وجود دارد ، به گفته والندربه برای شروع ، هر دو بر پایه آب ، مخلوط کردن آسان ، خشک شدن سریع با روکش مات هستند و حاوی حداقل مقدار ترکیبات آلی فرار (VOC) هستند.

در واقع ، تیمواد ارثی تقریباً یکسان هستند علاوه بر پایه آبی ، رنگ شیر و رنگ گچ نیز از مواد معدنی تشکیل شده اند که کربنات کلسیم به عنوان ستاره برنامه ، همراه با حضور مهمانان از سایر مواد معدنی و رنگدانه هایی مانند اخرا ، کهربا ، اکسید آهن و چراغ ، والندر توضیح می دهدبه

در پایان ، تفاوت بین رنگ شیر و رنگ گچ به یک ماده ارگانیک منحصر می شود: پروتئین شیر. هنگام خرید رنگ شیر ، در ابتدا رنگ به نظر نمی رسد ، زیرا به صورت پودر خشک با رنگدانه های خشک تولید می شود و شما مسئول افزودن آن هستید. آب. از طرف دیگر رنگ گچ کاملاً غیرآلی است و معمولاً آماده و مخلوط می شود.

زمان استفاده از رنگ شیر در برابر رنگ گچ

در بیشتر موارد ، همه چیز بستگی دارد نوعی که سعی می کنید با رنگ به آن برسید ، والندر توضیح می دهدبه رنگ شیر نادر است ، بنابراین علاوه بر ترکیب رنگدانه ها و عمل مانند رنگ ، می تواند به عنوان شستشو نیز عمل کند. همچنین اگر مایل به چیزی است که برای شما مهم است ، یک پایان کمی مات تر از رنگ گچ دارد.

رنگ شیر نیز نوعی توده است ، که اگر می خواهید یک پایان قدیمی و شیاردار ایجاد کنید خوب است. و برای اینکه این صندلی IKEA حتی قدیمی تر به نظر برسد ، اگر سطحی را که از رنگ شیر استفاده شده است بکشید ، قسمتی از آن از هم می پاشد و ظاهری کسل کننده به مبلمان می بخشد.

در همین حال جرنگ گچ، با یک تخت خشک می شود … خوب ، پوشش گچ. اما مانند والندر اشاره می کند، همچنین می تواند برای “ایجاد یک بافت مدرن و صاف بدون خطوط با سنباده زدن چندین لایه با کاغذ سنباده خوب ،”بنابراین می تواند انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes