[ad_1]

تصویرگری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: جریان را دنبال کنید (شاتر استوک)

این تکه بزرگ مبلمان وبهلسترد در اتاق نشیمن شما ، جایی که چندین نفر می توانند به طور همزمان در آن بنشینند و احتمالاً بر اساس TV: آیا مبل است یا مبل؟ این ممکن است به نظر یکی از آن موارد زبان منطقه ای باشد (مانند “نوشابه” در مقابل “پاپ” در مقابل “کوکاکولا”) ، اما در این حالت ، کاناپه و کاناپه در واقع دو مبلمان متفاوت هستند. در اینجا مواردی است که باید درباره ویژگی های متمایز کننده دو نوع صندلی بدانید.

تفاوت مبل و کاناپه

اگرچه اکنون می توانیم از اصطلاحات به جای یکدیگر استفاده کنیم ، مبل ها و کاناپه ها از همان نوع مبلمان شروع نمی شدند. اینجا مگان در زندگی جنوبی بسیار عمیق است با یک درس سریع تاریخ:

از نظر تاریخی ، مبل و کاناپه دو چیز متفاوت هستند. تصور می شود اصطلاح “مبل” از کلمه فرانسوی آمده است “لایه، “که برای توصیف” مبلمان بدون دست دروغ استفاده می شود “استفاده می شود. از طرف دیگر ، Merriam-Webster یک “مبل” را به عنوان “یک صندلی بلند و روکش دار ، معمولاً با بازو و پشت و اغلب قابل تبدیل به تخت” تعریف می کند.

در زمان های قدیم ، به نظر می رسید که تفاوت بین مبل و مبل به دست – یا کمبود آن مربوط است. که به معنای فنی ، “مبل” اصطلاح درستی است.

اما امروزه بیشتر افراد خارج از مشاغل مبلمان و طراحی تمایزی بین این دو موضوع ندارند.

هنگام خرید مبلمان چه باید بدانید

اگرچه سفر به مبلمان یا فروشگاه بزرگ دیگر تنها راه خرید مبل و مبل نیست ، بعضی از افراد ترجیح می دهند قبل از خرید آن را امتحان کنند – حتی اگر در ابتدا خرید اینترنتی داشته باشند. و ممکن است در مورد مبل / کاناپه گزینه های بی شماری به نظر برسد ، اما اگر اندازه ، سبک یا دامنه قیمت خاصی را در نظر بگیرید ، ممکن است دریابید که انتخاب شما محدودتر از آن است که فکر می کردید.

بنابراین ، اگر به دنبال مبل راحتی با نیازهای خود هستید و به طور خلاصه ظاهر می شود ، سعی کنید به جای آن با استفاده از اصطلاح “مبل” جستجو کنید. در این مرحله ، حتی تولیدکنندگان مبلمان نیز از کلمات به جای یکدیگر استفاده می کنند ، بنابراین ممکن است توضیحات محصول با تفاوت تاریخی سلاح / کمبود سلاح مطابقت نداشته باشد (اگرچه هنگام خرید مبلمان قدیمی می تواند مفید باشد).

اما اگر آنقدر خوش شانس باشید که با یک طراح داخلی حرفه ای کار می کنید یا در یک فروشگاه مبلمان سطح بالاتر خرید می کنید ، احتمالاً آنها از این کلمه مطابق معنای اصلی خود استفاده می کنند.

نکته دیگر: اگر می خواهید یک صندلی عاشقانه (یک مبل کوچک که دو نفر را در آن قرار می دهد) یا یک قسمت بخرید ، را می توان در گروه “مبل” قرار داد در وب سایت های مبلمان.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir