تمام روش هایی که می توانید تخم مرغ را در مایکروویو بپزید


تصویر مقاله ای با عنوان همه راه هایی که می توانید تخم مرغ را در مایکروویو قرار دهید

عکس: کلر لاور

مایکروویو a است لوازم کوچک مفید که با آن می توانید کارهای زیبا زیادی انجام دهید ، از جمله کشک لیمو،، پوره سیب زمینی،، چیپس ژامبون، یا کل کروکمبوشبه همچنین می توانید از آن برای پخت انواع مختلف تخم مرغ استفاده کنید ، اما برخی از سبک ها کمی بهتر از بقیه هستند.

Lifehacker 15 سال است که وجود دارد و در تمام این مدت ما داریممن تعداد زیادی تخم مرغ مایکروویو پوشانده ام. من فقط پنج سال اینجا هستم ، بنابراین تصمیم گرفتم برخی از قطب های قدیمی مایکروویو را بررسی کنم تا ببینم آیا همه آنها ترک خورده است یا خیر. بیایید با کمترین مورد علاقه ام شروع کنیم.

شما نمی توانید یک تخم مرغ را در مایکروویو “سرخ کنید”

تصویر مقاله ای با عنوان همه راه هایی که می توانید تخم مرغ را در مایکروویو قرار دهید

عکس: کلر لاور

این یکی از موقعیت های کلاسیک است “فقط به این دلیل که می توانید ، به این معنی نیست که مجبور هستید”. این “هک” از طریق CHOW به Lifehacker آمد و صادقانه بگویم حتی در ویدئوی اصلی آن نیز چندان زیبا به نظر نمی رسد.

این بد به نظر می رسد!

این بد به نظر می رسد!
اسکرین شات: کلر لاور

روش، با این حال، است کاملا ساده و تخم مرغ درست آماده شدن:

به نظر می رسد که تخم مرغ هایی که طرف آفتابی آنها بالا است بسیار ساده هستند: تنها کاری که باید انجام دهید این است که بشقاب خود را از قبل گرم کنید ، کمی روغن روی آن بمالید (هم مزه دار شود و هم تخم مرغ نچسبد) ، و سپس یک تخم مرغ را روی یک قسمت خرد کنید. بشقاب زرده را با دقت روی آن قرار دهید تا منفجر نشود و به مدت 45 ثانیه حرارت دهید. اگر آماده نیست ، پخت را با افزایش 15 ثانیه ادامه دهید.

من با این روش دو مشکل دارم: در حالی که سفیده تخم مرغ من سفت است ، زرده های من نیز کاملاً سفت هستند و همچنین هیچ یک از لبه های ترد که با یک تخم مرغ سنتی ، سرخ شده و آفتابی به دست می آورید به دست نمی آید ، زیرا بشقاب به اندازه یک ماهیتابه داغ نمی شود. (همچنین ، اگر تصمیم گرفتید این کار را به هر دلیلی انجام دهید ، لطفاً با یک چاقوی تیز در زرده سوراخ کنید ، در غیر این صورت ممکن است بیرون بیاید یا کاملاً منفجر شود.)

ارزیابی رسمی تخمها: D +

مخلوط مایکروویو از نوع لاستیکی خارج می شود

تصویر مقاله ای با عنوان همه راه هایی که می توانید تخم مرغ را در مایکروویو قرار دهید

عکس: کلر لاور

تکه تخم مرغ هم زده که در بالا می بینید این در واقع بهتر از دو مورد من بود ، و اینطور نبود ساخته شده با روش اصلی که در اینجا منتشر کردیم. این عکس از پست اصلی ساخته شدهn ‘چندان اشتها آور به نظر نمی رسد ، اما دوباره روش این بود ساده ، شاید خیلی ساده:

اساسا ، این دستور یک دقیقه ای شامل تخم مرغ در لیوان پوشیده شده با اسپری نچسب ، مخلوط کردن آن با چنگال و سپس خوردن آن در مایکروویو به مدت یک دقیقه است. می توانید پنیر ، بیکن ، سبزیجات و طعم های مختلف دیگر را به دلخواه اضافه کنید.

وقتی دقیقاً این دستورالعمل ها را دنبال کردم ، متوجه آن شدم که ، صادقانه بگویم ، به نظر می رسد a بسیار شبیه به وعده داده شده:

تصویر مقاله ای با عنوان همه راه هایی که می توانید تخم مرغ را در مایکروویو قرار دهید

عکس: کلر لاور

دستگاه تخم مرغ شستشو خشک و لاستیکی بود و به مراتب بدتر از همه تخم مرغ های کوبیده ای که روی اجاق گاز درست کرده بودم. دوباره امتحان کردم ، اینبار خوردم در انفجارهای 10 ثانیه ای و با یک چنگال بین آنها هم بزنید و در نتیجه OK-ولی-هنوز-میلی-بر-واشر لاستیکی که در بالا مشاهده می کنیدبه طعمش شبیه تخم مرغ بود که روی فست فود می خورد و در صورت فشار دادن بین آنها قابل عبور خواهد بود کلوچه انگلیسی، مقداری گوشت خوک شور ، و یک تکه پنیر

ارزیابی رسمی تخم ها: C- برای روش واقعاً اصلی ، B- با تغییرات

شکار مایکروویو بسیار خوب عمل می کند

تصویر مقاله ای با عنوان همه راه هایی که می توانید تخم مرغ را در مایکروویو قرار دهید

عکس: کلر لاور

این روش همچنین از ویدئوی CHOW نشأت می گیرد و تنها شکایت من در مورد زیبایی است: برخلاف شکار اجاق گاز ، آب داخل لیوان هنگام معرفی تخم مرغ آرام و آرام است و باعث استراحت آن در قسمت پایین می شود. تخم مرغ با ته صاف باز هم روش این است پیاده سازی آسان ، با این حال:

برای یک تخم مرغ هم زده ، یک کاسه مایکروویو را با یک لیوان بردارید و آن را با نصف لیوان آب پر کنید. تخم مرغ را در آب بکوبید ، با بشقاب بپوشانید و به مدت 60 ثانیه در مایکروویو قرار دهید. اگر آماده است ، آن را با قاشق شکاف دار بردارید. در غیر این صورت ، 10 تا 20 ثانیه دیگر به او فرصت دهید تا بلند شود.

من از یک لیوان پر از همان مقدار آب استفاده کردم و تخم مرغ کاملاً عالی شد. یک زرده سفت سفید و روان وجود داشت ته تخت ساده یعنی او کمی امن تر روی بندیکت می نشیند.

تو بایدn ‘جای تعجب نیست که من این روش را خیلی دوست دارم – من سالها تخم مرغ را در سوپ میسو در مایکروویو به عنوان یک صبحانه آسان و معطر می پزم.

کلاس تخم مرغ رسمی: A-

تخم مرغ را با پنیر و گوشت برای یک صبحانه کامل در مایکروویو قرار دهید

تصویر مقاله ای با عنوان همه راه هایی که می توانید تخم مرغ را در مایکروویو قرار دهید

عکس: کلر لاور

جام بولونیا متی متسون احتمالاً تکرار مورد علاقه تخم مرغ در مایکروویو است. من هستم من قبلا عشقم را ابراز کرده ام، اما فقط برای محدودیت مجدد:

فقط یک کاسه بردارید ، چهار تکه بولونیا بریزید ، یک تکه پنیر آمریکایی بریزید و یک تخم مرغ نرم را در بالا بزنید. سه دقیقه در مایکروویو بمانید و با سربازهای برشته بخورید. این کاملاً عالی است ، اما بسیار متحرک است. سیب زمینی پخته شده باقی مانده ، قارچ و پیاز کارامل شده خوشمزه خواهد بود – فقط آنها را روی پنیر بگذارید ، اما زیر تخم مرغ – مانند bff من. تره فرنگی سرخ شدهبه اگر آن را در املت قرار دهید ، می توانید آن را در یک کاسه بولونیا قرار دهید.

جام بولونیا به من انگیزه داد تا خودم بسازم ، نسخه کوچکتر این غذاکه فقط به سمت راست می لغزدبه یک مافین انگلیسی برای تجربه در مک دونالدز. تنها تفاوت واقعی بین این دو مقدار مصرف گوشت است. وقتی متی از چهار تکه بولونیا استفاده می کند ، من از یک یا دو تکه بیکن کانادایی استفاده می کنم ، زیرا این مقدار تقریباً نصف بولونیا است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که گوشت ناهار را در یک کاسه کوچک فشار دهید ، یک تکه پنیر آمریکایی اضافه کنید و یک تخم مرغ را در بالا بزنید. همه چیز را در مایکروویو و سلاح های هسته ای قرار دهید آن را در دو دقیقه در حین پخش روی مافین انگلیسی بگذارید کمی خنک شود ، سپس یک چاقو را در امتداد لبه یا کاسه بکشید ، و صبحانه را روی مافین بریزید تا ساندویچ درست شود.

کلاس تخم مرغ رسمی: الف

توجه به تخم مرغ

تخم مرغ در مایکروویو می تواند گاهی اوقات منفجر شود ، به ویژه اگر آنها را مصرف نکنید موارد احتیاط. گرم شدن بیش از حد سریع زرده می تواند منجر به تجمع بخار در زیر غشاء شود که می تواند منجر به زرده منفجر می شود ، که کثیف و بد است. با سوراخ کردن زرده ، غشاء شکسته می شود که به خروج بخار کمک می کند ، اما من حتی بعد از سوراخ شدن زرده تخم ها ترک خورده و پاشیده می شود ، اگرچه هرگز به طور کامل در آب شکار غوطه ور نشوید.

بنابراین ، ایده خوبی است که تخم مرغ های خود را با یک بشقاب یا بشقاب مناسب برای مایکروویو یا حتی با چیزی ساده به اندازه یک تکه نان بپوشانید. (من سگم را با نان تغذیه می کنم ، که او واقعاً از آن قدردانی می کند ، به ویژه پس از یک تخم مرغ کوچک.)


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes