تمرینات خود را با “هر روز 1 ثانیه” پیگیری کنید


تقویم و دمبل

عکس: NUM LPPHOTO (شاتر استوک)

هنگام پیگیری یک هدف تناسب اندام ، در طولانی مدت مهم این نیست که امروز چه چیزی را آموزش می دهید ، بلکه چه چیزی است توالی ای که با گذشت زمان می سازید. برنامه 1 Second Everyday می تواند به شما در تجسم آن کمک کند.

هر روز 1 ثانیه یک برنامه خاطرات ویدیویی است که برای کمک به شما بیشتر شناخته شده است بچه هایت را ببین. شما به سادگی برای هر روز یک ویدئو انتخاب می کنید ، آن را در یک کلیپ یک ثانیه برش می دهید و برنامه ماهانه و سالانه فیلم هایی را به شما ارائه می دهد که ثانیه های شما را به هم متصل می کند.

من فکر نمی کردم که از آن برای تناسب اندام استفاده کنم تا اینکه دیدم الیزابت پاگل-هوگان ، نویسنده و دونده ، از این برنامه برای استفاده از آن استفاده می کند سند هر روز یک ماه دویدن. در فکر این بودم که یک چالش یک ماهه انجام دهم ، اما بعد فهمیدم: فقط می توانم از برنامه برای مستند کردن تمرینات استفاده کنم قبلا، پیش از این انجام دادن.

به همین دلیل هر روز یک ویدیو انتخاب می کنم. این معمولاً آسانسوری است که روز گذشته بیش از همه به آن افتخار می کنم ، اما گاهی اوقات آسانسور لوازم جانبی را در آن قرار می دهم تا فقط نشان دهم که زندگی همه چیز در سرقت نیست. یک روز می دوم یا یک دمبل را تکان می دهم. اگر این کار را انجام دهم سعی می کنم یک کلیپ سریع بردارم ، یا یک عکس ثابت درج می کنم (مانند تصویر صفحه نمایش در حال اجرا در صورت استفاده از ساعت یا تلفن برای ردیابی آن).

و روزهای دیگر؟ من کاملاً روزهای تعطیل را درج می کنم. آنها مهم هستند زیرا بخشی از ریتم معمول من هستند. من یک عکس یا فیلم از کار دیگری را که آن روز انجام داده ام ، مانند آشپزی یا کاردستی یا فقط باز کردن از آن ، درج می کنم. بعضی اوقات به پیاده روی می روم و از قدم هایم روی چمن یا برف فیلم سریع می گیرم. (روش دیگر ایجاد کارتی است که به راحتی می گوید “روز تعطیل”).

آنچه به نظر می رسد تصویری کامل از زندگی من به عنوان یک ورزشکار است. اگر روابط عمومی بزنم ، قطعاً آن را روشن می کنم ، اما بیشتر روزها فقط یک سرمایه گذاری است. سپس ویدئو از هر ماه ادای احترام به زندگی روزمره می شود. سعی کنید و نشان دهید که چقدر سخت کار می کنید.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes