[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان ما از متخصصان تناسب اندام خواسته ایم که جلسه بحث برانگیز نماینده مارجوری تیلور گرین را توضیح دهند

تصویر: ERIN SHAF (گتی ایماژ)

مارجوری تیلور گرین موش رسمی تناسب اندام در کنگره آمریکا است. نماینده 46 ساله تازه وارد کنگره جمهوری خواه روز خود را در این بین تقسیم می کند گسترش نظریه های توطئه راست گرایان، دشمن تراجنسی هاو هر جا که می توانید تمرین کنید ، چه در خانه ورزشی باشد ، چه در واشنگتن دی سی اتاق هتل. و گرین متقاعد شده است که چنین است کراس فیت این کار او را بیش از هر ماسک یا واکسنی از اثرات مضر ویروس covid-19 نجات می دهد.

گرین روز پنجشنبه با هشتگ #MakeAmericaHealthyAgain دوباره و ویدئویی که روی آن کار می کند ، توییت کرد: “این محافظت من از Covid است.” “زمان # FireFauci است.”

بی توجهی گرین به دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی و متخصص برجسته بیماری های عفونی ، کاملاً مستند است و وی اکنون آن را به صورت دو حساب. قانون اول ، آتش سوزی Fauci ، پیشنهاد می کند تا زمانی که Fauci به عنوان رئیس NIAID جایگزین شود ، حقوق و دستمزد Fauci را به 0 دلار کاهش دهد و قانون “ما را قبول نمی کنیم” ، که تجارت را از “تبعیض علیه شخص بر اساس COVID منع می کند – وضعیت واکسن 19 »و بودجه فدرال برای واکسن را قطع می کند.

اما این سیاست گرین نبود که توئیت او را به یک احساس ویروسی تبدیل کرد ، بلکه ویدیویی است که در آن گرین وزنه سنگینی را بلند می کند و از یک میله در حال نوسان است.

برای بینندگان گاه به گاه که به ندرت به سالن بدن سازی برخورد می کنند و بیش از یک دمبل 5 پوندی بلند نکرده اند ، این روال وسوسه انگیز است ، به ویژه چرخش گرین به سمت پایان فیلم. بنابراین ایزبل از برخی از متخصصان تناسب اندام نظر در مورد روال معمول گرین را جویا شد.

لو فاوستین ، یک مربی شخصی مستقر در نیویورک که قبلاً از بدن سازی خارج شده بود شبح دونالد ترامپ جونیور ظاهر می شود برای Jezebel ، او گفت که اگرچه نمی تواند گرین را تحمل کند ، “روش CrossFit او در جای خود قرار داشت.”

فاوستین گفت: “به نظر چشم غیرآموزش زشت است.” “اما اگر قدرت انجام آن را دارید ، کاری است که بسیاری از افراد CrossFit دوست دارند انجام دهند.”

بت اسکوئرکی ، سردبیر ارشد بهداشت در Lifehacker ، نیز از او عذرخواهی کرد جمع بندی درباره عملکرد گرین: “واقعیت بسیار ناراحت کننده در اینجا ، و من کاملاً از آن متنفرم ، این است که او قوی و خوش فرم است و هیچ چیز ورزشی در مورد او وجود ندارد.”

Skwarecki ، که با وزنه برداری المپیک سر و کار دارد، توضیح داد که گرین در ویدیو سه کار انجام می دهد: پاک کردن قدرت ، چند کشش قدرتمند و کشیدن پروانه ها. وی گفت که دو مورد اول در بسیاری از ورزش ها رایج است و به دلیل اینکه وزنه بردار خودش تأیید می کند که برنامه گرین کاملاً از این جلو جذاب است.

اما جوشاندن چطور؟

Skwarecki گفت: “این برای CrossFit عجیب است ، که در خارج از CrossFit واقعاً قابل مشاهده نیست ، اما من درک می کنم که آنچه انجام می دهد در CrossFit کاملا خوب است.” “استخدام سختگیرانه” سخت تر از جوشاندن است ، و این مدتهاست که مورد مناقشه بین CrossFitters و سایر ورزشها است … اما جوشاندن یک مهارت خاص است ، مانند ژیمناستیک انفجاری ، یک تمرین قدرت دقیق نیست. . “

بو ، یک علاقه مند به تناسب اندام که در املاک و مستغلات کار می کند ، به Jezebel گفت که او موافق است که شکل گرین عمدتا خوب است.

بو گفت: “اولین حرکت خوب ، فقط قدرت ، تمیز کردن 90 تا 100 پوند در یک پرس … وزن کافی است که فکر نمی کنم خطر جراحت زیاد باشد.” “این فقط بی اثر است و برای نمایش به وضوح ارسال شده است.”

با این حال ، این حرکت جوش کمتر تحت تأثیر قرار گرفت.

بو در یک پیام زنده توییتر به من گفت: “برای کشیدن از کشش از حرکت استفاده می شود تا از بالای میله بالا برود ، اما آنها مانند تمرینات عادی عضلات شما را مانند پنجه و دو سر خود کار نمی کنند.” “آنها برای مسابقات CrossFit هستند ، اما اگر مسابقه ندهید چه می کنید؟” صد در صد بی معنی. “

کیسی جانستون ، ستون نویس پشت سرگذاشتن Ask A Swole Woman ، موافقت کرد توییت کردن که وجود دارد ، “هیچ دلیلی برای انجام این کار وجود ندارد ، مگر اینکه شما در رقابت باشید و در واقع در کراس فیت شرکت کنید ، که MJG نگران نباشد ، همانطور که چند هفته پیش کراس فیت گفت ،” ما چیزی نمی خواهیم با این عوضی کار کن

درست است، واقعی.

سبز که ادعاها او هر روز CrossFit را انجام می دهد ، ابتدا CrossFit را انجام می دهد یک دهه پیش. او حتی یک مربی CrossFit شد و مدتی یک سالن ورزشی CrossFit را اداره کرد. اما عشق دیگر متقابل نیست. در ماه مارس ، سخنگوی CrossFit ، اندرو وینستین بیانیه ای منتشر کرد گفت: “CrossFit از گفتگوی سیاسی محترمانه و مبتنی بر واقعیت برای پاسخگویی به چالش های مشترک ما پشتیبانی می کند و ما به شدت با دروغ های شنیع و خطرناک منتسب به خانم گرین مخالف هستیم.”

بو درنگ می کند تا کل جامعه CrossFit را با یک قلم مو رنگ آمیزی کند ، خاطرنشان می کند که CrossFit در حال حاضر “نوعی پسر خرد کننده” است. CrossFit با همه مقایسه شده است – از کلیسا گرفته تا کیش ، وفاداران آن آماده اند تا با یک قطره کلاه از ورزش تمرینی با شدت بالا دفاع کنند. علی رغم شهرتش برای حفظ اخلاقیات مکانیکی سمیبو استدلال می کند که این ورزشی است که افراد از اقشار مختلف مردم و اعتقادات سیاسی از آن لذت می برند.

هرکسی که Jezebel با او صحبت کرد خیلی با کراس فیت مهربان نبود.

محمد آباسی ، که به دلیل ترکیب بی احترامی از تفسیر سیاسی چپ و شکل پیچیده ، تعداد قابل توجهی از پیروان را به دست آورد ، گفت: “این عقاید مزخرف کلاسیک و بی رحمانه در CrossFit است.” تله های تشنگی. “جمع شدن یک تمرین پیچیده است که شامل عضلات دو سر بازو و لت شما می شود. کاری که او در آنجا انجام می دهد هیچ تفاوتی با تابیدن میمونی بر روی اندام درخت ندارد. “

عباسی گفت که وی شک دارد که آیا این حرکت واقعاً کاری انجام داده است ، اما مطمئن است که این کار می تواند شانه ها ، بازوها و کمر کسی را از بین ببرد.

جیمی هریس ، نویسنده و بدنساز اسبق مسابقات ، با این نظر مخالف است.

هریس گفت: “آنها فقط دو تمرین متفاوت هستند.” “یکی لزوماً بهتر از دیگری نیست. Kipping در CrossFit بسیار محبوب است زیرا آنها فکر می کنند آموزش آنها عملکرد بیشتری دارد ، مانند “چرا در یک میله بالا نمی روید؟”

هریس گفت: بدنسازان سنتی تمایل به کشش کلاسیک دارند زیرا کمر و دوسر را مجبور به انجام بیشتر کارها می کند و در نتیجه به عضله سازی در آن مناطق کمک می کند.

هریس گفت: “این” بی تأثیر “نیست ، بلکه فقط با گروه های مختلف عضلانی نسبت به کشش های سنتی کار می کند.

اسكاوركی معتقد است كه جنسیت در جریان انتقاد از گرین نقش دارد.

اسکورکی گفت: “این چیزی است که در محافل تناسب اندام بسیار اتفاق می افتد و غالباً سلاحی برای زنان است.” “بسیاری از بچه ها که هیچ چیز نمی دانند در مورد بالا بردن رکورد جهانی یک پاورلیفتری اظهارنظر می کنند که ترفندهای سومو ددلیفت یا اینکه اگر بتوانند روی نیمکت فشار بیاورند بدون اینکه پشتش را بچرخانند ، با جدیت بیشتری برخورد می کنند. سومو و بایگانی قانونی هستند و فرم خوبی محسوب می شوند. “

در حالی که هریس موافق است که جنسیت می تواند درک افراد از تمرین گرین را تحت تأثیر قرار دهد ، وی گمان می کند که این واکنش نتیجه خستگی CrossFit و بی حوصلگی آنلاین است. با این وجود ، آن در مورد اقدام جنجالی نظرات خود را حفظ می کند.

وی گفت: “در CrossFit ، شما باید هرچه سریعتر حرکات تکراری انجام دهید.” “این یکی از معیارهایی است که شما با آن ارزیابی می شوید ، بنابراین اگر با سریعتر و سریعتر حرکت فرم شما خراب شود ، می توانید شانه خود را پاره کنید.”

وی افزود: “بعنوان مربی ، من احتمالاً هرگز به مشتری یاد نمی دهم كه چگونه این كار را انجام دهد ، بیشتر به این دلیل كه مردم از دبیرستان دچار آسیب دیدگی از ناحیه شانه و گریه شده اند كه حتی آنها را به خاطر نمی آورند و در نهایت می توانند صدمه ببینند. اما یک فرد بالغ توانمند که بداند چه کاری انجام می دهد خوب خواهد بود. “

فاوستین در همان صفحه بود. آیا آنها را انجام می دهم؟ نه آیا برای من یا مشتریانم لازم است؟ نه اما در عین حال من مخالفتی ندارم. “

اما عباسی آماده ریسک کردن نیست.

آباسی گفت: “هر كاری كه او انجام می دهد فوق العاده مستعد آسیب است.” “شما کاملاً نباید هنگام حرکت زانوها را خم کنید و آن طور بپرید. این می تواند زانوهای شما را پاره کند و اگر روی آنها قفل شده به روشی بد فرود بیایید ، به خوبی زانوهای خود را به جلو فشار می دهید. تصویر خوبی نیست. “

قطعا نه. با وجود حکایت های بی پایان CrossFit کابوس، یک کودک چهار ساله مطالعه با تجزیه و تحلیل صدمات در بین شرکت کنندگان CrossFit ، نتیجه گیری شد که این فعالیت در مقایسه با روش های آموزش سنتی “نسبتاً ایمن” است ، اما افراد تازه وارد و کسانی که کمتر از سه روز در هفته تمرین می کنند در معرض خطر بیشتری برای آسیب دیدگی قرار دارند.

گرین ، یک موش صحرایی تناسب اندام ، احتمالاً در یک نقطه مشخص است. اما نگران کننده تر از هر روال این است که بالا بردن وزن یا ورزش راز جلوگیری از covid-19 است. بهترین محافظت در برابر covid-19 ماسک ، فاصله اجتماعی و واکسیناسیون است. سبز است شکاک از همه موارد بالا و معروف است فعالانه مخالف است اقدامات ایمنی covid-19؛ روز چهارشنبه او حتی نامیده می شود گذرنامه های واکسن “علامت حیوان بایدن” و “کمونیسم شرکتی”.

گرین گفت: “بله ، از طریق ورزش و سبک زندگی سالم ، به سیستم ایمنی بدن خود محافظت می کنم و از Covid محافظت می کنم.” نوشت در یک توییت پیگیری شده.

Kippings جلوی ویروسی را نمی گیرد که بیش از 550،000 آمریکایی را در یک سال گذشته از بین برده است ، اما پمپاژ آهن برای داشتن اعضای بدن بسیار آسان تر از آن است که استحقایق آس.

اسکوئیرتسکی گفت: “اگر او یک بلند کننده وحشتناک بود ، من به شما می گفتم که چقدر افتضاح است.” صادقانه بگویم: “اما این او را به شخص بدتری تبدیل نخواهد کرد.” او در حال حاضر در پایین است. “[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir