[ad_1]

زنی با نقاب به پنجره نگاه می کند

عکس: سنگ ریزه (شاتر استوک)

اگر در معرض کسی بوده اید COVID-19 ، توصیه استاندارد این است که شما باید 14 روز قرنطینه کنید و ببینید آیا علائمی در شما ایجاد می شود یا خیر. اما CDC از قبل آن را دارد پروتکل های خود را به روز کنید تا یک دوره قرنطینه 10 روزه یا در بعضی موارد 7 روز داشته باشید.

البته یک صید وجود دارد و در این مورد یک واقعیت است که قرنطینه 14 روزه هنوز است انتخاب بهتر. اما مسئولان CDC معتقدند كه قرنطینه 10 روزه برای كشف بیشتر موارد كافی است و اگر مردم بدانند كه فقط برای 10 روز است ، احتمالاً قرنطینه را رعایت می كنند.

این در عمل چگونه است؟

بگذارید بگوییم شما احساس سلامتی می کنید ولی اینجا هست یاد گرفتم که الف دوستی که چند روز پیش دیدید COVID است. یوشما خودتان COVID نداشته اید – یا اگر هم داشته اید، بیش از سه ماه پیش بود – بنابراین شما نمی توانید تصور کنید که مصونیت دارید.

آه ممکن است شما ویروس را از آنها گرفته باشید ، اما در این صورت ، مدتی نمی دانید. علائم متوسط گرفتن 4-5 روز به توسعه دادن، اما ممکن است گاهی بیشتر طول بکشد: حداکثر تا 14 روز ، از این رو مدت استاندارد قرنطینه است.

بنابراین من فقط می خواهم یک تست بدهم، شما ممکن است فکر کنید. اما آزمایشی که خیلی زود انجام شده می تواند منجر به آن شود منفی کاذب ، بنابراین این بلیط شما برای خارج شدن از قرنطینه نیست. فقط باید صبر کنید

این اصل است قرنطینه: چیزی شبیه اندام جایی که منتظر می مانید تا ببینید آلوده شده اید یا نه. اگر بعد از 14 روز هنوز علائمی ندارید ، می توانید تصور کنید که ویروس ندارید.

اگر شما انجام دادن علائم ایجاد می شود (و یک آزمایش دلیل بودن آن را تأیید می کند COVID-19) ، شما دیگر در قرنطینه نیستید. اولین روز علائم شما روز اول است عایق کاری– بنابراین بله ، ساعت مجدداً تنظیم می شود – و شما حداقل باید ایزوله کنید 10 روز پس از شروع علائم.

چه چیزی تغییر کرده است؟

طبق قوانین جدید ، شما هنوز هم باید تمام تلاش خود را بکنید تا به مدت 14 روز به افراد دیگر نفس نکشید ، به این معنی که هنگام بیرون رفتن ماسک بزنید. و شما باید علائم را کنترل کنید. اگر در روز سیزدهم سرفه و تب کنید ، ممکن است هنوز COVID باشد.

اما ممکن است بتوانید قبل از انقضای مهلت 14 روزه به محل کار خود برگردید. اداره بهداشت محلی به شما می گوید که چه مدت نیاز به قرنطینه دارید و در بعضی موارد آنها می توانند دوره کوتاه مدت 10 روزه قرنطینه را کنترل کنند. (از این کار دستی استفاده نکنید ؛ وب سایت ایالت یا شهرستان خود را بررسی کنید یا هنگام تماس با ردیاب تماس س questionsال کنید)

اگر مدت زمان کمتری داشته باشند ، از قرنطینه کامل دو راه وجود دارد:

  • 10 روز صبر می کنید تا منقضی شود
  • شما یک آزمایش COVID در روز 5 یا بعد از آن دریافت می کنید. اگر منفی باشد ، زمان شما بعد از روز 7 سپری شده است.

چرا همه چیز خوب است؟

زیرا ما در جهنم زندگی می کنیم.

CDC گفت: “کاهش مدت زمان قرنطینه می تواند در صورت عدم توانایی در کار در این مدت ، برای افراد در قرنطینه با کاهش مشکلات اقتصادی راحت تر باشد.” توضیح می دهد. دیگران کشورها به مردم پول بدهید تا وقتی بیمار هستند در خانه بمانند. در U.اس، رهبران ما از انجام همان کار امتناع ورزیدند. این بدان معنی است که برای بسیاری از کارگران پیروی از دستورالعمل های قرنطینه به معنای ترک بدون درآمد است.

توصیه های جدید به معنای تغییر وضعیت عمومی ما نیست. بافزونگی قرنطینه به این معنی است که ممکن است برای مدت زمان کوتاهتری دچار سردرگمی مالی شوید. ما امیدواریم که اگر یک هفته کار به جای دو هفته خطر را انجام دهید ، احتمالاً در آزمایش و ردیابی مخاطبین شرکت می کنید.

CDC ادامه داد: “علاوه بر این ، یک دوره قرنطینه کوتاه تر می تواند استرس بر روی سیستم بهداشت عمومی را کاهش دهد ، به ویژه با افزایش سریع عفونت های جدید.” ما دوباره در جهنم زندگی می کنیم. موارد بسیاری از ابتلا به COVID وجود دارد و ما در حال نگهداری هستیم هر روز خیلی بیشتر که مخاطبین ردیابی نمی توانند آن را کنترل کنند. موقعش است متخصصان بهداشت قرنطینه می شوند وقت آن است که آنها نتوانند بیماران را معالجه کنند و کارکنان بیشتر از حضور در یک مشکل هستند تخت های مراقبت ویژه همین الان.

برای اطلاعات بیشتر به این مقام مراجعه کنید دستورالعمل های قرنطینه CDC.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir