[ad_1]

افرادی که به صورت آنلاین به رویدادی متصل می شوند.

عکس: Rawpixel.com (Shutterstock)

وب ناخوشایند است ، به این معنی که از نکات کمکی در مورد نحوه سرگرم کننده بودن آن کم نیست. یکی از رایج ترین پیشنهادات این است: “شبکه نکنید – در عوض دوستان پیدا کنید.” اما این نگرش در نوع خود ناخوشایند است. اگر با کسی به خاطر روابطش دوست می شوید ، آیا واقعاً دوست او هستید؟ (احتمالا نه.)

راه حل این است که جایگزینی دوستی با شبکه متوقف شود –و بالعکسو روابط با مردم را بر آرزوهای شغلی خود اولویت بندی کنید. این بدان معنا نیست که باید رویاهایتان را رها کنید – این بدان معناست که شما باید در نحوه تعامل با مردم در راه بالا رفتن از نردبان تجدید نظر کنید.

با دیگران ارتباط برقرار کنید علایق مشترک

ارسال سرد ایمیل (یا ارسال ایمیل) به کسی که از شما مشاوره می خواهد خطرناک است ، اما اگر این کار را به درستی انجام دهید ، می تواند نتیجه دهد. با بررسی نیت خود شروع کنید: آیا تصمیم گرفتید با این شخص تماس بگیرید فقط به این دلیل که او مفید به نظر می رسد یا اینکه واقعاً به کار او علاقه دارید و می خواهید بیشتر بیاموزید؟

همیشه دو انگیزه در پشت اکثر برنامه های کاربردی شبکه وجود دارد ، اما اگر این واضح نیست ، پاسخ دوم درست است. مردم می توانند بفهمند که درخواست “انتخاب مغز خود” از جایی که مورد علاقه دو طرف است آمده است. به طور مشابه ، زمانی آشکار است که شخصی واقعاً به زمینه تجربه خود علاقه ندارد و فقط نیاز به برقراری ارتباط دارد. اگر جزو این دسته هستید ، وقت آنها را تلف نکنید.

این امر در مورد روابط حرفه ای موجود نیز صدق می کند. مردم دوست دارند در مورد خود و علایق خود صحبت کنند ، بنابراین در مورد آنها صحبت کنید ، و به آنچه آنها می گویند گوش دهید. به عبارت دیگر ، علاقه مند باشید – حتی (و به ویژه) اگر هیچ چیز برای شما وجود ندارد.

با مردم مانند مردم رفتار کنید

حتی وقتی رویدادهای آنلاین “کار” می کنند – مردم با ارتباطات جدید و شاید رهبران شغلی به خانه می آیند – هنوز هم می توانند احساس نفرت انگیز و دستکاری کنند. حداقل بخشی از آن ناشی از برخورد با مردم به عنوان ابزار است ، نه افراد واقعی.

این مهم است که به یاد داشته باشید که شخص دیگری در انتهای دیگر تعاملات حرفه ای شما قرار دارد و مطابق آن عمل کنید. این ممکن است یک میلیون چیز متفاوت به نظر برسد ، اما بیشتر از همه به احترام گذاشتن به زمان و احساسات مردم برمی گردد. یک مثال خوب: به همکار خود “سلام!” با زمینه صفر نزنید و منتظر پاسخ باشید آنها هیچ تصوری از آنچه شما می خواهید ندارند و احتمالاً بیشتر از قبل از پیام شما عصبی هستند.

اهداف شغلی شما هرچه باشد ، به یاد داشته باشید که هیچکس به تنهایی پیشرفت نمی کند. اگر می خواهید موفق شوید ، با اطرافیان خود با احترام که شایسته آن هستند رفتار کنید – و به حرفهای آنها علاقه مند باشید. بقیه در پی خواهد آمد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir