[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان جدیدترین اثرات نقض داده T-Mobile برای همه ، نه فقط مشتریان

تی موبایل نقض امنیتی را تایید کرد که بیش از 48 میلیون کاربر فعلی ، سابق و بالقوه منقضی شده است. T-Mobile می گوید هکرها را برای آسیب پذیری سرور مورد استفاده برای دسترسی به پرونده ها تعطیل کرده است ، اما اطلاعات فاش شده اکنون به صورت آنلاین فروخته می شود.

به گفته هکرهایی که پایگاه داده را می فروشند ، شامل نام و نام خانوادگی ، تاریخ است از بدو تولد ، S.شماره های تأمین اجتماعی و شماره گواهینامه رانندگی of بیش از 7.8 میلیون مشترک ، 850.000 مشتری پیش پرداخت و بیش از 40 میلیون مشتری “گذشته یا آینده” – به علاوه پین ​​برای برخی از 7.8 میلیون مشترک.

از سوی دیگر ، T-Mobile می گوید هیچگونه اطلاعات مالی یا صورتحسابی به بیرون درز نکرده است. با این حال ، تمام اطلاعات فاش شده بسیار حساس هستند و در صورت سرقت اطلاعات شما به راحتی می تواند به شخصی کمک کند که هویت شما را بدزدد.

T-Mobile با دستورالعمل هایی برای تغییر کد PIN حساب شما و به روزرسانی تنظیمات امنیتی خود با افراد آسیب دیده تماس می گیرد. کاربران آسیب دیده نیز دو عدد دریافت می کنند سالها دفتر مبارزه با سرقت مک آفی

با این حال ، حتی اگر از T-Mobile خبری ندارید ، باز هم اینطور است اطلاعات شما ممکن است به خطر بیفتد فروشنده ادعا می کند که پایگاه داده شامل پرونده هایی برای بیش از 100 میلیون مشتری فعلی و قبلی است ، از جمله افرادی که به سادگی برای خدمات T-Mobile درخواست کرده اند اما هرگز حساب باز نکرده اند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از کاربران در معرض خطر قرار دارند تا 48 میلیون کاربر T-Mobile آنها را تایید کنند.

همه مشتریان فعال T-Mobile باید فوراً گذرواژه ها و پین های حساب خود را تغییر دهند و هرکسی که در گذشته از اپراتور استفاده کرده یا حتی برای خدمات احتمالی درخواست داده است ، باید حفاظت کلی داده های خود را تنظیم کند. در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد:

  • همه حساب های دیگر که از رمز عبور مشابه T-Mobile شما استفاده می کنند را به روز کنید لطفا استفاده مجدد از رمزهای عبور را متوقف کنیدبه مدیر رمز عبور می تواند به شما در پیگیری تمام اطلاعات ورود به سیستم منحصر به فرد کمک کند.
  • برای ورود دو مرحله ای ثبت نام کنید و هشدارهای ورود به سیستم برای هر حسابی که استفاده می کنید.
  • تا حد امکان اطلاعات شخصی خود را از حساب T-Mobile و سایر حساب های خود حذف کنید.
  • حسابهای بانکی و سایر خدمات مالی خود را پیگیری کنید و روش های پرداخت مانند PayPal یا Venmo برای فعالیت مشکوک. هر چیزی را که نمی شناسید گزارش دهید
  • مراقب حملات فیشینگ ، تروجان ها و بدافزارها باشید کلاهبرداری های دیگربه هکرها و کلاهبرداران پیامهای گمراه کننده حاوی این پیامها را ارسال می کنند پیوندهای مخرب یا پیشنهادات جعلی ویژه آدرس های ایمیل سرقت شده ، شماره تلفن ها و حساب های رسانه های اجتماعی که به دلیل نقض داده ها به خطر افتاده است.

این مراحل به کاهش تأثیر نقض T-Mobile و سایر موارد کمک می کند نقض اطلاعاتهمراه با سایر راه حل های حفاظت از اطلاعات هوشمند مانند با استفاده از VPN، روشن کن تنظیمات حریم خصوصی در مرورگرها / برنامه ها / وب سایت ها،، اجازه محافظت در برابر باج افزارها،، فایل های مهم و هارد دیسک ها را رمزگذاری کنید، و نرم افزار آنتی ویروس قابل اعتماد نصب کنید در دستگاه های شما

[9to5Mac]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir