[ad_1]

زنی که دستانش را در جیب کتش لبخند می زند

عکس: شاتر استوک (شاتر استوک)

هنوز هم یادم می آید وقتی بعد از کار در پارکینگ بودم ، با حواس پرتی دستم را در جیب کت جعلی فرو کردم ، وقتی فهمیدم سوراخ در درز وجود دارد. عالی ، فکر کردم ، هنوز جایی ندارم که تلفنم را بگذارم و اکنون من یک سوراخ در بلیزر خود دارم. من نخ سست را حفر کردم و فهمیدم که این اتفاق نمی افتد: آن طرف درز پر بود آستر جیب من موضوع باقیمانده پیدا شده را انتخاب کردم خودت با جیب کامل در حقیقت ، دو: دیگری در طرف دیگر بود.

احساس احمقی کردم ، چون من من میدانستم که جیب ها و پلیسه ها اغلب به هم دوخته می شوند تا هنگام آویزان شدن در فروشگاه مرتب باشند ، و با این حال من خیلی عادت داشتم جیب های جعلی روی لباس هایم پیدا کنم (جیب های زنانه خیلی وقتها مزخرف است) که فراموش کردم این ممکن است برای من اتفاق بیفتد. بنابراین به این یادآوری خود بیندیشید تا بخیه ها را دوباره بررسی کنید وقتی لباسی با جیب های تقلبی امتحان می کنید.

این جیبهای مرموز را از کجا پیدا خواهید کرد

جیب ها برای لباس های رسمی یا تجاری دوخته می شودy ، به خصوص لباس. مراقب:

  • جیب های سینه مخصوص کاپشن های مردانه
  • جیب های جلو روی بلیزرهای بالشتک
  • جیب های پشت شلوار لباس

وقتی کارتان تمام شد ، به دنبال یک نخ “X” بزرگ روی سوراخ های کنار کت کت و شلوار بگردید. یا پلیسه پشت دامن یا لباس. این نخ به گونه ای طراحی شده است که بتواند دریچه یا چین را باز کند. کت و شلوارها همچنین می توانند برچسب پارچه ای روی آستین ، نزدیک دکمه سر دست داشته باشند که همچنین وجود دارد در نظر گرفته شده برداشته شود.

چگونه می توان واقعی یا جعلی بودن جیب را فهمید

اول ، اگر لباس هیچ آستری ندارد ، کار شما آسان است. فقط به طرف مقابل پارچه نگاه کنید تا ببینید آیا یک آستر جیب مربع شکل بزرگ وجود دارد یا فقط به پشت شکاف جیب جعلی نگاه کنید.

در صورت پوشاندن لباس ، ممکن است لازم باشد از این آستر جیب مراقبت کنید. آیا می توانید یک لایه اضافی از پارچه پیدا کنید؟

همچنین می توانید یک بررسی منطقی انجام دهید: آیا در این فضا فضای کافی برای جیب وجود دارد؟ اگر بلیزر کوتاه باشد و جیب جعلی آن نزدیک به پایین باشد ، ممکن است جعلی باشد.

اما مهمتر از همه: درز در جیب چیست؟ وقتی جیب دوخته می شود ، معمولاً محکم دوخته نمی شود. اغلب شل است تا به راحتی از بین برود. گوشه های دهانه جیب را بچسبانید و ببینید آیا چیزی می دهد یا نه.

چگونه جیب های تقلبی خود را آزاد کنید

اگر در حالی که هنوز در فروشگاه هستید به آن فکر می کنید ، از صندوقدار یا فروشنده س ifال کنید که آیا می تواند جیب شما را باز کند یا خیر. فروشگاه های لباس با پدیده جیب های تقلبی آشنا می شوند و می توانند آنها را برای شما باز کنند.

اگر تنها هستید ، ساده ترین راه برای شروع این است که لباس را به محلی که نور کافی دارد ، ببرید و به داخل آن نگاه کنید. دو طرف جیب را با دقت به گوشه ها بکشید و ممکن است متوجه شوید که چیزی شروع به دادن می کند.

اغلب می توانید از انگشتان یا دست خود استفاده کنید ابزاری (مانند سنجاق یا مداد) برای از بین بردن چند نخ اول ، و دنبال کردن بقیه باید آسان باشد. اما اگر جیب به نظر ایمن دوخته شده باشد ، باید نخ را ببرید.

بهترین ابزار برای این کار این است درزگیر، که می توانید آن را در هر فروشگاهی که لوازم خیاطی یا صنایع دستی می فروشد خریداری کنید. یک سنبله کوچک دارد که می توانید آن را زیر کوک قرار دهید و یک تیغه U شکل دارد که نخ را می برد. به این ترتیب دو یا دو درز برش دهید و بقیه باید مستقیم بیرون بیایند.

اگر چرخ خیاطی ندارید ، تمام قیچی های دارای نخ های ریز نیز کار می کنند. فقط مراقب باشید که فقط نخ نخ جیب را بریده و پارچه مجاور را برش ندهید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir