به دلیل این که بعد از استفاده از درمارولر (میکرونیدلینگ خانگی) سوراخ های کوچکی روی پوست شما ایجاد خواهد شد، شستشوی پوست بعد از میکرونیدلینگ امری ضروریست. افرادی که دیابت دارند هم نباید از درمارولر استفاده کنند .زخم ایجاد شده ممکن است به دلیل دیابت بهبود نیابد و در نهایت باعث عفونت و بیشتر شدن زخم شود. زمان ریکاوری کوتاه: لیزر درمانی ، لایه برداری شیمیایی ، لایه برداری میکرو زمان ریکاوری ۲ الی ۸ هفته ای دارند ولی درمان با درمارولر زمان ریکاوری ۲ تا ۷ روزه ای را دارد. درمارولر قادر است نتایجی که لیزر و پپلینگ شیمیایی دارند را در پی داشته باشد.

تاثیری هم مرتبه با لیزر و پیلینگ شیمیایی دارد. آیا درمارولر با لایه برداری شیمیایی و میکرودرم متفاوت است؟ در این عمل شما قرمزی و لایه برداری جزئی را مشاهده خواهید کرد که ظرف ۲ الی ۷ روز به تدریج برطرف خواهد شد. درد و ناراحتی جزئی و اندک: این متد درمانی از درد و ناراحتی جزئی و خفیفی برخوردار است که اغلب در سایزهای سوزن های ۵/۱ میلی متر و یا زیادتر ظاهر می شود.

در عصر حاضر بهره گیری از متدهای جدید ، سریع و پیشرفته زیباسازی و جوان سازی پوست ، جهت رفع و بازسازی مثمر مشکلات پوستی ، عوارض جانبی اندک ، هزینه کمتر و نتایج رضایت بخش و دراز مدت بیشتر از دیگر متدهای درمانی زیبایی قدیمی مد نظر است. یکی از این متدهای جدید و مفید که به رفع مشکلات پوستی نظیر جای جوش ، لکه ، برطرف کردن چین و چروک های پوستی و جوان سازی پوست می پردازد ، به کار گیری دستگاه درمارولر می باشد.

با گذشت زمان و بالا رفتن سن، کم کم خطوط و چین چروک و هایی بر پوست آشکار می شوند. با این کار هم سبب تحریک و تولید کلاژن در لایه های میانی پوست می شود که سبب بازسازی و زیباسازی و جوان سازی پوست خواهد شد و هم موجب می گردد فرآورده های تقویتی و درمانی و بازسازی پوست به آسانی به درون لایه های زیرین و عمیق پوست وارد شوند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با درمارولر اورجینال وب سایت خود باشید.