[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان در اینجا راهنمای هر کشور در مورد دستورات ماسک مدرسه است

عکس: نصف امتیاز (Shutterstock)

با بازگشت كودكان به صورت تمام وقت و مدرسه خصوصی برای چند هفته آینده تا نوع دلتا جهش COVID-19بسیاری از والدین با خود می پرسند که آیا فرزندانشان مجبور خواهند بود از ماسک استفاده کنند؟

با داشتن این نکته در ذهن، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل های جدیدی را برای مدارس از سن 12 سالگی منتشر کرده است، توصیه می کند که ماسک داخلی داخلی برای همه دانش آموزان (2 سال به بالا) صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون انجام شود. با وجود دستورالعمل های CDC ، برخی کشورها این کار را انجام می دهندn ‘من دستور استفاده از ماسک های مدرسه را ندارم ، بنابراین اینجا یک لیست بر اساس کشور به طور خلاصه قوانینی که در آن زندگی می کنید.

لطفاً توجه داشته باشید: سیاست های ماسک دائما در حال تغییر است و دستورالعمل ها بسته به منطقه ای که در سراسر کشور حکم ندارد متفاوت است. برای اطلاع از دقیق ترین دستورالعمل ماسک ، با منطقه مدرسه محلی خود مشورت کنید.

آلاباما

به گفته AL.com ، اگرچه در سراسر کشور حکمی وجود ندارد ، اما حداقل 58 مورد از 149 منطقه دولتی مدرسه آلاباما در حال حاضر به ماسک برای دانش آموزان نیاز دارند.

آلاسکا

با وجود فقدان دستورالعمل سراسری ، هفت مورد از 10 منطقه بزرگ مدرسه ایالت ، از جمله آنکورج و جونو ، نیاز به پوشش جهانی دارند.

آریزونا

حداقل 10 منطقه مدرسه ، از جمله مدرسه ابتدایی فینیکس و منطقه دبیرستان فونیکس ، مخالفت داگ دوسی فرماندار آریزونا با اعمال الزام دانش آموزان به استفاده از ماسک (تحریک نبرد مداوم در دادگاه).

آرکانزاس

اگرچه فرماندار آسا هاچینسون در ماه آوریل قانونی را امضا کرد که مدارس را از استفاده از ماسک منع می کند ، اما اواکنون در حال کار برای حذف این ممنوعیت با گفتن است آسوشیتدپرس“اکنون همه چیز تغییر کرده است. و بله ، در نهایت ، ای کاش قانون نمی شد. ”

کالیفرنیا

کالیفرنیا همه دانش آموزان مدارس دولتی را ملزم به استفاده از ماسک می کند.

کلرادو

ایالت صد ساله ماسک مدرسه نداردفرزنداناما مناطق مدرسه دنور و جفکو به آن نیاز خواهند داشت.

کانکتیکات

فرماندار ند لامونت سیاست ماسک ایالتی را اعمال کرده است. در حالی که ادارات بهداشت عمومی و آموزش و پرورش محلی سیاست های به روز شده را قبل از شروع سال تحصیلی منتشر می کنند ، انتظار می رود مدارس تا آن زمان از سیاست های دولت پیروی کنند.

دلاور

دلاور همه دانش آموزان را ملزم به استفاده از ماسک می کند.

فلوریدا

اگرچه ران دسانتیس فرماندار فلوریدا توصیه های دولت بایدن برای کودکان سن مدرسه را “غیرعلمی و ناسازگار” خواند.و آنها فرمان محافظت از آزادی والدین در انتخاب ماسک استفاده از فرزندان خود را امضا کردند ، برخی از شهرستانها اعلام کردند که ماسک ها برای سال تحصیلی 2021-2022 مورد نیاز است.

گرجستان

اگرچه در سراسر کشور دستور استفاده از ماسک در آتلانتا وجود ندارد ، کیشا لنس باتومز ، شهردار آتلانتا ، از ماسک های صورت در شهر ، از جمله بیش از 100 مدرسه خود درخواست می کند.

هاوایی

همه دانش آموزان در ایالت آلوها ملزم به استفاده از ماسک هستند.

آیداهو

اگرچه هیچ فرمان دولتی در آیداهو وجود ندارد ، اما منطقه مدرسه Boise به ماسک نیاز دارد.

ایلینوی

در اوایل ماه اوت ، با استناد به “مسیر فعلی ما در بستری ها و استفاده از واحدهای مراقبت های ویژه” ، فرماندار جی بی پریتزکر اعلام کرد که برای همه دانش آموزان به ماسک نیاز است.

ایندیانا

در ایالت ایندیانا هیچ فرمان دولتی برای ماسک وجود ندارد ، باما تعداد فزاینده ای از مدارس در ایالت ایندیانای مرکزی پس از مشاهده موارد افزایش COVID-19 از زمان افتتاح مدارس به آنها نیاز دارند.

آیووا

آیووا مدارس را از استفاده از ماسک منع کرد.

کانزاس

مدارس کانزاس این فرصت را دارند که ماسک اعمال کنند. بزرگترین استان ایالت ، مدارس دولتی ویچیتا ، پوشیدن ماسک در داخل خانه را تشویق می کند ، اما نیازی به آن ندارد.

کنتاکی

همه دانش آموزان در کنتاکی ملزم به استفاده از ماسک هستند. اندی بشیر فرماندار کنتاکی در 10 اوت دستور همه مدارس پایه 12 را اعلام کرد.

لوئیزیانا

در لوئیزیانا ، صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون ، در همه مکانهای سرپوشیده ، از جمله مدارس ، ماسک مورد نیاز است.

مین

مدارس دولتی پورتلند ، بزرگترین منطقه مدرسه ای مین ، مستلزم استتار جهانی هستند ، در حالی که بسیاری دیگر از مدارس مدرسه نیازی به استتار ندارند.

مریلند

در مریلند دستور ماسک سراسری وجود ندارد ، اما دانشجویان در شهر بالتیمور ، فردریک ، مونتگومری ، و مناطق مدرسه ای شاهزاده جورج مجبورند در مدرسه از ماسک استفاده کنند.

ماساچوست

مناطق مدرسه ای ماساچوست می توانند به تنهایی تصمیم بگیرند که آیا برای دانش آموزان ماسک لازم است یا خیر. شهرستانهای بوستون ، اسپرینگفیلد ، و آمهرست قبلاً تصمیم گرفته است امسال به آنها جایزه بدهد.

میشیگان

اگرچه وزارت بهداشت و خدمات انسانی میشیگان تعطیلی مدارس را تشویق می کند ، اما استفاده از ماسک به اختیار مناطق محلی است.

مینه سوتا

ایالت مینه سوتا نیازی به ماسک در مدارس ندارد ، اما مقامات ارشد بهداشت و آموزش و پرورش آن ماسک داخلی داخلی را برای همه (بیش از 2 سال) در محیط های مدرسه توصیه کرده اند.

می سی سی پی

تماس با راهنمای به روز CDC در مورد استفاده از ماسک “احمقتیت ریوز ، فرماندار می سی سی پی ، دستور پوشش سراسری برای پوشش دانش آموزان مدرسه را صادر نکرده است (اگرچه انجمن معلمان می سی سی پی خواستار چنین کاری است).

میسوری

اگرچه مدارس دولتی در کانزاس سیتی از کارکنان خود می خواهند که در برابر COVID-19 واکسینه شوند یا آزمایش های هفتگی انجام دهند ، اما شورای آموزش محلی تصمیم می گیرد که آیا دانش آموزان آنها باید از آنها استفاده کنند یا خیر.

مونتانا

اگرچه مونتانا لباسهای داخلی را برای دانش آموزان توصیه کرده است ، اما نیازی به ایالت ندارد.

نبراسکا

در نبراسکا ، مدارس این فرصت را دارند که ماسک اعمال کنند. چندین منطقه ، از جمله بزرگترین مدارس دولتی اوماها ، به ماسک سرپوشیده نیاز دارند.

نوادا

ماسک در بزرگترین شهرستانهای ایالت ، کلارک و واشو مورد نیاز است. در 15 شهرستان دیگر اینبستگی به حوزه های تصمیم گیری دارد

نیوهمپشایر

مدارس نیوهمپشایر این امکان را دارند که از ماسک استفاده کنند ، اما نیازی به این کار ندارند.

نیوجرسی

همه دانش آموزان در ایالت مهد کودک با ماسک به مدرسه باز می گردند.

نیومکزیکو

در حالی که دانش آموزان دبیرستانی و دبیرستانی واکسینه شده نیازی به استفاده از ماسک صورت در نیومکزیکو ندارند ، استفاده از ماسک برای دانش آموزان ابتدایی و کارکنان سراسر کشور ، صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون ، ضروری است.

نیویورک

مدارس این فرصت را دارند که در ایالت نیویورک ماسک وضع کنند (و فرماندار جدید کتی هوچول گفت که از دستورات ماسک برای کودکان مدرسه حمایت می کند). مدارس نیویورک فارغ از وضعیت واکسیناسیون به آنها نیاز خواهند داشت.

کارولینای شمالی

مدارس کارولینای شمالی این فرصت را دارند که ماسک اعمال کنند. به گزارش سیتیزن تایمز ، 55 منطقه از 115 منطقه ایالت ماسک صورت اعمال کرده اند ، در حالی که 54 این کار را با انتخاب انجام داد.

داکوتای شمالی

مناطق مدرسه تصمیم خواهند گرفت که آیا دانش آموزان آنها مجبور خواهند بود در داکوتای شمالی از ماسک استفاده کنند.

اوهایو

هیچ دستورالعمل سراسری برای ماسک برای مدارس اوهایو وجود ندارد. با این حال ، کلمب ، کلیولند ، و مدارس آکرون آنها را الزامی می کند.

اوکلاهما

استفاده از ماسک در مدارس اوکلاهما الزامی نیست. در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه ژوئیه ، فرماندار کوین استیت دستور استفاده از ماسک های مدرسه را رد کرد و گفت: “این یک مسئولیت شخصی است. این در مورد آزادی هاست. ”

اورگان

ماسک در تمام مدارس اورگان اجباری است.

پنسیلوانیا

در پنسیلوانیا ، استفاده از ماسک به مناطق مختلف مدرسه واگذار می شود.

رود آیلند

اگرچه فرماندار دان مک کی لیفت صورت را در مدارس اجباری نکرد ، اما اکنون با فشار دهها قانونگذار رودآیلند برای صدور حکم ماسک در سراسر کشور روبروست.

کارولینای جنوبی

استفاده از ماسک در مدارس کارولینای جنوبی ممنوع است.

داکوتای جنوبی

در اواخر ماه ژوئیه ، فرماندار کریستی نوم در توئیتی نوشت: “من هیچ دستورالعمل دولتی مبنی بر الزام یا ممنوعیت ماسک در مدارس ما صادر نمی کنم.” چندین منطقه از جمله Sioux Falls و Rapid City به آنها نیاز دارند.

تنسی

قوانین فعلی ایالت به مناطق مدارس اجازه می دهد در صورت انتخاب ماسک وضع کنند. دستورات در حال حاضر در مدارس ممفیس و نشویل موجود است.

تگزاس

اگرچه قوانین ایالتی تحمیل ماسک به مدارس را ممنوع می کند ، اما مناطق دالاس ، آستین و هوستون با قانون الزامی بودن آنها در مدرسه مخالف هستند. بحث بین مقامات ایالتی و محلی در حالی ادامه دارد که دادگاه عالی تگزاس سفارش ماسک در شهرستانهای دالاس و بکسار را به طور موقت تعلیق کرد.

یوتا

استفاده از ماسک در یوتا برای مدارس ممنوع است.

ورمونت

در حالی که آژانس آموزش ورمونت توصیه می کند که مدارس برای افراد واکسینه نشده نیاز به ماسک داشته باشند ، هر یک از مدارس حق تصمیم گیری در مورد اجباری شدن ماسک ها را دارند.

ویرجینیا

ماسک در تمام مدارس K-12 در ویرجینیا اجباری است.

واشنگتن

همه دانش آموزان ملزم به استفاده از ماسک در مدارس ایالت واشنگتن هستند.

واشنگتن

همه کسانی که در مدرسه دولتی در منطقه کلمبیا شرکت می کنند ، باید امسال ماسک بزنند.

ویرجینیای غربی

اگرچه تصمیم برای اعمال ماسک تا کنون به مدارس ویرجینیای غربی واگذار شده است ، اما فرماندار جیم جاستیس گفت که در صورت بدتر شدن روند کووید -19 در این ایالت ، سرانجام حکم ماسک را صادر می کند.

ویسکانسین

اگرچه هیچ قانونی مبنی بر استفاده از ماسک در ویسکانسین برای دانش آموزان وجود ندارد ، اما بزرگترین مناطق ایالت – مدیسون و میلواکی – دستور ماسک را اجرا کرده اند.

وایومینگ

این که آیا دانش آموزان از ماسک استفاده می کنند بستگی به منطقه مدرسه فردی در وایومینگ دارد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir