[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان نحوه بازیافت همه آن کیسه های خالی مطبوعات (رایگان)

عکس: TonelsonProductions (Shutterstock)

اگر فرزندان خردسال دارید ، به احتمال زیاد کیسه های فشرده در خانه دارید. در حالی که راحتی آنها بدون مشکل ، وزن سبک ، و بسته بندی آنها را به ر dreamیای والدین تبدیل می کند ، دانستن نحوه دفع آنها با مسئولیت زیاد چندان رویایی نیست.

در کمال تعجب ، چندین مزیت زیست محیطی برای وجود آنها وجود دارد. به دلیل وزن کم و اندازه کوچک ، برای حمل و نقل (در مقایسه با شیشه های شیشه ای سنتی) نسبتاً کم کربن هستند و برای پایدار نگه داشتن آنها در فروشگاه نیازی به انرژی خنک کننده ندارند. اما از آنجا که ساختار آنها متکی به مواد زیادی مانند پلاستیک ، لایه ای است فیلم ها ، آلومینیوم و مقوا ، شرکت های بازیافت انبوه آمریکایی سیستم هایی برای مرتب سازی و لایه برداری مناسب ظروف ندارند. افسوس ، آنها به سطل آشغال می روند.

خوشبختانه راهی برای کاهش حضور آنها در محل های دفن زباله وجود دارد. برای دور انداختن آنها این گزینه ها را ببینید.

نحوه بازیافت کیسه های پلاستیکی

TerraCycle مستقر در نیوجرسی زباله های غیر قابل بازیافت را جمع آوری کرده و از سال 2001 به محصولات جدید تبدیل می کند. از طریق مشارکت با بیش از 100 برند بزرگ جهان (مانند نستلاین است، Staples ، Bic و Brita) ، آنها راهی را پیدا کرده اند که بازیافت را برای محیط زیست و تصاویر چندین میلیارد مفید می کند.شرکت های دلاری

کیسه های خالی خود را ارسال کنید (و موارد دیگر که قابل بازیافت نمی دانید ، مانند حمام Pringles و مسواک) و آنها مواد را خرد کرده ، ذوب کرده و به شکل دانه های سخت به اندازه برنج که می توانند در تولید استفاده شوند ، خرد می کنند. سایر محصولات پلاستیکی مانند نیمکت ها و میزهای پیک نیک

تا زمانی که مجبور نباشید کیسه ها را بشویید ، این کار را انجام دهید انجام دادن قبل از ارسال باید بقیه محتوا را فشرده کنید. اگر تصمیم به شستن آنها دارید ، قبل از ارسال از خشک شدن کامل آنها مطمئن شوید. وقتی که هستی آماده ، ایجاد حساب ، چاپ برچسب تحویل و قرار دادن آن در هر نقطه از UPS.

زav بسیاری (و چه مارک هایی) می توانم ارسال کنم؟

حداقل تعداد کیفی که TerraCycle می پذیرد وجود ندارد. با این حال ، اگر بیش از ده پوند ارسال کنید ، حق دارید امتیازاتی را بدست آورید که ، با توجه به وب سایت آنها ، آنها می توانند برای “هدایای خیریه ، بسته های محصول یا پرداخت 0.01 دلار به ازای هر امتیاز به سازمان یا مدرسه غیرانتفاعی انتخابی شما” استفاده کنند. (به نظر می رسد یک پروژه عالی برای یک مدرسه غیرانتفاعی یا گروه جوانان باشد. آنها حتی بهترین شیوه ها و هنرها را برای ایجاد یک سبد جمع آوری محله موثر دارند.)

و این استبدون گوش ، HappyBaby ، Gerber ، یا کاربران مارک Up & Up: در حالی که به نظر می رسد GoGo squeeZ مجری است ، در سوالات متداول در وب سایت TerraCycle ، آنها تأیید می کنند: “شما می توانید هر نوع زباله را برای این برنامه بازیافت رایگان جمع آوری کنید.” زباله های پذیرفته شده “و عکس تبلیغاتی شامل مارک های دیگر است.)

Plum Organics نیز دارد برنامه بازیافت کلاه کیسه که از همه تولید کنندگان ، نه فقط از مارک آنها ، محدودیت می پذیرد

یا … فقط خودت بساز

البته ، گزینه دیگر این است که از کیسه های یکبار مصرف به طور کامل اجتناب کنید و مسیر خود را طی کنید. آمازون کیسه های قابل استفاده مجدد می فروشد (با روکش های مناسب برای شارژ جلو). شیشه مورد علاقه خود را با سس سیب در Costco پر کنید یا پوره خانگی درست کنید (با سبزیجات مخفی ، البته) و از جادوی کیف انعطاف پذیر بدون هیچ گونه احساس گناه لذت ببرید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir