[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان از پیچ گوشتی و روش های دیگر محافظت از چمن در تابستان استفاده کنید

عکس: آلیسون هنکاک (شاتر استوک)

Sماه های تابستان مترادف با خشک است ، رنگ قهوه ای، چمن شکننده – کابوسی برای کسانی که عشق چمنزارهای سبز و سرسبز آنها، و اعتبار سنجی برای کسانی که فکر می کنند چمنها مزخرف هستند.

وقتی بیرون گرم است ، مال خودت اولین غریزه ممکن است باشد انداختن بیش از حد آب روی چمن خود ، اما لکه لکه لزوما به معنای چمن مرده نیست. و در حالی که wفرود می تواند به احیای آن کمک کند ، احتمالاً بیشتر استفاده کنید از چمن واقعا نیاز دارد. در جهانی که آب در آن نیست منبع بی پایان، استفاده کمتر در چمن شما نه تنها سازگار با محیط زیست است ، مندر حقیقت مراقب باش چمن سالم تر. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست تا اطمینان حاصل کنید که در این تابستان بیش از حد چمن نخورید.

از یک پیچ گوشتی استفاده کنید تا بدانید که این تابستان چه زمانی باید چمن خود را آبیاری کنید

اینکه چقدر چمن خود را آبیاری کنید به نوع چمن ، محل زندگی و میزان بارندگی در منطقه بستگی دارد. به طور کلی ، چمن ها نیاز دارند 1–1.5 اینچ آب هر هفته و wتغذیه یک بار در هفته این نیاز را برآورده می کند ، اگرچه ممکن است نیاز به آبیاری داشته باشید هفته ای دو بار در ماههای خشک تابستان.

این بدان معنا نیست که شما باید کورکورانه آبیاری کنید چمن های خود را هفته ای دو بار در تابستان. با او رفتار کنید مثل همه دیگران گیاهی که می خواهید زنده نگه دارید و بررسی کنید سطح رطوبت به طور منظم. برای انجام این کار ، yشما می توانید یک رطوبت سنج بخرید که مستقیماً به چمن شما بچسبد و به شما هدیه دهد شما خواندن دقیق

اگر این اطلاعات بیشتر از چیزی است که شما واقعاً می خواهید ، می تونی امتحان کنی تکنیک پیچ گوشتی. اخبار روزانه آب در کالیفرنیا به صاحبان خانه دستور می دهد تا “یک هشت بچسبپیچ گوشتی اینچ در خاک. اگر بتوانید آن را بیش از سه اینچ به زیر سطح فشار دهید ، نیازی به آب دادن نیست. ”

چگونه به خود کمک کنیم چمن در تابستان آب را حفظ می کند

علف گیاه الاستیک است. کهتیغه های بلند تبدیل نور خورشید به انرژی و جمع آوری آب باران همانطور که پدربرنده از اکسپرس باغبانی کریس بونه او گفت بیان، “[g]rass به اندازه کافی هوشمند است که می تواند هر نوع آب و مواد مغذی را که در تیغه های خود ذخیره می کند به ریشه های زیر زمین منتقل کند ، زیرا درجه حرارت پایین تر است و باد خشک نمی شود. ” علاوه بر این ، انواع مختلف چمن و خاک بیشتر از بقیه آب را نگه می دارند. سایت باغبانی علمی بیو پیشرفته توضیح می دهد ، “[a] چمن سالم Tall Fescue دارای سیستم ریشه ای عمیق و بالاترین مقاومت در برابر خشکی است. ”

سیستم ریشه ای عمیق با به دام انداختن آب بیشتر در خاک و گیاه ، شانس زنده ماندن چمن شما را افزایش می دهداینجا بهتر هستند راه هایی برای بهبود سلامت خاک شما از سرریز شدن دانشکده کوچک دریافت که اجاره چمن کمی بلندتر می شود می تواند رشد ریشه عمیق را تقویت کند –و هرچه ریشه ها طولانی تر باشند ، احتباس آب بهتر می شود. برای سالم نگه داشتن چمن خود ، tسلام توصیه می کنم بیش از یک سوم پره کامل را مصرف نکنید از بالا هنگام چمن زدن. افزودن کمپوست همچنین خاک شما را بهبود می بخشد و رشد ریشه را تقویت می کند.

چگونه می توان چمن خود را هیدراته کرد در حالی که ذخیره سازی اب

آب یک منبع ارزشمند است و اگرچه در اکثر ایالات متحده به راحتی و به طور مداوم به آن دسترسی داریم، این بدان معنا نیست که این تلفات هیچ تأثیری بر محیط زیست ندارد. خوشبختانه روش هایی برای صرفه جویی در مصرف آب و صرفه جویی در چمن وجود دارد. بسیاری از مناطق روستایی کاهش اتلاف آب با کمک مخازن، مخازن زیرزمینی که آب باران را برای استفاده بعدی نگه می دارد. مخازن هستند کهن روش حفاظت از آب قبل از روش مدرن لوله کشی و تا به امروز منطقی است. نصب قوطی می تواند شما را تحریک کند 1 دلار در هر گالن می تواند جای دهد (معنی مخزن 500 گالن 500 دلار هزینه دارد) آn مخزن زیرزمینی شناخته می شود یک روش گران قیمت برای آبیاری چمن اما می تواند بیش از نیاز شما به فضای سبز خدمت کند. مطابق با Hunker، یک مخزن با ظرفیت 2000 گالن می تواند برای یک خانواده چهار نفره آب کافی برای چند ماه فراهم کند ، که می تواند آنها را آ یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای ساکنان مستعد خشکسالی مناطقی مانند آریزونا یا جنوب کالیفرنیا

گزینه آسانتر خرید a است لوله باران. هنگامی که در زیر ناودان باران خانه قرار می گیرید ، یک بشکه باران آب را برای استفاده می گیرد و نگه می دارد. این خشک روزها. بهترین است یکی نصب کن قبل از فصل بارانی و اگر اتاق دارید ، می توانید بیش از یکی از ما را به هم متصل کنیدمهندسی شلنگی که به شما امکان می دهد آب بیشتری ذخیره کنید تا سبز چمن خود را حفظ کنید. ایبشکه (استوانه ها) را روی بلوک های سرباره یا پالت ها قرار دهید و نصب کنید اتصال شلنگ برای راحت تر آبیاری

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir