در حقیقت ، خوب است اگر فرزندانتان اینقدر غسل نمی کنند


تصویری برای مقاله ای با عنوان اگر بچه های شما اینقدر غسل ندهند در واقع خوب است

عکس: Rawpixel.com (شاتر استوک)

اشتون کوچر و میلا کونیس دیروز با انتشار اخباری مبنی بر اینکه اختلافاتی وجود دارد ، خبرساز شدند عدم در خانه آنها اتفاق می افتد یعنی آنها – و فرزندانشان – غالباً استحمام نمی کنند. آنها توضیح دادند پادکست خبره صندلی،، همانطور که توسط CNN گزارش شده است:

کونیس می گوید: “من هرگز والدینی نبودم که نوزادانم را حمام می کردم.”

و اکنون که بزرگتر شده اند ، کوچر گفت که آنها یک سیستم دارند.

او گفت: “اگر می توانید خاک روی آنها را ببینید ، آنها را تمیز کنید.” وگرنه معنی ندارد. »

کوچر گفت که او روزانه زیر بغل و فاق را می شستد و هیچ چیز دیگری را نمی شست ، و تمایل دارد “بعد از تمرین مقداری آب به صورت من بیندازد تا تمام نمک از بین برود.”

کونیس گفت که روزی دوبار صورت خود را می شست.

به طور طبیعی ، تیاو اعتراف کرد باعث جریان مداوم میم ها شداما صادقانه بگویم بچه ها انجام ندهید باید خیلی مرتب مالیده شود. در واقع ، شما احتمالاً هستید بر فراز-برای استحمام آنها. در اینجا می توانید راهنمای حمام کردن کودکان خود را در صورت تمایل نسبتاً تمیز به آنها بدون پر کردن آنها با کوچر-کونیس ، مشاهده کنید.

نوزادان

طبق گفته ، سه بار در هفته در اولین سال نوزاد شما کافی است آکادمی اطفال آمریکا. استحمام کودک بیش از این می تواند پوست او را خشک کند. AAP می گوید: “اگر در هنگام تعویض پوشک ناحیه پوشک را خوب بشویید ، نوزاد شما نیاز به حمام زیاد ندارد.” همچنین ایده خوبی است که “هر کثیف” را “توجه” کنید. به ناحیه دهان و هر جایی که چین های پوستی وجود دارد توجه ویژه داشته باشید (اصطلاحاً “جایی که شیر قدیمی می میرد”).

بچه های جوان

در این سن ، خوب است که کودک خود را هر روز استحمام کنید (جز some برنامه های معمول شما است) پخش کننده بزرگ هیستری) اما مراقب استفاده زیاد از صابون باشید. اگر کودک شما دارای پوست خشک و حساس است ، اسکات نورتون ، متخصص پوست توصیه می کند فقط یک بار در هفته آنها را با صابون ملایم بشویید. در روزهای دیگر ، می توانید آنها را به راحتی در حمام آب ولرم و ساده بشویید.

سن 6-11

آکادمی پوست آمریکا اظهار می دارد که کودکان در این گروه سنی به حمام نیاز دارند:

  • حداقل یک یا دو بار در هفته.
  • مثلاً وقتی کثیف می شوند ، در گِل بازی می کنند.
  • هنگامی که به استخر ، دریاچه ، اقیانوس یا سایر آبها رفته اید.
  • وقتی عرق می کنند یا بوی بدن می دهند.
  • اگر تحت درمان بیماری پوستی هستید ، هر چند وقت یکبار توسط متخصص پوست نشان داده می شود.

بنابراین به طور کلی از بهترین قضاوت خود استفاده کنید. آکادمی همچنین می گوید که کودکان 6 تا 11 ساله معمولاً فقط “باید یک یا دو بار در هفته تا شروع بلوغ” موهای خود را شامپو کنند. اگرچه کودکان دارای موهای “خشک ، مجعد یا آفریقایی تبار” باید موهای خود را هر 7 تا 10 روز یک بار شامپو کنند.

نوجوانان و نوجوانان

بعد از شروع بلوغ ، آکادمی پوست آمریکا توصیه می کند که کودکان هر روز (و در هر زمان بعد از شنا یا تعریق زیاد) حمام یا حمام کنند و صورت خود را دو بار در روز بشویید تا روغن و کثیفی از بین برود.


این مقاله در اصل در 5 آوریل 2019 منتشر شد و در 28 ژوئیه 2021 به روز شد تا سبک فعلی Lifehacker و اطلاعات به موقع در مورد عادتهای غسل اشتون کوچر و میلا کونیس را منعکس کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes