در صورت دریافت قبض واکسن Covid-19 چه باید کرد


یک زن جوان در حال خواندن یک لایحه با حالت چهره WTF

عکس: فیزیکی (شاتر استوک)

واکسن COVID در ایالات متحده رایگان است.دوره S. CDC بود فوق العاده روشن در مورد آناما ما هنوز هستیم شنیدن پیام های تصادفی در مورد افرادی که قبض واکسن دریافت می کنند یا شارژ می شود هزینه خدمات ازمدیریت “ این واکسن در هر دو مورد این غیرقانونی است یلازم نیست هزینه آن را پرداخت کنید و می توانید آن را گزارش دهید.

او چه می کندرایگان ‘ به معنای؟

CDC می گوید:

دولت فدرال ، واکسن را به طور رایگان به همه افرادی که در ایالات متحده زندگی می کنند ، صرف نظر از وضعیت مهاجرت یا بیمه درمانی ، ارائه می دهد.

اگر بیمه درمانی دارید ، ارائه دهنده واکسن اراده بیمه خود را شارژ کنید. به همین دلیل آنها می توانند هنگام رزرو قرار ملاقات ، کارت بیمه خود را درخواست کنید. با این حال ، اگر بیمه ندارید ، تامین کننده ممکن است از دولت فدرال درخواست بازپرداخت کند. شما ، بیمار ، هرگز نباید توجه داشته باشید واکسن (علاوه بر این، آزمایش COVID معمولاً به همان روش پرداخت می شود.)

هزینه های اضافی il استاز نظر قانونی نیز

خوب ، بنابراین واکسن رایگان است ، اما شاید ارائه دهنده خدمات در تلاش است تا به شما بگوید که هزینه استفاده از آن هزینه است یا شما باید بپردازید هزینه بازدید از یک اداره یا مرکز این نیز به صراحت ممنوع است. CDC می گوید تأمین کنندگان من نمی توانم:

  • شما را بابت واکسن شارژ کنید
  • هزینه های اداری ، هزینه های اضافی یا بیمه مشترک به طور مستقیم از شما دریافت می شود
  • واکسیناسیون را برای هر کسی که بیمه درمانی ندارد ، بیمه نیست یا آفلاین است ، انکار کنید
  • اگر تنها سرویس ارائه شده ، واکسیناسیون علیه COVID-19 است ، ویزیت مطب یا هزینه دیگری را برای گیرنده بارگیری کنید
  • برای اینکه شخص واکسن ضد COVID-19 دریافت کند ، آنها به خدمات اضافی نیاز دارند. با این حال ، خدمات بهداشتی اضافی ممکن است همزمان ارائه شود و در صورت لزوم هزینه دریافت شود

مناگر وارد دفتر آنها شوید فقط برای واکسن شما نمی توانید هزینه این ویزیت را دریافت کنید –حتی هزینه اضافی حتی اگر ارائه دهنده “آفلاین” باشد.

(در حالی که ما در این هستیم ، همه واکسن های توصیه شده رایگان هستند برای بیشتر برنامه های بیمه ، حتی اگر کسر خود را انجام نداده باشید.)

اگر چه کاری انجام شود شما یک حساب

ابتدا اطمینان حاصل کنید که آنچه در دست دارید واقعی است قبض ، نه توضیحی در مورد مزایا (EOB). EOB سندی از شرکت بیمه سلامت شما است که به شما می گوید آنها چه مبلغی را پرداخت کرده اند و باید چیزی مانند “این فاکتور نیست” روی آن نوشته شده است.

اگر واقعاً هستند هزینه واکسن (یا با پرداخت هزینه ای مجاز که مجاز نیست)، با تامین کننده تماس بگیرید. در صورت نیاز قوانین CDC را به آنها یادآوری کنید و آنها باید بلافاصله وضعیت را اصلاح کنند.

اگر بیمه دارید می توانید قبض را برای بازپرداخت به شرکت بیمه خود ارائه دهید. در بیشتر موارد ، شما نباید این کار را انجام دهید ، همانطور که ارائه دهنده خدمات می تواند و باید مستقیماً از آنها شارژ کنید. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه طرح دعوی با بیمه کننده خود تماس بگیرید.

اگر هیچ یک از اینها جواب نداد و تأمین کننده حاضر به تسلیم شدن نیست ، می توانید آنها را به دفتر بازرس کل HHS گزارش دهید tips.hhs.gov یا با شماره تلفن 1-800-HHS-TIPS تماس بگیرید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes