[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: از vchal (Shutterstock)

شما نمی خواهید در فرودگاه بخوابید ، اما ممکن است زمانی در زندگی شما فرا برسد که فرودگاهی غیر منتظره باشد یک شب رفتن به خانه ممکن است کولاک وحشتناکی مانع از رسیدن به اتاق هتل شود ، یا پرواز شما در نیمه های شب منحرف شود ، در حالی که همه جای خالی در نزدیکی شماست. چنگ زد

حقیقت این است که اگر مجبور باشید در فرودگاه بخوابید ، می خواهید این کار را به درستی انجام دهید ، بنابراین روز بعد در یک ظرف آشفته از خواب بیدار نخواهید شد –و همینطور که شما در امان هستید

نحوه خوابیدن در فرودگاه

با توجه از جایی که هستید می توانید از آنجا شروع کنید تلاش کردن برای پیدا کردن یک سالن 24 ساعته اگر در فرودگاه بین المللی بزرگتری هستید ، نباید آن را داشته باشید مشکل بزرگ یافتن یکی است (پاراگرافاگرچه بسیاری این کار را می کنند تمایل به عضویت دارنداستثنایی). اگر سالن یک گزینه نیست ، مهم است که قدر صحنه اطراف خود را بدانید تا مطمئن شوید که خود را در هیچ موقعیت خطرناکی قرار نمی دهید.

لازم نیست اردوگاهی در ترمینال ورود داشته باشید ، به ویژه اگر برای استراحت کاملاً مطلوب به نظر نمی رسد. همانطور که مناسب نامیده می شود نکاتی در مورد خوابیدن در فرودگاه ها، می توانید یک ترمینال بین المللی را در نظر بگیرید ، زیرا آنها تا حد زیادی باز می مانند در حالی که پایانه های داخلی چنین نیستند. وب سایت توصیه می کند: “در مورد صندلی ها ، دما ، پیام ها فکر کنید ، و وقتی افراد بهترین مکان را برای گذراندن شب پیدا می کنند ، مردم را تردد کنند. “وقتی صحبت از پیدا کردن یک مکان راحت می شود ، سعی کنید در صورت وجود ، در دسته ای از مکان ها پخش نشوید. افرادی که منتظر سوار شدن به پرواز در همان حوالی هستند. شما آنها می خواهند مراقب باشند و در نهایت کاملاً نامحسوس باشند.

شما همچنین می خواهید ایمن باشید ، به این معنی که محیط اطراف خود را درک کنید. دانستن اینکه یک ایستگاه امنیتی (یا دوربین) در کجا قرار دارد مفید است ، و همچنین می توانید تمام وسایل خود را به گونه ای ذخیره کنید که به دیگران اجازه دسترسی به آنها را ندهد. یادداشت Frugal Travel Guy اگر می خواهید مطمئن باشید که با نوشتن این جمله ، “شما واقعاً می خواهید در برابر غریزه خود در جستجوی تنهایی برای نزدیک ماندن مقاومت کنید. جمعیت”. اگر می خواهید بخوابید ، بودن در کنار افراد امن تر است. ”

ممکن است یک دفتر چمدان در این نزدیکی وجود داشته باشد (فرودگاه شما احتمالاً یکی از آن ها را در ترمینال دیگر خواهد داشت) که می توانید چمدان خود را در طول شب ذخیره کنید. در غیر این صورت ، شما باید نحوه محافظت از کیسه های خود در هنگام خواب را تعیین کنید. همیشه می توان از کیف اصلی خود برای حمایت از پاها استفاده کرد ، یا کوله پشتی شما به عنوان بالش.

در صورت گیر افتادن در فرودگاه چه باید کرد

Altهه ، این از این نظر نوشته شده است که شما مجبور هستید در فرودگاه بخوابید زیرا از گزینه های دیگر محروم هستید هستند چیزهایی که می توانید در سفر بیاورید تا یک شب غیر منتظره اصلاً شما را نبیند خیلی بد آمادگی نکته ای که باید به آن توجه کنید دمای فرودگاه است که می تواند بدون هشدار بین آب و هوای سرد و نوسان داشته باشد. بنابراین ، برای این منظور ، لباس گرم بپوشید ، اما همچنین مطمئن شوید که توانایی لایه بندی دارید برای در نظر گرفتن نوسانات دما

وجود دارد چند مورد اساسی احتمالاً می خواهید آن را بیاورید در صورتی که یک شب را در مکانی غیر معمول گذرانده باشید. مسافر فروتن موارد زیر را توصیه می کند ، پاراگرافاگرچه ممکن است اصلاً مورد نیاز نباشد همه چيز از آنها:

  • گوش گیر
  • سایه یا عینک آفتابی.
  • بطری آب یا بطری آب قابل استفاده مجدد.
  • لپ تاپ یا تبلت
  • شارژر تمام دستگاه های شما
  • دستمال توالت.
  • دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست.
  • نخ دندان ، خمیر دندان و مسواک

در نهایت ، بیشتر اینها به ترجیحات شما بستگی دارد ، اما هدف کلی این است که برای مدتی که نیاز دارید تا در فرودگاه قفل شده باشید ، ایمن و راحت بمانید. با آگاهی و مواد مصرفی مناسب ، باید خوب باشید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir