[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان

عکس: الکساندرستاک 23 (شاتر استوک)

قرار تأیید شده برای اولین دوز واکسن COVID-19 معادل 2021 یافتن بلیط طلا در میله Wonka است. نه

هنگامی که مکان خود را ایمن کردید و آماده رفتن به سایت واکسیناسیون هستید ، ممکن است باشید بنابراین با دریافت اولین دوز خود (و به طور کلی بیرون رفتن از خانه) که در حال ترک خانه هستید بدون فکر کردن در مورد آنچه می پوشید ، هیجان زده خواهید شد. یا، شما ممکن است ساعتها وقت خود را صرف انتخاب یک لباس مناسب کرده باشید که واقعاً باعث می شود چشمان شما در آن سلفی واکسنی ظاهر شود که ماه ها منتظر ارسال آن هستید. (تقریباً معادل 500 پست با برچسب های “من رأی دادم”). یا شاید شما در جلسه واکسیناسیون یکی از والدین ، ​​پدربزرگ یا مادربزرگ یا همسایه خود را همراهی می کنید و می خواهید مطمئن شوید که امور تا حد ممکن روان است.

مهم نیست که چه تعداد (یا چند) فکر برای گروه Vax Day خود فکر می کنید ، در اینجا چند نکته را باید بخاطر بسپارید زیرا قبل از نامزدی مورد انتظار خود لباس می پوشید.

چیزی با آستین کوتاه / کوتاه بپوشید (حداقل به عنوان پایه)

اگر کار دیگری انجام نمی دهید ، قصد داشته باشید چیزی را بپوشانید که باعث می شود بالای بازوی شما برای شخصی که به شما واکسن می زند به راحتی در دسترس باشد – خواه آستین کوتاه ، بدون آستین باشد و یا اینکه از روی شانه شما به راحتی بلغزد (مانند بانوی زیبا در تصویر بالا).

با بسیاری از افراد واکسینه شده ، شما نمی خواهید هر وقت را با سر و صدا با برخی از پیکربندی های ناجور یک به یک تلف کنید. وقتی نوبت شما شد ، می خواهید مسلح برهنه و آماده حرکت باشید.

بنابراین ، اگر به هر دلیلی تصمیم گرفته اید که هنگام پوشیدن یقه لاک پشتی آستین بلند ، سلفی واکسن بزنید ، ممکن است بخواهید در مورد لباس خود تجدید نظر کنید. این ممکن است زمان مناسب برای دور شدن از آن باشد شانه فوقانی سرد که از سال 2016 در کشوی کمد شما جا می گیرد.

این بدان معنا نیست که شما باید در زمستان یک پیراهن تابستانی نامناسب بپوشید –لایه لایه کردن و برای بسته بندی هر قسمت از فرآیند بمانید. اگر هیچ چیز دیگری نیست ، حداقل یک پیراهن زیر را پرت کن زیرا …

فرض کنید واکسیناسیون در فضای باز انجام شود

در غیر این صورت که به شما خلاف گفته شود ، بهتر است تصور کنید که واکسن خود را در برخی از فضاهای باز و نیمه عمومی – مانند استادیوم ، دبیرستان ، داروخانه یا راهرو کلینیک دریافت خواهید کرد. مطمئناً ، سایت ممکن است مانعی در برابر حریم خصوصی / حیا داشته باشد – یا ممکن است شما به اندازه کافی خوش شانس باشید که در یک اتاق بررسی به خودتان شلیک کنید ، اما هنگام برنامه ریزی تجهیزات و لایه های خود ، در نظر داشته باشید که حداقل تا حدی توسط سایر افراد اطراف خود دلسرد شوید . (پس اگر چنین نباشد تعجب آور خواهد بود.)

یا اگر همیشه فکر می کردید که چه خواهد بود to Model for Botticelli |، این گزینه همیشه وجود دارد:

آماده باشید تا در صف منتظر بمانید

تنظیمات بی شماری برای سایت های واکسیناسیون COVID وجود دارد ، و برخی از آنها شامل انتظار در خارج است. در زمستان. جایی مثل ، مثلاً ، ماساچوست. صرف نظر از موقعیت جغرافیایی و اینکه در خانه یا فضای بیرون منتظر خواهید بود ، لطف خود را بکنید و کفش راحتی بپوشید. (و شلوار – می تواند با چیزی نرم و کمی کشش ترکیب شود.)

و اگر حتی فرصتی دارید که باید بیرون منتظر بمانید ، با کت گرم ، جوراب ، کلاه ، دستکش ، روسری آماده شوید – هرچه انتظار را تحمل پذیرتر کند.

ماسک صورت خود را فراموش نکنید

در این مرحله ، شما باید عادت داشته باشید که ماسک صورت را همیشه در هر زمان که از خانه بیرون می روید ، استفاده کنید و قرار واکسیناسیون شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر این ، اگر بیرون منتظر هستید ، یک ماسک پارچه ای خوب به گرم نگه داشتن صورت کمک می کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir