در مورد گرفتن عکس COVID احساس گناه نکنید


دوزهای واکسن در سرنگ های روی میز

عکس: ماریو تاما (گتی ایماژ)

با وجود تمام پول و چربی آرنج که برای تولید واکسن COVID-19 ریخته شده است ، فکر می کنید واکسیناسیون افراد از اولویت بالاتری برخوردار است. اما منابع ارزشمند اندکی برای تلاش برای دستیابی واکسن به دست انسان داده شده است. ما سیستم منظم و کارآمدی نداریم. در عوض ما داریم واکسنهایی که از بین رفته اند در بعضی جاها و در دیگران موجود نیست.

من معتقدم که سرانجام روند کار هموارتر می شود ، در حال حاضر اینگونه شده است طرح ملی COVID. از قضا ، این به ما کمک می کند که ما راه هایی را پیدا کرده ایم که در آن برنامه واکسیناسیون هر کشور شکست می خورد. به عنوان مثال ، در نیویورک ، جریمه های سنگین برای جلوگیری از ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی از واکسیناسیون افراد VIP که در گروه های اولویت قرار ندارند ، قرار داشت. با این حال ، طبق این قوانین ، ارائه دهندگانی که واکسن اضافی در پایان روز مانده اند ، باید دوزها را به جای اینکه بتوانند به کارمندان یا بیمارانی که در این لیست نیستند ، بدهند ، انتقال دهند. (قانون از آن زمان اصلاح شده است.)

در نتیجه، ملیندا ونر مویر در نیویورک تایمز می نویسد، گاهی اوقات اگر افراد واکسینه شوند اما در گروه اولویت قرار ندارند ، احساس گناه می کنند. شاید شما باشید با بسته شدن روز داروخانه ، خرید مواد غذایی در DC، و به طور تصادفی شات به آنها پیشنهاد می شود. یا ممکن است بتوانید در حالی که اقوام سالخورده آسیب پذیرتر هستید ، قرار ملاقات بگذارید نمی تواند از پورتال ایالتی عبور کند.

اگر این شما هستید ، بهترین چیزی که باید بخاطر بسپارید این است که ترک واکسن به طور خودکار آن را در دسترس شخصی که بیشتر به آن احتیاج دارد قرار نمی دهد. مشکلاتی که باید در اینجا برطرف شود ، سیستمی است و نه فردی. شما می توانید برای محل کار یا کشور خود برای توزیع یکنواخت دوزها اقدام کنید و وقتی نوبت به شما رسید شلیک کنید.

اگر واقعاً فکر می کنید کاهش شات بهتر است ، ممکن است بخواهید نحوه تجویز دوزها را بررسی کنید و اگر افراد کافی ظاهر نشوند چه اتفاقی برای دوز “شما” می افتد. (با این حال ، اگر تصمیم دارید که واکسن نزنید زیرا هنوز هم نمی خواهید ، این به خود شما بستگی دارد. اطلاعات ایمنی تاکنون بسیار خوب است ، اما شما همیشه حق رد آن را دارید).

ما باید باشیم اولین واکسیناسیون از آسیب پذیرترین افرادو یک بحث کامل در مورد این مسئله وجود داشته است ، جایی که اختلاف نظر منطقی وجود دارد. اما نکته مهم این است که هر کسی که واکسن دریافت کند یک حلقه بالقوه شکسته در زنجیره انتقال است. ممکن است شما بیشترین نیاز به محافظت را نداشته باشید ، اما اگر معلوم شود که واکسن مانع از انتقال واکسن به دیگران می شود – که احتمالاً همین طور است – در این صورت ممکن است با تزریق واکسن از دیگران محافظت کنید. مویر همچنین خاطر نشان می کند که محافظت در برابر ویروس همچنین به این معنی است که شما در موقعیت بهتری برای مراقبت از دیگران که بیمار می شوند خواهید بود.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes