در نهایت ، یافتن و ذخیره عکس ها از پیام ها در iOS 15 آسان است


تصویر مقاله ای با عنوان بالاخره ، یافتن و ذخیره عکس ها از پیام ها در iOS 15 آسان است

عکس: هموش پاتک

برنامه پیام رسانی در iPhone دارای است من هرگز این همه بازی نکرده ام خوب با برنامه Photos – به عنوان مثالf کسی پیامی ارسال کرد شما یک تصویر هستید و می خواهید بعداً او را پیدا کنید ، موفق باشید این در iOS 15 با ادغام جدید به اشتراک گذاشته شده در برنامه Photos ، به علاوه افزودن ، تغییر می کند واقعی sدکمه ave برای عکس های موجود درست در نمای مکالمه

نحوه مشاهده رسانه های به اشتراک گذاشته شده در برنامه Photos در iOS 15

ویژگی جدید Shared With You با بسیاری از اپل های بومی ادغام شده است برنامه های کاربردی ، از جمله پیام رسانی ، سافاری ، پادکست ، موسیقی ، تلویزیون و عکس. این به معنی w استوقتی کسی عکس یا فیلم را در مکالمه iMessage به اشتراک می گذارد ، در بخش “درباره شما به اشتراک گذاشته می شود” در برگه “درباره شما” ظاهر می شود.

شما قادر خواهید بود تمام عکسهایی را که قبلاً مشاهده کرده اید مشاهده کنید با شما به اشتراک گذاشت در اینجا و جزئیات افرادی را که آنها را با شما به اشتراک گذاشته اند مرور کنید. عکسها را می توانید در اینجا مشاهده کنید فقط تجسم هستند ، نه در حقیقت در کتابخانه عکس شما ذخیره شده استبه برای انجام این کار ، باید عکس را به مدت طولانی فشار دهید و ضربه بزنید “صرفه جویی“دکمه.

تصویر مقاله ای با عنوان بالاخره ، یافتن و ذخیره عکس ها از پیام ها در iOS 15 آسان است

اسکرین شات: هموش پاتک

اگر به دلایلی ویژگی Shared with you را نمی پسندید، تو می توانی با رفتن به آن را خاموش کنید تنظیمات > پیام ها > با شما به اشتراک گذاشته شدبه در اینجا می توانید غیرفعال کنید “اشتراک گذاری خودکاریا فقط می توانید اشتراک گذاری با آن را غیرفعال کنید عکس ها“کاربرد.

نحوه ذخیره عکس ها و فیلم ها از برنامه Messages در iOS 15

برنامه پیام رسانی را باز کنید و به مکالمه ای که شامل آن است بروید عکس ها یا فیلم هایی که می خواهید ذخیره کنیدبه رابط کاربری جدیدی را مشاهده خواهید کرد که در آن عکس های شما در کاشی هایی با گوشه های گرد نمایش داده می شود. اگر بیش از چهار عکس با هم وجود دارد ، حتی می توانید آنها را در اینجا بکشید.

برای ذخیره همه عکس ها در پشته ، فقط روی ضربه بزنید صرفه جویی دکمه کنار آن (شبیه دکمه پیکان رو به پایین است). این تصاویر خواهد شد بلافاصله به کتابخانه Photos شما اضافه می شود.

تصویر مقاله ای با عنوان بالاخره ، یافتن و ذخیره عکس ها از پیام ها در iOS 15 آسان است

اسکرین شات: هموش پاتک

همچنین می توانید یک عکس جداگانه باز کرده و ذخیره کنید (روی عکس ضربه بزنید و نگه دارید و روی “ضربه بزنید”صرفه جویی”). وقتی برنامه Photos را باز می کنید برای دیدن عکس ، حتی می توانید ببینید عکس از کدام مکالمه است

تصویر مقاله ای با عنوان بالاخره ، یافتن و ذخیره عکس ها از پیام ها در iOS 15 آسان است

اسکرین شات: هموش پاتک

هنگامی که یک عکس در کتابخانه Photos ذخیره می شود ، نمی توانید آن را از برنامه Messages حذف کنید. برای انجام این کار ، برنامه Photos را باز کنید ، عکس را پیدا کنید و روی ضربه بزنید حذف در گوشه پایین سمت راست (شبیه نماد سطل زباله است). تیap از “حذف یک عکسدکمه تأیید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes