در واقع ، گوه مرغ واقعا مفید است


در بهار سال گذشته ، من در صدد طراحی و نگهداری یک باغ حیاط خلوت پایدار برآمدم – و بیشتر این پروژه شامل استفاده از مرغ برای کود دهی خاک من و کمک به کشت انبوه کمپوست من است. همه نوک زنی ها ، خراش ها و تخلیه های آنها در حیاط پشتی منابع آن می تواند هدایت شود و در یک انبوه کربن و نیتروژن قرار گیرد تا بتوانند جشن بگیرند. نتیجه تلاش آنها خاک تازه و غنی از مواد مغذی است که فقط یک ازدواج بین آنها است.mpost و مرغ ها می توانند تولید کنند.

سفر مرغ و کمپوست من زمانی شروع شد که برای بیرون راندن بیماری همه گیر به فلوریدا پرواز کردم. آنچه در طول این فرآیند آموختم موارد زیر بود:

  • جوجه های کودک به آن احتیاج دارند زیاد مراقبت ، از جمله زمان زیر یک لامپ گرم برای گرم و سالم بودن.
  • مخلوط کردن الکترولیت ها در آب به مرطوب ماندن مرغ ها کمک می کند.
  • جوجه ها پراکنده شده اند. زیاد بی نظم
  • مراقبت از آنها قیمت مناسبی دارد – از لامپ حرارتی گرفته تا جوجه کشی تا قفس ، چیزهای زیادی برای ساخت یا خرید در جلو وجود دارد.
  • جوجه ها می خورند و می خورند و می خورند. آنها همچنین پارس و پارس و پارس می کردند.

این نکته آخر هنگام جذب آنها برای کمک به تلاش کمپوست من است. اگر آنها به کمپوست نیش بزنند ، این یک روش عالی برای کاهش مقدار خوراک مورد نیاز است و کودی که آنها می سازند یک افزودنی کامل به بقیه کمپوست است ، زیرا بسیار غنی از نیتروژن است. این مهم است زیرا دانش موجود در پشت انبوه کمپوست به نسبت کربن و نیتروژن آن متکی است.

کیمیاگری ، اگر کنجکاو هستید ، کاملاً ساده است: یک تکه از یک قسمت ماده سبز (نیتروژن) را به 24 قسمت ماده قهوه ای (کربن) مخلوط کنید. بگذارید در آفتاب بماند ، گاه گاهی هم بزنید و به اندازه لازم آب اضافه کنید تا مرطوب بماند ، و در نهایت یک خاک غنی از مواد مغذی ایجاد خواهید کرد. اینکه چه مدت طول می کشد تا خاک شما تغییر کند به سرعت تجزیه بستگی دارد. شما می توانید نسبت تقریبی کربن به نیتروژن را در مواد خاصی که استفاده می کنید مطالعه کنید – یا می توانید به حس بویایی و مهارتهای مشاهده خود اعتماد کنید تا میزان تعادل شمع شما را قضاوت کنید. اگر کاملاً بدبو شد ، ماده قهوه ای بیشتری به مخلوط اضافه کنید. اگر توده شما به خاک تبدیل نمی شود ، ماده سبز بیشتری به مخلوط اضافه کنید. به علاوه: آفتاب بیشتر ، آب بیشتر و هم زدن بیشتر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کارکرد این فرآیند طبیعی و همچنین نکات و ترفندهایی را که می خواهید در صورت تمایل به آزمایش خود در نظر بگیرید ، فیلم فوق را مشاهده کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes