[ad_1]

یک مرد و یک توله سگ در حال آماده شدن برای بالا بردن وزنه هایی هستند

عکس: جیر جیر (شاتر استوک)

کار در خانه منجر به چالش های آن شده است: تجهیزات بداهه، سنگفرش با هم روال، برنامه ریزی برای آینده نامشخص، سعی می کند خسته نشود، شستن در اینترنت برای این وزنه های دست نیافتنی. اما نکات مثبت وجود دارد ، درست است؟

برخی از ما مهارت یا سبک جدید آموزش را آموخته ایم. من دوستانی دارم که واقعاً در حرکات دمبل تبحر دارند زیرا دمبل تنها وسیله ای بود که در اختیار داشتند. شرط می بندم بعضی از شما تمام کار خود را به یوگا یا ژیمناستیک انجام داده اید و در آنجا مهارت خود را نیز ارتقا داده اید.

شاید شما اکنون دانش دائرcالمعارفی از چیزی مانند بهترین را داشته باشید تمرین پرنعمت در یوتیوب. یا شاید شما عادت کرده اید که یکی از آنها شوید مربیان صبح تحسین کردی

در مورد من ، من خوشحالم که می توانم هر زمان که می خواستم ، بدون وقت سفر به باشگاه بدنسازی ، تمرین کنم. من همچنین دوست دارم که راهی برای لذت بردن از ژیمناستیک دوستانه در کنار شوهرم پیدا کردم. ما معمولاً با هم بلند نمی شوند، اما اکنون که شنبه ها روز مشترک مرگبار ما است ، من تمام هفته منتظر آنها بوده ام. کودکان همچنین شروع به پیوستن به این آموزش کرده اند و دیدن اینکه آنها بر روی اهداف بزرگشان متمرکز شده اند ، در آنها کار می کنند و موفق می شوند ، دلخراش است.

آموزش در منزل حتی برای اهداف بلند مدت من نیز خوب بوده است. فقدان مسابقات در واقع زمان بیشتری برای آموزش به من داد: به جای اینکه هفته ها را در یک جلسه اوج (که شخص دیگری برنامه ریزی کرده است) بگذرانم و سپس بهبودی از آن را آسان تر کنم ، می توانم به مدت 10 هفته متعهد شوم یا یک برنامه آموزشی 12 هفته ای داشته و آن را مرور کنید. آموزش من بیشتر از همیشه سازگار بوده است و می دانم که در آینده نتیجه خواهد داد ، اگرچه در حال حاضر خیلی هیجان انگیز نیست.

بنابراین می خواهم بدانم: چه چیزی را برنده شده اید یا حتی لذت برد از آموزش خانگی؟ چه چیزی بیش از آنچه انتظار داشتید جالب بود؟ اگر مجبور به توقف شوید ، چه چیزی را از دست می دهید؟ چگونه به عنوان یک ورزشکار یا به عنوان یک شخص بزرگ شدید؟ این که آیا بهار امسال یک تمرین کوتاه در خانه انجام داده اید یا یک سالن ورزشی خانگی ساخته اید و متعهد هستید که در طولانی مدت به تنهایی تمرین کنید ، موفقیت ها و رازهای خود را با بقیه ما در میان بگذارید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir