در TikTok پاپ کورن شکلاتی درست نکنید


من عاشق یک هک پاپ کورن خوب هستم. من من دارم زیادبه پاپ کورن شیرین ، پاپ کورن شور ، لوبیا پاپ کورن– من همه چیز را دوست دارم! من حتی آن را دوست داشتم سالاد پاپ کورن، ظرافت بیش از حد منطقه میدوست که اینترنت از آن متنفر بود. (من واقعاً آن را دوست داشتم ، و جوئل نیز ، و همه مدیون عذرخواهی از مولی یی هستند.) اما سرانجام با یک هکر ذرت بو داده آشنا شدم که دوست نداشتم ، و – همانطور که احتمالاً حدس زده اید – از TikTok آمده است.

قبل از اینکه بدانیم هک چیست ، می خواهم یک لحظه وقت بگذارم و از TikTokers بخواهم که به خاطر غذا و عقل سلیم ، لطفاً برخی اندازه گیری های لعنتی را در فیلم های کوچک خود قرار دهید. حتی ممکن است شامل برخی دستورالعمل ها یا راهنمایی ها باشد – هر چیزی که به مخاطبان شما در تهیه غذای شما کمک کند. (می دانم. می دانم که آنها به حرف من گوش نمی دهند ، 35-یک بانوی یک ساله که برای Lifehacker می نویسد ، اما من هنوز مجبور بودم قطعه ام را بگویم.)

به هر حال. ویدئوی اصلی TikTok مجموعه ای از دست ها را نشان می دهد که پاپ کورن شکلاتی درست می کنند. آنها کمی کره ، دانه ذرت بو داده و نصف بلوک شکلات خرد شده را برای پخت در یک قابلمه اضافه می کنند ، هم می زنند تا شکلات ذوب شود و چند آجیل بیرون بیاید ، و سپس آنها درب را بگذارید من اجازه میدهم ذرت به پایان می رسد شکلات ذرت خرد شده را می پوشاند و پاپ کورن شکلاتی می سازد.

من و جوئل آن را امتحان کردیم و این یک فاجعه بود. همه جا ذرت بوداده سوخته ، همه جا سیگار می کشید – ما از آن متنفر بودیم. سپس بعداً ، به تنهایی ، دوباره امتحان کردم ، وقتی فهمیدم که اولین بار درپوش را خیلی زود گذاشتیم. (ما بعد از ذوب شدن شکلات آن را بسته بودیم ، اما قبل از اینکه دانه ها شروع به بیرون آمدن کنند. این تفاوت کمی در نتیجه ایجاد کرد.)

حتی با وجود این تعدیل ، اما همه چیز خوب پیش نمی رفت من به شما اجازه می دهم ویدیو را تماشا کنید تا محصول نهایی ناامید کننده را با چشم خود ببینید ، اما هشدار دهید: زیبا نیست. (جوئل زیبا است و موهای من در نیمه اول ویدیو خوب به نظر می رسد ، اما ذرت بو داده از نظر زیبایی خوشایند نیست.)


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes