دقیقاً چه چیزی باعث ایجاد یک وینایگرت خوب می شود؟


تصویر مقاله ای با عنوان وینایگرت دقیقا چیست؟

عکس: کلر لاور

یک دوره زمانی وجود داشت در اوایل و اواسط دهه 2000 ، وقتی هر سالاد را با “روغن و بالزامیک” سفارش دادم. من آنها را یکی یکی می پاشیدم ، سپس برگها را با چنگالم با دقت می انداختم تا توزیع شود. به طور مساویبه خوب نبود ، اما باعث شد کنترل رژیم (و میزان کالری) خود را در دست داشته باشم ، که برای من در اوایل و اواسط 2000 بسیار مهم بود.

به طور خلاصه ، این سالادها غم انگیز بودند ، عمدتا به این دلیل که روغن و سرکه با هم بسیار بهتر از جداگانه کار می کنند. و wمنظورم مرغ “با هم” است ، منظورم “در یک بشقاب” نیست ، منظورم “امولسیون شده در وینایگرت” است.

این واقعاً تنها وینایگرت است – اغلب امولسیون سرکه (محلول آبی اسید و گاهی طعم دهنده ها) و روغن (چربی) ضعیف مقاوم است. محلولهای آبی و چربی ها دوست ندارند به هم متصل شوند خیلی زیاد ، اما اجازه می دهد آنها دور شوند (یا آنها را جداگانه بریزید ، مانند من در جوانی این کار را کردم) می تواند سالاد شما را خراب کند.

این فقط مربوط به زیبایی نیست. مطابق با جدی می خورد، روغن بدون امولسیون می تواند به معنای واقعی کلمه سبز شما را از بین ببرد:

درست است: کاهو در خارج از منزل در مکان هایی که باران می بارد رشد می کند. برای محافظت از خود ، برگهای کاهو دارای یک پوشش نازک ، مومی و ضد آب در سطح خود هستند. معنای آشپزی برای ما این است که مایعات مبتنی بر آب ، مانند سرکه یا آب لیمو ، درست از برگ ها جاری می شوند ، در حالی که روغن ها به آنها چسبیده و نرم و پژمرده می شوند.

کره و سرکه را با هم مخلوط کنید ، و اسید در روغن معلق می ماند ، که به برگها می چسبد و عطر آنها را برکت می بخشد.

دریافت امولسیون سازی مناسب می تواند یک چالش باشد ، به ویژه اگر o را وارد نکنیدعناصر یا فقط به یک همزن تکیه کنید. خوشبختانه برای تهیه یک وینایگرت کاملاً امولسیونی فقط به دو چیز نیاز دارید: خردل و یک شیشه بنایی.

خردل از نظر شیمیایی کمک می کند. مخاطی که در پوسته بیرونی بذر وجود دارد امولسیفایر طبیعیبه او با آب دوست و آب گریز ازدواج می کند و آنها را مجبور می کند که یکدیگر را بفهمند و در کنار هم بمانند. هرچه بلغم بیشتر باشد ، پانسمان شما امولسیون شده تر می ماند. (خردل زرد خوب کار نمی کند ، اما دیژون و سنگ معجزه می کند.) و نسبت خوب یک قسمت خردل تا چهار قسمت کره و چهار قسمت سرکه است.

کلید اصلی دیگر ، شیشه ماسون (یا هر شیشه با درب) است. کوزه ها به دلایل متعددی دستگاه وینایگرت مورد علاقه من هستند زودتر توضیح داده شد، اما من دوباره توضیح می دهم ، فقط برای تکرار کلمه:

نه تنها احتمالاً قبلاً یکی از آنها را دارید ، اما تکان دادن مواد پانسمان آنها را به گونه ای امولسیون می کند که حتی قوی ترین شلاق نمی تواند. به سادگی مواد اولیه وینایگرت مورد علاقه خود را بریزید ، بریزید یا اضافه کنید ، آن را ببندید و تکان دهید تا یک مخلوط یکدست به دست آید. سپس آن را روی سالاد خود بریزید. سپس سالاد خود را بخورید. نه ، زیاد لباس پوشیدی؟ خوب است که در حال حاضر در یک ظرف مهر و موم شده است. فقط آن را در یخچال بگذارید تا سالاد دیگری درست کنید ، که به زودی درست می شود ، زیرا در سلف سرویس بسیار خوب هستید.

راستش ، همزن خود را فراموش کنید. وینایگرت خود را تکان دهید و هرگز به شکستن باز نخواهید گشت –یا خوردن سالاد با کره و سرکه بدون امولسیون. (به طور جدی ، این تمرین بسیار تلخ است. اجازه دهید آن را در ابتدا و وسط رها کنیم دهه 2000 ، جایی که متعلق است.)


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes