دمنوش تصفیه خون را از کجا تهیه کنیم/09109483228

دمنوش مصفی خون دکتر بیز

 

آریانا فارم دی پاسارگاد برای اولین بار در کشور با اخذ مجوز رسمی از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مفتخر به اخذ پروانه ساخت شد.

 

تیم تحقیقاتی و فرمولاسیون این شرکت که دارای افرادی با دانش و استفاده موثر از متخصصین طب سنتی و اساتید دانشگاه در زمینه طب سنتی و تولید داروهای طبیعی می باشد، محصولاتی کارآمد و باکیفیت را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

 

چای تصفیه کننده خون چیست؟

چای تصفیه کننده خون دکتر بی، یک چای کاملا طبیعی است که با تمام گیاهان موثر در درمان بیماری کبد چرب تهیه می شود. این دمنوش زیر نظر علمای جهادگر، متخصصان و کارشناسان علوم تغذیه و طب سنتی توسط دکتر بیز طراحی شده است. همانطور که از نام آن پیداست، این نوشیدنی تصفیه کننده خون در تصفیه خون و بدن و همچنین حمایت از سلامت کبد نقش دارد. آیا می خواهید بدانید که پاک بودن یعنی چه؟ یا دستگاه تصفیه خون در بدن چه می کند؟ مصافی به معنای پاک، از بین رفته و پاک شده است. وظیفه تصفیه خون در بدن پاکسازی پوست صورت از جوش و آکنه، تصفیه خون و رفع غلظت خون و همچنین پاکسازی کبد است. در ادامه با ترکیبات، خواص و مضرات و همچنین نحوه خرید این محصول بیشتر آشنا می شویم. با ما بمان

 

نوشیدنی تصفیه کننده خون دکتر بیز

 

غلظت خون یکی از عوارضی است که بیماری کبد چرب به افراد می دهد که خود عوارض دیگری مانند ضعف و خستگی را برای افراد به همراه خواهد داشت. ظاهر افراد را تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند جوش های زیادی روی پوست افراد بگذارد. نقش کبد در بدن ما بسیار بالا و حساس است پس باید به آن توجه زیادی داشته باشیم و از به خطر افتادن این عضو حیاتی و حساس جلوگیری کنیم. چای پاک کننده خون دکتر بیز اولین و بهترین زمینه تولید و عرضه دمنوش های گیاهی است که با مجوز رسمی از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت فعالیت خود را آغاز کرد.

حتما بخوانید:
باربری تهران /از من قیمت بگیر پشیمون نمیشی

 

دمنوش مصفی چیست؟

 

 

آیا شما هم به دنبال یک چای تصفیه خون بسیار ارزان هستید؟ آیا می دانید میزان فروش دمنوش گزنه دکتر بی در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است؟ از شما دعوت می کنیم تا مطالب مقاله پیش روی خود را تا انتها دنبال کنید و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی به دست آورید

 

 

ترکیبات اصلی چای فیلتر شده دکتر پیس:

باهوش

قاصدک

قاصدک

روش و مقدار چای تصفیه کننده خون:

دو بار در روز، 3 تا 5 دقیقه در یک فنجان حاوی آب داغ دم کرده و بنوشید.

 

دمنوش تصفیه خون را از کجا تهیه کنیم