دو کباب صورتی را در کولر Campberry مخلوط کنید


تصویر مقاله ای با عنوان مخلوط دو لیکور صورتی در کولر Campberry

عکس: کلر پایین

چند هفته پیش این کار را کردم یک آپارتمان از توت فرنگی هود انتخاب کرد. هودها هستند شیرین ، ظریف ، و تمایل به خراب کردن قبل از اینکه همه آنها را پردازش کنید. جo من از استراتژی نوشیدنی معمول خود استفاده کردم.

من هستم ساخته شده بوته، آ لیکور، و چندین ترشی های تخمیر شده لاکتو (با میوه های سفید و صورتی کم رنگ) و همه آنها خوب بودند ، اما لیکور چیز خاصی بود. منd یک شاخه ترخون را به همراه میوه و ودکا به شیب دار اضافه کرد ، و این شیرین بیان کمی تیز و شیرین مقدار زیادی شربت شیرین به لیکور اضافه کرداندازه گیری مورد نیاز است. اما این برای من کافی نبود ، اوه ، نه …مجبور شدم بروم و او را با کمپاری جفت کنم.

اگر تا به حال داشته اید کمپاری تکان داده شده قبل از این ، شما می دانید که کمی رقت و هیجان زیاد می تواند چیزی شیرین و چسبناک را به مخاط هوا تبدیل کند که می تواند بسوزد. در مورد شراب توت فرنگی هود نیز همین طور است. آنها را ترکیب کنید و آنها را تکان دهید با یکدیگر، و شما دریافت می کنید یک نوشیدنی میوه ای اما پیچیده که پایان عالی (یا شروع) یک شام تابستانی است.

این کوکتل ، که من آن را “The Campberry Cooler” نامگذاری کردم –فقط از نظر فنی نیاز دارد دو ماده ، اما شما انجام دادن ابتدا باید لیکور توت فرنگی تهیه کنید. (اگر نتوانستید جاذب پیدا کنید نگران نباشید – فقط شیرین ترین توت فرنگی موجود در منطقه را انتخاب کنید.) لیکور درست کنید همانطور که در اینجا توضیح داده شده استاما یک ساقه بزرگ ترخون را له کنید با توت فرنگی قبل از ریختن ودکا در بالا. فرآیند چند روز طول می کشد ، اما ارزشش را دارد. به محض تزریق ، فیلتر و شیرین شدن لیکور ، به موارد زیر احتیاج خواهید داشت:

  • 1 1/2 اونس کمپاری
  • 1 لیتر 1/2 اونس توت

دو لیکور را به یک تکان دهنده با یخ بزرگ اضافه کنید و تا جایی که می توانید تکان دهید. داخل محفظه شیشه ای یا یخ خرد شده صاف کنید. در صورت نیاز به کمی اسید پودر با گوه لیمو سرو کنید.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes