[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان بزرگسالان لمس نمی شوند 'راهنمای فرهنگ کودکان: چرا DaBaby لغو شد؟

عکس: غضب / کارکنان غنی (گتی ایماژ)

فرهنگ لغو چنین است آ یک مسئله مهم در زندگی من و قربانیان فرهنگ لغو این هفته ، DaBaby ، بدترین زن ستیزان Reddit و مسافران مست با جت های گلف هستند.

این هفته در جنگ فرهنگی: DaBaby از جشنواره های تابستانی کنار رفت

DaBaby وزیر کشور در جشنواره Lollapalooza این هفته در شیکاگو بود ، وی در واکنش به اظهارات همجنس گرایانه در کنسرت اخیر در میامی از عنوان اصلی خود صرف نظر کرد.

ظاهراً ، با گفتن ظرفیت های زیادی ، “اگر امروز با HIV ، ایدز ، هر یک از بیماریهای کشنده منتقله از راه جنسی که باعث مرگ شما در دو یا سه هفته می شود ، ظاهر نشده اید ، بگذارید تلفن همراه شما روشن شود” و “همکاران ، اگر مکیده اید …“دیک در پارکینگ ، نور تلفن همراه خود را در هوا بگذارید” کافی است تا شما را از Lollapalooza ، و همچنین جشنواره های آینده Governors Ball ، Parklife ، Day N Vegas ، Austin City Limits و iHeartRadio Music باز دارد. چه کسی می دانست؟ نه DaBaby

DaBaby هنوز فرصتی دارد. بر اساس بیلبورد ، مدیریت DaBaby وعده داده است که رپر عذرخواهی ویدیویی خواهد کرد ، که قبل از مجموعه او منتشر می شود ، بنابراین امیدوارم (برای طرفداران DaBaby به هر حال) کافی است کل درپوش را روی تخت بگذارید و ممکن است DaBaby به این موضوع در مورد DaBaby است.

پیگیری: از یخ زدن یا خوردن عسل خودداری کنید

روزهای معصوم را به خاطر بسپار یک هفته پیش؟ وقتی همه ما اینطور می دویدیم و عسل منجمد را بدون مراقبت در دنیا می خوردیم؟ خوب ، دوران طلایی به پایان رسیده استبه افرادی که به اصطلاح “متخصصان پزشکی” نامیده می شوند با ذکر این نکته که پر کردن صورت خود با عسل می تواند ایده بدی باشد ، مخصوصاً برای هر یک از ما افرادی که عدم تحمل فروکتوز داریم ، ایده بدی است.

“استفاده كردن [honey] به دست آوردن فالوورهای زیاد و توجه زیاد و بیش از حد آن دیوانه کننده است. ” NBCبه “من برای کسی که این سوء جذب فروکتوز را دارد ، در کوتاه مدت خطر بزرگی نمی بینم ، به غیر از آنچه که قرار است تجربه کند ، یعنی اسهال وحشتناک ، درد معده ،” و مواردی از این دست “

سلام ، کریستین کرکپاتریک ، متخصص تغذیه: شما هستیدتو رئیس من نیستی من تا سه ماهه و عواقب لعنتی به خوردن عسل ادامه می دهم. (از جزئیات سفرهای مکرر و اجباری من به حمام برای شما صرفه جویی می کنم.)

این هفته در زمینه موسیقی: بیلی ایلیش ویدئوی جدیدی را منتشر می کند

بیلی آلیش ، فوق ستاره نوزده ساله ، این هفته یک آهنگ فوری کلاسیک منتشر کرد. “شادتر از همیشه” این فیلم از دریچه ای به سبک مینیمالیستی دهه 1920 تا خام و فریادی در بالای سرود ریه چالش و دل شکستگی ایجاد می شود. همانطور که بسیاری از مفسران اشاره کرده اند ، این یک آهنگ با طعمه قارچ غاز است که به آرامی شروع می شود و سپس کف می زند. (این چیزی است که بچه ها این روزها درباره موسیقی می گویند – اینکه “سیلی می زند”.) حرف من را به عنوان برده نگیرید. خودتان آن را بشنوید این می تواند حتی ترانه ای بهتر از آهنگ The Captain and Tenneile در سال 1976 “Muskrat Love” باشد.

این هفته در جنگ جهانی دوم: Reddit MGTOW را ممنوع کرد

وب سایت جامع Reddit ویرایش “مردان راه خود را می روند” را ممنوع کرده است. r / MGTOW محل زندگی بیش از 100000 پوستر بود که به این ایده اختصاص داشت که مردان باید از زنان فاصله بگیرند زیرا فمینیسم بد است. به عبارت دیگر ، پر از افرادی بود که به آرامی برای کوکتل از آنها دور می شدید.

سخنگوی Reddit گفت: “سیاست های Reddit در سراسر سایت به صراحت محتوای تحریک کننده خشونت یا ایجاد نفرت بر اساس هویت یا آسیب پذیری را ممنوع کرده است.” “دستور مورد نظر مطابق با آن قوانین ممنوع بود.”

Reddit تنها 10 سال طول کشید تا از تابلوی اعلانات زن ستیز شکایت کند تا اقدامی انجام دهد و سرانجام اعضای آن را آزاد کرد تا راه خود را مستقیماً به سایر حفره های اینترنتی دیگر طی کنند.

این هفته در جریان: ابتدا سری به ارباب حلقه ها در آمازون بزنید

اگر مشتاق دیدن دراماتیک تبعید تورین تورامبار در دریات هستید ، فقط باید تا سپتامبر 2022 منتظر سری بعدی سریال ارباب حلقه ها در آمازون باشید. این سریال که هنوز هیچ عنوان ندارد ، بر اساس تالکین پس از مرگ منتشر شده است سیلماریلیون (برخلاف کتابهای او ، مردم در واقع می خوانند) و در عصر دوم سرزمین میانه ، هزاران سال قبل از وقایع ، توسعه یافت هابیت و ارباب حلقه هابه

JD Payne و Patrick McKay ، تهیه کنندگان اجرایی در بیانیه ای که به طرز وحشتناکی از شیوه صحبت مردم بر روی زمین تقلید می کند ، گفت: “همانطور که بیلبو می گوید ،” اکنون فکر می کنم من کاملاً آماده سفر دیگری هستم. ” “این زندگی و تنفس در سرزمین میانه در این ماههای طولانی ماجراجویی یک زندگی بود” ، احتمالاً در هماهنگی کامل. اگر می خواهید اولین تصویر این مجموعه را ببینید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است اینجا را فشار دهیدبه

ویدئوی ویروسی هفته: غنیمت مست به صندلی هواپیما چسبانده شده است

مسافر هواپیمایی ماکسول ویلکینسون بری این هفته به بدترین دلایل در اینترنت محبوب شد. بری بیست و دو ساله از فیلادلفیا به میامی پرواز می کرد و مست شد ، دو مهماندار هواپیما را لمس کرد ، به یک شخص برخورد کرد و فریاد زد: “پدر و مادرم دو میلیون دلار دارند”. سپس ویدیو ویروسی شدبه

بری ، یک گلف باز تکان دهنده ، آنقدر از کنترل خارج شده بود که خدمه پرواز مجبور شدند او را در آن صندلی بچسبانند در حالی که مسافرانش کف می زدند. سپس کارکنان خطوط هوایی Frontier دهان خود را بستند و مانع از این شد که جهان بشنود پدربزرگش چقدر پول در صندوق های سرمایه گذاری دارد. خوشبختانه الف مهماندار همه چیز را ضبط کردبنابراین شما نیز می توانید از آن لذت ببرید

پس از آزادی از زندان ، بری پاسخ داد بزرگترین توییت ها در تاریخ اینترنت: “این برای همیشه غیر انسانی ترین تجربه کل زندگی من خواهد بود. وقتی کارکنان یک شرکت هواپیمایی حرفه ای با من بدرفتاری کردند ، بسیاری از مردم می خندیدند و مرا مسخره می کردند. فقط برای ارزش بخشیدن به چیزها ، در اینترنت “ویروسی” شده است و هرگز از بین نمی رود. و “آیا کسی می تواند بگوید چسبیدن به صندلی هواپیما خنده دار است؟” مکس چقدر زمان دارید؟

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir