یکی از راه های افزایش بازدید، بهینه سازی سایت شما است، که بیشتر براساس محتوای موجود در صفحه و اقدامات خارج از صفحه است. روشهای دیگری هم هستند که میتوان با ریسک بیشتر یا تاثیر کمتر از آنها استفاده کرد. فقط از مهمترین داده ها استفاده کنید. در رابطه با رپورتاژها و انواع آن و پکیج های مستقل و تعرفه ها در صفحه خرید رپورتاژ آگهی به تفصیل توضیح داده شده است. امروز گوگل بیشتر بر روی انکر مارک های تجاری متمرکز شده است. برای آشنایی بیشتر با این موضوع، مقاله رپورتاژ آگهی چیست؟ لینک های موجود در متن مقاله اعتبار بیشتری نسبت به لینک های سایدبار یا فوتر دارند. در این مثال لینک را بر روی کلمه اینجا قرار می دهند که باید گفت در اینجا عبارت اینجا متن لینک شده (Anchor Text) می باشد. بعد از اینکه مقاله ی ارزشمندتان را نوشتید که می تواند به خوبی رقابت کند حالا باید فرآیند توسعه و پیش دستی کردن را آغاز کنید.

همین نکته است که سایتی که امکان ایجاد پست مهمان در همه زمینه ها را برایمان مهیا کند وجود ندارد. ممکن است در بسیاری از سایتها لینکهای شکسته وجود داشته باشد. این سایتها متعلق به ارگانهای دولتی (پسوند gov) و موسسات آموزشی ( پسوند edu ) هستند . به طور مثال در سایتها از عنوان و برند شما استفاده شدهاست؛ اما خبری از لینکهایتان نیست. برند منشن گرچه بدون لینک انجام می شود اما اثرگذاری و اهمیت آن کمتر از بک لینک نیست. حتی ممکن است با سایر مطالب سایت همخوانی نداشته باشد و در نتیجه هم از نظر گوگل و هم خوانندگان این کار صحیح و جالب نیست. البته این بدان معنا نیست که بک لینک بی فایده خواهد شد. با بررسی این داده ها مشخص شد که وجود 2 تا 3 لینک غیر مجاز باعث ایجاد مجازات می شود. محتوای یونیک داشته باشید؛ گوگل محتوای یونیک را دوست دارد و امکان جریمه کردن لینک های داخلی در آن ها وجود ندارد.

اگر میخواهید رایگان این امتیاز را بدست بیاورید، مطالب خود را در انجمنها، شبکههای اجتماعی و جاهایی که امکان انتشار مطلب دارند به همراه آدرس سایتتان کپی نمایید. در چنین وب سایت هایی امکان اشتراک گذاری بوک مارک ها توسط کلمات کلیدی (مانند هشتگ توییتر) انجام می شود. هر چند وقت یکبار در شبکه های اجتماعی که برای سایت های تخصصی خود ساخته اید حتماً فعالیت کنید و همیشه از طریق شبکه های اجتماعی سیگنال هایی را به وب سایت های تخصصی خود ارسال کنید . درست است که لینکهای شبکه های اجتماعی نوفالو هستند اما تاثیر گذاری بسیار بالایی در برندینگ و افزایش رتبه وبسایت شما دارند. یک نکته بسیار مهم در اینجا این است که هر یک از سایت های PBN منفرد به هیچ وجه به یکدیگر لینک نمی دهند. لینک های نوفالو(no-follow links): زمانی که یک وبسایت به وبسایتی دیگر لینک می دهد اما آن لینک، تگ نوفالو (no-follow) دارد به این معناست که لینک جوس عبور نمی دهد. این دسته شامل بک لینک های خریداری شده، پیوندها در دایرکتوری های با کیفیت پایین یا نامربوط و لینک های مربوط به اسپم یا نظرات است.

مواظب باشید که به سراغ سایتهای اسپم و غیر معتبر نروید. به گفته سایت BuzzSumo از سال 2015 به بعد در کل دنیا میزان به اشتراک گذاری مطالب سایت ها کاهیش پیدا کرده است. در مقاله تکنیک های مهم در سئو داخلی گفته شد که سئو به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شود. برای بازسازی صفحات ، می توانید به صورت دستی مطالب را با عنوان “صفحه” در وردپرس بنویسید ، یا حتی مستقیماً از WayBackMachine (همانطور که در ابتدا گفته شد) آن را کپی کنید. در این صورت اشتراکگذاری مطالب بیشتر خواهد شد. به همین خاطر، در تمامی پکیج های لینک سازی، تعداد قابل توجهی برند منشن نیز ایجاد خواهد شد. اما با این حال بک لینک های انبوه هنوز هم برای تقویت بک لینک های لایه های بعدی لینک سازی و یا برای تسریع در ایندکس شدن آن ارائه می شوند که به عنوان یک سرویس مکمل لینک سازی نیز می توان از آن استفاده نمود.

برخی از سرویس ها ممکن است اقدام به حفظ کلیه محتوا به صورت دائمی نمایند و برخی از سرویس ها نیز ممکن است پس از مدت معینی اقدام به تغییر محتوا، حذف محتوا، اتمام سرویس دهی و غیره نمایند که در این صورت هیچ گونه مسئولیتی متوجه تیم سئوسل به عنوان مجری پروژه لینک سازی نخواهد بود. کلیه لینک های ساخته شده در هر سرویسی (رپورتاژهای خبری مجله ای، وبلاگی و یا لینک های متفرقه)، تنها تا زمانی که آن سرویس به فعالیت خود ادامه دهد در آن سایت قابل درج خواهد بود. گرفتن بک لینک از سایت های معتبر و مشهور در دراز مدت به نفع سایت شما خواهد بود. حتما به این اقدامات و روش ها توجه ویژه ای داشته باشید و برای وب سایت خود در نظر بگیرید. یکی از بهترین دلایلی که مردم یک صفحه را به اشتراک گذارند، این است که آن صفحه به آنها محتوایی لذتبخش و مفید ارائه دهد. مرداد 3, 1399خرید رپورتاژ آگهی، بهترین و امن ترین روش لینک سازی برای بهبود رتبه ی سایت است.

در نگاه اول ۱۷ بکلینک زیاد به نظر نمیرسد، اما اگر فقط چند وبسایت با اتوریتی بالا در این ۱۷ سایت باشند، اعتبار زیادی را به سایت bakclinko تزریق کردهاند. روشهای اصولی که سایت شما را به رتبههای بالا میرسانند را به نتایج کوتاه مدت نفروشید. اگر سایتهایی که در شبکه شما قرار گرفته و یکدیگر را تقویت میکنند همگی بر روی یک ارائه دهنده و با یک IP مشابه باشند عملا ریسک شناسایی شبکه توسط گوگل بالا خواهد بود. شما وقتی اقدام به لینک سازی برای سایت خود مینمائید (یعنی ساخت لینک هایی که به طور مستقیم به سایت شما اشاره میکنند)، نیازمند تقویت آن لینک ها نیز خواهید بود. عملا گزینههای شما برای لینکسازی خارجی و ساخت شبکهای عظیم، بسیار زیاد خواهد بود. گوگل بسیار تیزبین و زیرک است و بهتر است به فکر دور زدن آن نباشیم. بلکه بهتر است روشها و منابع مختلفی داشت. این مورد برای سایتهای شناخته شده بهتر است. در این صورت برند شما بیشتر شناخته میشود و بک لینک دریافت میکنید. چنانچه قصد دارید در مورد انواع بک لینک های رپورتاژی بیشتر بدانید، به این صفحه مراجعه نمائید.