راههای مختلف برای اثبات واکسیناسیون ، چه بخواهید و چه نخواهید


تصویر مقاله ای با عنوان روش های مختلف اثبات واکسیناسیون ، خواه ناخواه

عکس: گرانت هیندسلی / خبرگزاری فرانسه (گتی ایماژ)

در نیویورک ، اگر مردم بخواهند در زندگی عمومی شرکت کنند ، به زودی باید مدرک واکسیناسیون علیه COVID-19 را ارائه دهند. این الزام بخشی از سیاست جدیدی است که توسط شهردار بیل دو بلاسیو ارائه شده است ، که روز سه شنبه به خبرنگاران گفت این شهر حداقل به یک دوز واکسن کرونا برای هر کسی که مایل به دیدن سالن بدنسازی سرپوشیده یا نمایش یا شام در داخل رستوران است نیاز دارد.

این سیاست از ابتدا به طور رسمی اجرا می شود در سپتامبر 13 ، و این اولین دستور همگرایی واکسن ها در ایالات متحده است و از بزرگترین شهر این کشور به عنوان یک ظرف پتری برای مفهوم قطبی تلخ استفاده می کند. (رئیس جمهور جو بایدن نیز واکسیناسیون اجباری برای همه کارگران فدرال در اوایل این هفته.) Altایالت نیویورک Hough قصد دارد به ساکنان اجازه دهد تا اثبات واکسن را از طریق آن نشان دهند پاس عالی کاربرد، همه در کشور قادر به ارائه شواهد در چنین عمارت بدون دردسر نیستند.

اگر قصد ارائه مدرک واکسیناسیون را دارید ، چندین روش برای انجام این کار وجود دارد ، صرف نظر از محل زندگی و شرایط مختلف مشاغلی که می توانید از آنها دیدن کنید

چگونه می توان ثابت کرد که دریافت کرده اید بر واکسیناسیون علیه COVID-19

همانطور که همه می دانیم ، به عنوان مثالveryone واکسیناسیون همراه با کارت است که جزئیات زمان ، مکان ، و مارک از واکسنی که دریافت کردند این بخش اساسی کار در است اقتصاد پس از مسدود شدن، و وجود دارد روش های مختلف برای تکان دادن آن در زندگی روزمره.

برای شروع ، می توانید کارت واکسن خود را در کیف پول خود نگه دارید. اگر برای دسترسی به فعالیت های مختلف داخل ساختمان به کارت نیاز دارید ، ساده ترین راه حل ممکن است این باشد که آن را برای خودتان نگه دارید. با این حال ، این نیز ساده ترین راه است تلفات کارت گفت ، بنابراین گزینه کم ریسک تری است آن را روشن کنید یک عکس از کارت واکسن خود (اگر قبلاً این کار را نکرده اید) ، و آن را روی گوشی خود ذخیره کنید.

گزینه دیگر این است که با استفاده از برنامه Notes (اگر از iPhone استفاده می کنید) آن را در تلفن خود اسکن کنید. ایالات متحده آمریکا امروز نحوه انجام این کار را توضیح می دهد:

اگر از iPhone استفاده می کنید ، اسکن کارت COVID-19 خود با استفاده از برنامه Notes کمی امنیت بیشتری را افزایش می دهد. برای انجام این کار ، یک یادداشت جدید شروع کنید ، سپس روی دوربین ضربه بزنید. به اسکن سند بروید و کارت خود را با اسکنر داخلی اضافه کنید. سپس می توانید قفل کردن آن را با رمز عبور انتخاب کنید. هربار که روی یادداشت ضربه می زنید ، از شما می خواهد که گذرواژه ای را برای مرور وارد کنید.

همچنین می توانید برای یادداشت یک پزشک قدیمی. شما می توانید موفق شوید تأییدیه را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اولیه خود دریافت کنید ، شاید در قالبی که حمل و نقل آن راحت تر از خود کارت است ، مانند ایمیل. شما هم می توانید کارت واکسن خود را لمینت کنید و آن را در a ذخیره کنید دارنده نشان امنیتی. این می تواند به شما در تمایز آن از متفاوت کمک کند سایر شانس ها و حاشیه هایی که در کیف پول خود دارید.

کشورهایی که درخواست خود را برای اثبات واکسیناسیون علیه کووید دارند

اکثر کشورها نیازی به اثبات واکسیناسیون ندارند (چندین مورد گذرنامه واکسن را کاملاً ممنوع کرده اند) ، اما چندین کشور چندین ابزار دیجیتالی برای تسهیل روند تغییر نقشه واکسن ارائه می دهند. کالیفرنیا ، کلرادو ، هاوایی ، نیویورک ، نیوجرسی ، لوئیزیانا ، و یوتا همه به شهروندان اجازه می دهند تا انواع نسخه دیجیتالی پرونده واکسن خود را بارگیری کنند. پسندیدن یادداشت های واشنگتن پست، برخی از داروخانه های شرکتی به این روند کمک می کنند ، زیرا “میلیون ها نفر در ایالات متحده مستقیماً از پرونده های دیجیتالی دسترسی دارند والمارت، CVS ، Walgreens ، و دیگر.”

اگرچه اکثر کشورها نیازی به هیچ گونه بازرسی ندارند ، اما مشاغل خصوصی در این ایالت ها ممکن است این کار را انجام دهند. ادامه آزمایش واکسن نشان دهنده تمایل به محافظت از اطرافیان است –بسیار شبیه به خود قاب


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes