ردیاب تناسب اندام عجیب و غریب که هیچ کس به آن نیاز ندارد


تصویر برای مقاله ای با عنوان ردیاب تناسب اندام نباید باعث شود شما مانند یک زباله احساس کنید

عکس: کیتلین مک گاری / گیزمودو

من نمی توانم دقیقاً بفهمم چه کسی Halo Band در آمازون برای طراحی شده است. گروه بدون صفحه در زمینه کار می کنند تا فعالیت و خواب شما را ردیابی کنند و همچنین میکروفن هایی برای گوش دادن به مکالمات شما و تحلیل لحن شما دارند. استفاده از آن بدون صفحه نمایش جذابیت خاصی دارد ، که می تواند حواس پرتی را در زندگی شما کاهش دهد در حالی که به شما داده های مفید سلامتی می دهد. اوه خوب انجام می دهد اما Halo Band ردیاب تناسب اندام چندان خوبی نیست و دو ویژگی برجسته دیگر شما را ملزم به استفاده از تلفن خود می کند که باعث می شود چیزی بدون صفحه نمایش کاملا بحث برانگیز باشد. و باعث می شوید در این روند کاملاً افتضاح باشید.

بعد از چند هفته پوشیدن بند Halo Band برای پیگیری خواب و فعالیت من ، شنود مکالماتم و اندازه گیری چربی بدن ، به این نتیجه رسیدم که این یک گروه تناسب اندام برای هرکسی است.

ردیف 100 دلاری Halo Band دارای سه ویژگی اصلی است: ردیابی فعالیت ، آنالیز صدا و اندازه گیری چربی بدن. در عرض یک دقیقه وارد دو مورد آخر می شوم که در بهترین حالت و در بدترین حالت عجیب هستند ، اما ابتدا می خواستم بدانم آیا اولین لباس پوشیدن آمازون توانایی انجام کار اول خود را دارد: نظارت بر حرکت و خواب

Halo Band من را به یاد Fitbits قدیمی می اندازد ، زیرا کاملاً محجوب طراحی شده است. اما در جایی که نسل های اولیه بندهای Fitbit بدون دخالت زیاد عملکرد ضربان قلب و عملکرد را کنترل نکرده اند ، استفاده از آمازون بسیار اساسی است و تقریباً بی فایده است. حسگر ضربان قلب نوری و شتاب سنج داخلی این نوار برای ثبت ورزش در پس زمینه کار می کند ، بنابراین نیازی نیست که یک تمرین را به صورت دستی شروع کنید. اما جایی که ویژگی ردیابی خودکار Fitbit می تواند بین انواع مختلف تمایز قائل شود ، نوار آمازون فقط می تواند تعیین کند که آیا در حال پیاده روی ، دویدن یا انجام فعالیت های عمومی هستید که باعث پمپاژ قلب شما می شود. سپس این فعالیت را با نکاتی ارزیابی می کند که براساس توصیه های انجمن قلب آمریکا است. آمازون می گوید مصرف کنندگان باید 150 امتیاز در هفته هدف بگیرند. شما باید فعالیت ها را به تنهایی و با کمک “آزمایشگاه” های شرکای شخص ثالث مانند Orangetheory Fitness یا Aaptiv تجربه کنید ، تا ببینید کدام یک از تمرینات بیشترین امتیاز را کسب می کنند.

آزمایشگاه ها اساساً فیلم های آموزشی هستند که بسته به اینکه کدام یک از شریک ها آنها را ارائه می دهد ، خوب و خوب هستند. (من شخصاً تمرینات هدایت شده صوتی Aaptiv را بی معنی می دانم ، زیرا مجبورم حالتهای نمایش داده شده ای را ببینم ، اما برخی از آنها آنها را دوست دارند.) برای افزایش امتیازات فعالیت خود ، می توانید در یک برنامه ثبت نام کنید – مثلاً یک کلاس چهار هفتهه یوگا – و یادآوری هایی را دریافت کنید که از قبل قصد شرکت در کلاس ها را دارید. شما همچنین می توانید کلاسهای آموزش a la carte را انتخاب کنید و براساس انواع تمرینات – کاردیو ، فضای باز ، قدرت و یوگا – مدت کلاس یا اینکه کدام سرویس ارائه می شود فیلتر کنید.

تصویر برای مقاله ای با عنوان ردیاب تناسب اندام نباید باعث شود شما احساس زباله کنید

عکس: کیتلین مک گاری / گیزمودو

اگر نمی خواهید از سرویس پخش جریانی جداگانه تقاضا صرف نظر کنید ، ورزش می تواند م effectiveثر باشد و توانایی دستیابی به تمرینات مختلف از طریق برنامه مفید است. اما سیستم نقطه هفتگی احمقانه است. من یک فرد فعال هستم که هنگام استفاده از نوار چسب به راحتی 150 امتیاز توصیه شده در هفته را پاک می کنم ، اما این چیزی در مورد سلامت قلب یا سطح تناسب اندام به من نمی گوید. و امتیاز دهی به لحاظ ذهنی راضی کننده نیست به عنوان مثال ، ضرب و شتم دوستان Fitbit خود را در یک چالش گام به گام روزانه یا خاموش کردن Apple Watch ، حرکت و ایستادن هر روز.

Halo Band علاوه بر اینکه به شما امتیاز می دهد ، ضربان قلب ، تعداد مراحل و کالری سوزی را در طول تمرین ضبط می کند. من 3 مایل در Apple Watch Series 6 و Halo Band ضبط کردم و قلب متوسط ​​من برای هر دو در جریان بود (181 ضربان در دقیقه برای Apple Watch و 177 ضربان در دقیقه برای Halo Band) ، اما کالری سوزی وحشی بود به استثنای —495 کالری برای Halo Band و 298 کالری فعال که در Apple Watch سوزانده شده است. همچنین مسافت پیموده شده ، سرعت و چیز عمیق تر از زمانی را که در برنامه Halo Band بعد از تمرین در فعالیت های سبک ، متوسط ​​و شدید می گذرانید ، مشاهده نخواهید کرد. و ثبت سایر تمرینات را فراموش کنید – یک سفر 45 دقیقه ای با Peloton برای من 88 امتیاز در برنامه Halo Band به ارمغان آورد ، اما با مرور خاطرات هفتگی خود فقط می دانم که آن روز چه نوع تمریناتی را انجام دادم زیرا کلاس Apple Watch را نیز دنبال کردم.

آمازون می گوید Halo Band برای کمک به شما در درک و بهبود سلامتی و تناسب اندام شما طراحی شده است ، اما سیستم نقطه بسیار کم اهمیت است و نمی تواند مفید باشد.

من همچنین توانایی Halo Band را برای گوش دادن به مکالمات شما و تجزیه و تحلیل لحن صدای شما به طور کلی بی فایده دیدم. ترک یک دستگاه برای شنیدن شما ، نمونه گیری تصادفی از دقیقه مکالمات شما ساده است ترسناک. ما این مصالحه را با دستیاران فعال صوتی مانند الکسا انجام می دهیم زیرا در ازای آن چیز مفیدی به دست می آوریم – ممکن است دوست نداشته باشیم میکروفون دائمی روشن باشد ، اما اگر دستیاری بتواند بلافاصله به هر یک از س questionsالات ما پاسخ دهد یا فرمایشی را در صورت اجرای یک دستور اجرا کند ، ما در مجموع به عنوان یک جامعه تصمیم می گیریم. آن غریب بودن قابل تحمل است. تجزیه و تحلیل آهنگ Halo Band به اندازه الکسا مفید نیست. علی رغم آنچه آمازون ممکن است فکر کند ، اکثر مردم می دانند که هنگام صحبت دقیقاً چگونه صدا می کنند.

تصویر برای مقاله ای با عنوان ردیاب تناسب اندام نباید باعث شود شما احساس زباله کنید

عکس: کیتلین مک گاری / گیزمودو

برای تنظیم آنالیز صدا ، گروه Halo Band را آموزش می دهید تا با خواندن چند قسمت از رمان های کلاسیک ، صدای شما را تشخیص دهد. این باند دارای دو میکروفون داخلی و یک چراغ LED است که با فعال شدن به رنگ سبز چشمک می زند تا گوش دادن به شما شروع شود. باید صادقانه بگویم: مردم دوست ندارند وقتی به آنها می گویید ردیاب تناسب اندام شما میکروفون دارد. شوهرم از من خواست آن را خاموش کنم ، حتی بعد از اینکه به او گفتم گروه فقط به صدای من گوش می دهد و ضبط شده ها پس از آنالیز روی دستگاه ذخیره نمی شوند.

در تجزیه و تحلیل Halo Band هیچ چیز توهین آمیزی (برای من) وجود نداشت و هیچ وقت فکر نمی کردم دستگاه من به دلیل زن بودن یک تن به خود بگیرد. در واقع ، او معمولاً دقیق بود – حداقل وقتی یاد مکالمات گروهی که گروه علامت گذاری و طبقه بندی می کردم را به خاطر می آوردم. من فقط آن را مفید نمی دانم. به عنوان مثال ، در 6 ژانویه ، هنگامی که در پایتخت کشور قیام خشونت آمیزی به وجود آمد ، گروه Halo Band به من گفت که ساعاتی پس از کودتا ، “ناامید” ، “شکاک” و “ناراحت” به نظر می رسیدم. خب بله. در روزهایی که احساساتشان کمتر بود ، معمولاً “خوشحال” یا “سرگرم کننده” به نظر می رسیدم. گاهی اوقات “خویشتندار” یا “عصبانی می شدم”. شما نمی توانید به قطعاتی که Halo Band جمع می کند گوش دهید زیرا دستگاه آنها را ذخیره نمی کند – که خوب است! – اما گاهی اوقات یک روز به داده ها برمی گشتم و فکر می کردم ، “من نمی دانم که در ساعت 13:35 از چه کسی صحبت می کردم یا از چه چیزی ناامید شده ام. ”

با فعال سازی عملکرد ، عمر باتری قابل توجهی نیز مصرف می شود. آمازون می گوید Halo Band با شارژ می تواند تا یک هفته دوام بیاورد و با روشن شدن ویژگی تحلیل صدا ، آن را به حدود 2.5 روز کاهش می دهد. مطلقا ارزش مصالحه نیست مگر اینکه واقعاً سعی کنید بفهمید چگونه با افراد دیگر روبرو شده اید.

تجزیه و تحلیل چربی بدن Halo Band ویژگی دیگری است که باعث شد فکر کنم: برای چه کسانی است؟ اسکنر چربی بدن ، که شما را ملزم به گرفتن یک سری عکس از لباس زیر اصلی می کند (من شورت و سوتین ورزشی پوشیدم) ، محاسبه می کند که چند درصد از بدن شما چاق است. آمازون می گوید که درصد چربی بدن نسبت به BMI متریک (شاخص توده بدنی) شاخص دقیق تری برای سلامت کلی شماست که می تواند افراد فوق العاده عضلانی را در گروه چاقی دسته بندی کند.

اما این ابزار … در بهترین حالت عجیب است ، البته نادرست از گفته های من نادرست است ، و من انتظار دارم که برای کسانی که دچار بدشکلی بدن هستند یا سابقه اختلالات خوردن دارند ، به شدت مشکل ساز شود. . ما در میان یک بیماری همه گیر هستیم و من در لس آنجلس ، پایتخت ایالات متحده زندگی می کنم ، بنابراین من به دنبال معاینه پزشکی برای مقایسه تجزیه و تحلیل Halo Band با کولیس یا Bod Bot نبودم. من یک مقیاس هوشمند قلب قلب Withings دارم که از یک سنسور امپدانس بیوالکتریک برای ارزیابی چربی بدن استفاده می کند و من در این مقیاس از 27-32٪ است. Halo Band من را به 40٪ چربی متصل می کند ، که به عنوان یک زن کوچک ، بسیار فعال خیلی دقیق به نظر نمی رسد. و حتی اگر دقیق هم باشد ، در واقع چیزی به من نمی گوید. برخی از انواع چربی و محل حمل آن ، بیشتر از میزان چربی شما در مورد سلامتی شما است. Halo Band هیچکدام از اینها را برای شما نمی شکند ، بنابراین تنها چیزی که برای شما باقی مانده یک مدل عجیب و غریب از خودتان است (که در مورد من مثل من نیست) و یک ابزار کشویی است که به شما امکان می دهد بدن خود را چگونه ببینید. مانند 50٪ چربی بدن و 13٪. بدیهی است که اگر می توانستم تقریباً به هیچ چیز کوچک نشوم ، بالاخره شش بسته داشتم. سرد.

تصویر برای مقاله ای با عنوان ردیاب تناسب اندام نباید باعث شود شما احساس زباله کنید

عکس: کیتلین مک گاری / گیزمودو

مثل اکثر انسانها ، من هم کوچکتر و بزرگتر از الان بودم و به طور قطع می دانم که در شکل Halo Band شبیه شکل سه بعدی نخواهم شد. اما ممکن است برخی از افراد به این رقم نگاه کرده و وسواس زیادی نسبت به آن پیدا کنند. این مفید یا آموزنده نیست و می تواند به طور فعال آسیب برساند. و برای چه؟

علاوه بر این ، تصاویر شما برای تجزیه و تحلیل به ابر ارسال می شوند. این عامل ضریب خفیف را اضافه می کند. آمازون توصیه می کند که برای انجام اسکن کاملاً از لباس خود در نیایید – یک شلوارک مناسب و سوتین کافی است – و هر دو هفته فقط یک مورد را انجام دهید. هنوز. این عجیب است شما می خواهید اسکن های تقریباً برهنه خود را در ابر آمازون ذخیره کنید ، اگر می خواهید نحوه تغییر بدن خود را با گذشت زمان ثبت کنید ، اما ، اوه … نه ممنون.

و این باعث می شود من درک کنم که چرا Halo Band چنین دستگاه عجیبی است. آمازون نمی خواهد شما مچ دست خود را تماشا کنید. صفحه ای وجود ندارد و نوار لرزش ندارد. با این حال ، او انتظار دارد که شما این تجزیه و تحلیل صوتی فوق العاده خاص را در تلفن خود ببینید و به نحوه صدا فکر کنید و از شما انتظار دارد که عکس های شخصی خود را بگیرید تا چربی شما را منعکس کند. تهاجمی است. من مطمئن نیستم که مفید باشد و من حداقل انگیزه آن را پیدا نکردم. ردیاب تناسب اندام باید باعث شود شما بخواهید به اهداف خود برسید ، نه اینکه احساس گه کنید.

مرا بخوان

  • ردیاب تناسب اندام بدون نمایشگر امیدوارکننده است ، اما این همه ماجرا نیست.
  • اسکنر چربی بدن و آنالیز تن در بهترین حالت الهام بخش نیستند و حتی می توانند احساس بدی نسبت به خودتان ایجاد کنند.
  • سیستم نقاط فعالیت Halo Band انگیزه چندانی ندارد.
  • مطمئناً می توانید ردیاب تناسب اندام با توانایی بیشتری نسبت به قیمت آن پیدا کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes