یکی از مدل های ارزان قیمت با امکانات خوب که سایز کوچکی نیز دارد و برای هر خودرویی قابل استفاده است. ما همیشه توصیه می کنیم قبل از خرید، خوب تحقیق کرده و محصولات مختلف را با هم مقایسه کنید. پس تا انتها با ما همراه باشید. همچنین در جی پی اس خودرو پشتیبانی بسیار حرفهای را در اختیار شما قرار میدهیم تا همواره امکان استفاده از دستگاه و پاسخ به سؤالات در اختیار شما قرار بگیرد.

با وجود هزاران دستگاه مختلف برای انتخاب ، تصمیم گیری در مورد دستگاهی که کاملاً با نیازهای خاص شما مطابقت دارد دشوار است. اگر برای کارهای تجسسی میخواهید از ردیابهای مگنتی استفاده کنید ، جرم بزرگی است که موجب پیگرد قانونی میشود . حتی پیشنهاد می کنیم حتی اگر بین خرید دزدگیر و ردیاب شک دارد و می خواهید فقط یکی از این دو را بخرید، حتما از ردیاب استفاده کنید. اگر به دنبال ردیاب بدون سیم کشی و مقاوم هستید بدون شک ردیاب آهنربایی 30 روز شارژ مناسب است.

از آنجایی که این نوع ردیاب خودرو هیچ نیازی به سیم کشی ندارد، می توانید در هر قسمتی از خودرو آن را نصب کنید. در بسیاری از موارد ردیاب ها نیاز به سیم کشی دارند. میزان ظرفیت باطری و نگهداری شارژ و اندازه دستگاه و همچنین قیمت رابطه مستقیمی با هم دارند. این مدل از یک باتری 8 هزار میلی آمپری بهره می برد و در حالت آماده به کار تا مدت زمان یک ماه شارژ خواهد داشت. این ردیاب با باتری 12 هزار میلی آمپری در حالت آماده کار تا 4 ماه شارژ نگهداری می کند. کارایی ردیاب مگنتی (آهنربایی) سینوترک مدل ST-905 به این صورت است که در ۲ حالت آنلاین و آفلاین کار می کند.

همچنین امکان اطلاع رسانی در صورت قطع و نصب از محل نیز از جمله ویژگیهای ردیاب جی آر 180 است. ردیاب خودرو آهنربایی جی آر 800 با داشتن ابعادی کوچک، طراحی بسیار باکیفیت و بکار بردن بهترین تکنولوژیهای ممکن دارای دقت ردیابی بسیار بالایی است. دقت داشته باشیم که ردیاب آهنربایی جی آر 800 همراه با گارانتی و پشتیبانی فنی به فروش میرسد، مسالهای که این ردیاب را به یک گزینه جذاب برای خرید تبدیل کرده است. همچنین برای شارژ ردیاب، می توانید ردیاب را به راحتی از خودرو جدا کرده و توسط شارژر مخصوص، آن را شارژ نمایید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ردیاب خودرو آهنربایی ir180 لطفا به بازدید از وب سایت ما.