روزنامه باغ را به عنوان مرجع در این فصل و دیگران نگه دارید


تصویر مقاله ای تحت عنوان

عکس: استفانی فری (شاتر استوک)

وقتی به ابزار باغ فکر می کنید ، احتمالاً مواردی مانند دستکش ، بیل و هرس به ذهن شما خطور می کند. اما به نظر می رسد که چیز دیگری وجود دارد که می تواند برای باغ شما بسیار ارزشمند باشد: یک مجله. که در مقاله ای درباره Food52،، استاد باغبان نادیا حسنی دلیل آن را توضیح می دهد. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

چگونه یک مجله باغبانی انتخاب کنیم

دفترچه خاطرات “کامل” باغ وجود ندارد. در واقع ، می تواند چندین شکل مختلف داشته باشد ، به گفته حسنی:

روشی که می توانید از آنچه رشد می دهید ردیابی کنید – با استفاده از یک برنامه باغچه ، دفترچه یادداشت ، برنامه ریز ماهانه ، کارت های فهرست یا صفحات گسترده – تا زمانی که برای شما مفید باشد مهم نیست و همه چیز را در حافظه خود ضبط می کنید. مانند هر مورد دیگر ، نگهداری سوابق فرضیه های مربوط به باغبانی را از بین می برد تا بتوانید روی رشد گیاهان خود تمرکز کنید.

اطلاعات اولیه ضبط

حسنی چه یک باغبان باتجربه باشید و چه نسبتاً تازه کار ، دو نکته را در یک مجله باغبانی ضروری می گوید:

کارتها

به طور خاص ، شما می خواهید یک نقشه از باغ خود – برای مقیاس بندی – ترسیم کنید و آنچه را که در آن کاشته اید بنویسید. اینجا حسنی برای توضیح اینکه چرا:

دریابید که هر محصول به چه میزان فضای نیاز دارد ، آن را بر روی نقشه خود علامت گذاری کرده و بر این اساس بکارید. برای تمرین تناوب زراعی ، سال آینده به یک کارت برای باغ خود احتیاج دارید ، این یک کار کشاورزی بسیار قدیمی است که حداقل برای دو سال متوالی از کاشت محصولات همان خانواده ها در همان مکان جلوگیری می کند. به عنوان مثال ، فلفل ، بادمجان ، سیب زمینی و گوجه فرنگی همه از اعضای خانواده گل شبدر هستند ، بنابراین نباید گوجه فرنگی را در همان مکانی که سال قبل فلفل کاشتید بکارید.

خرما برای کاشت و کوددهی

کمی آسان تر از ایجاد نقشه است. به طور کلی ، شما می خواهید آنچه را که و چه زمانی کاشته اید ، یادداشت کنید. حسنی می نویسد ، این به ویژه در مواردی اتفاق می افتد که شما با بذر شروع کنید ، “بنابراین شما از بازه زمانی که می توانید انتظار رشد را داشته باشید ، یا اینکه آیا بذرها نتوانسته اند جوانه بزنند و یا اینکه باید الک کنید ، خواهید دانست.

همچنین از تاریخ کود دهی باغچه و همچنین نوع کود مورد استفاده خود مطلع شوید. همین کار را برای همه محصولات کنترل آفات یا بیماری ها انجام دهید. حسنی می گوید: “به طور كلی ، مقدار كم بهتر از مقدار زیاد است ، زیرا كود زیاد یا مواد شیمیایی می تواند به گیاهان شما آسیب برساند.”

اطلاعات مفید اضافی

اوهn در بالای نقاشی نقشه و نوشتن تاریخ های مهم ، چند مورد دیگر وجود دارد که حسنی می گوید باغداران پیشرفته تر ممکن است بخواهند در دفتر خاطرات خود قرار دهند. آنها عبارتند از:

  • خرما برداشت (برای اینکه تصوری از انتظارات سال آینده داشته باشید)
  • کدام آفات مشکل ساز هستند و چه زمانی
  • گیاهان مورد علاقه شما و محل خرید بذرها / نهال ها


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes