روز ملی مرغ بال 2021. غذا و پیشنهادات رایگان


تصویر مقاله با عنوان جشن روز ملی مرغ بال با این معاملات و بازی های رایگان

عکس: DronG (شاتر استوک)

این است یکبار دیگر زمان باز کردن بهترین جعبه دستمال مرطوب (مناسب پوست) و جمع آوری دستمال سفره: مردم ، این روز ملی مرغ بال 2021 است. در واقع ، فردا ، 29 ژوئیه است (ما می خواستیم به شما زمان کافی برای برنامه ریزی تلاش خود را بدهیم). و مطمئن باشید معاملات امسال ناامید کننده نیست. در اینجا برخی از بهترین پیشنهادات ویژه ، معاملات و بازی های رایگان آورده شده است که به شما کمک می کند تا روز ملی بال مرغ را به سبک تند و تیز جشن بگیرید.

گوشت گاو “O” Brady

وقتی به بال مرغ فکر می کنید ممکن است اولین جایی نباشد که به ذهن شما خطور می کند ، اما زنجیره ای ارائه می دهد دو معامله برای بالهای بدون استخوان: در صورت خرید شش ، می توانید شش را به صورت رایگان دریافت کنید. و اگر 10 بخرید ، می توانید 10 مورد دیگر به صورت رایگان دریافت کنید.

بال وحشی بوفالو

دریافت کنید سفارش رایگان بالهای بدون استخوان هنگام خرید سفارش بال بدون استخوان. بسته Family XL از زنجیره 20 بال سنتی ، 20 بال بدون استخوان و سیب زمینی سرخ کرده نیز موجود است با قیمت 39.99 دلار در دسترس است. این معامله فقط برای شام یا سفارش تلفنی در رستوران محلی در دسترس است.

گوکاچی

بر 29 جولای مهمانان برای شام پذیرایی می کنند 10 بال بدون استخوان رایگان با خرید هر 10 بال در مکان های شرکت کننده در سراسر کشور.

متوقف کردن باسن

نسخه مجازی Wingstop در دسترس است دو ران آزاد با استخوان با هر خرید (خوب ، از نظر فنی بال نیست ، اما هنوز گوشت تیره است.)

منطقه بال ها

بر هر دو در تاریخ 28 ژوئیه و جولای 29، مشتریان می توانند 16 بال بدون استخوان با قیمت 10 دلار یا 16 بال اصلی با 15 دلار با کد تبلیغاتی 2195 هنگام پرداخت دریافت کنند.

7-یازده

مشتریانی که 7-Eleven Delivery را از طریق برنامه زنجیره ای سفارش می دهند ، می توانند 10 بال استخوان کلاسیک دریافت کنند به قیمت پنج. علاوه بر این ، فروشگاه های شرکت کننده 7 جایزه ارائه می دهند اعضای وفادار 16 بال استخوانی را با قیمت 3 دلار سفارش می دهند.

اینها تنها تعدادی از بسیاری از پیشنهادات موجود است. آیا موارد خوب دیگری را می شناسید؟ خرد خود را با یک بال مرغ در نظرات به اشتراک بگذارید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes